Marta Kaczyńska w czarnej marynarce
East News

Jarosław Kaczyński chce zapisać cały swój majątek bratanicy? "Jest dla niego jak córka, której nigdy nie miał"

Marta Kaczyńska w czarnej marynarce
East News

Jarosław Kaczyński zamierza uczynić z Marty Kaczyńskiej swoją jedyną spadkobierczynię. Relacje lidera PiS-u i córki zmarłego prezydenta Lecha Kaczyńskiego mają być w ostatnim czasie bardzo dobre, a co za tym idzie, Jarosław Kaczyński myśli, by w swoim testamencie zapisać wszystko bratanicy!

Relacje Jarosława Kaczyńskiego z Martą Kaczyńską

Jarosław Kaczyński i Marta Kaczyńska odzyskali dobry kontakt w czasie trwania ostatniej kampanii wyborczej, która doprowadziła partię Kaczyńskiego do zwycięstwa w wyborach. Podobno pozostają w stałym kontakcie telefonicznym, a Marta zawsze może liczyć na dobre słowo i wparcie wuja:

Żałuję, że dzieli nas ponad trzysta pięćdziesiąt kilometrów. Stryj nie jest wprawdzie typem dziadka, który pobawi się dziewczynkami w berka, ale lubi z nimi rozmawiać i żartować. Jest bezkonkurencyjny w opowiadaniu śmiesznych historii - zdradziła Kaczyńska "Na Żywo".

Relacje w rodzinie Kaczyńskich miały ulec poprawie, odkąd Marta zaczęła odcinać się od swojego męża Marcina Dubienieckiego. Obecnie więzi między Jarosławem i jego bratanicą wydają się być silne, co było wyraźnie widać podczas wieczoru wyborczego PiS-u:

Dla Jarosława Marta jest jak córka, której nigdy nie miał. A ona darzy go wielkim szacunkiem i od dawna spiera jego decyzje polityczne i prywatne - zdradził anonimowy informator tygodnika.
 

Zobacz też: Marta Kaczyńska odmieniona! Pełne usta, mocny makijaż... Dobra zmiana?

 

Jarosław Kaczyński z bratanicą podczas wieczoru wyborczego

 

Marta Kaczyńska stoi u boku Jarosława Kaczyńskiego
East News

 

Marta Kaczyńska w czarnej kreacji całuje wuja Jarosława Kaczyńskiego na wyborach parlamentarnych
EN

 

Marta Kaczyńska w czarnej marynarce
East News

 

 

Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08