Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Jarosław Bieniuk
ONS
Newsy

Jak Jarosław Bieniuk radzi sobie z wychowaniem dzieci po śmierci Ani Przybylskiej? "Nie jest to łatwe"

Co zdradził w DDTVN?

Jarosław Bieniuk zdradził, jak radzi sobie z wychowaniem dzieci po śmierci Ani Przybylskiej! W wigilijnym wydaniu "Dzień Dobry TVN" został wyemitowany materiał o rodzinie sportowca, w którym Bieniuk opowiedział o tym, jak wygląda teraz jego życie. Wywiad odbył się z okazji świąt Bożego Narodzenia i faktu, że 26 grudnia Ania Przybylska obchodziłaby 38. urodziny. 

Jarosław Bieniuk wyznał, że ma trudną rolę jako rodzic. Jednocześnie musi być stanowczy i opiekuńczy, ale też musi starać się zastąpić dzieciakom mamę, Anię Przybylską. W wywiadzie przyznał, że nie jest to łatwe.

Kiedyś starałem się być dobrym policjantem, tym od uszczęśliwiania dzieci. Ania pilnowała bardzo dyscypliny. W tej chwili muszę grać obie te role. Muszę być przede wszystkim sprawiedliwy i staram się, żeby ich po prostu nie rozpuścić. No nie jest to łatwe. Czasem człowiek traci cierpliwość, to jest trójka dzieci. Popełniałem błędy jako ojciec i jeszcze parę pewnie popełnię, ale myślę, że dzieci idą w dobrym kierunku. Oby było tak dalej.

Ta słodka dziewczynka ze zdjęcia ma już 16 lat! Nie uwierzycie, kto jest sympatią Oliwii Bieniuk, córki Ani Przybylskiej!

Jarosław Bieniuk o relacjach w rodzinie po śmierci Ani Przybylskiej

Oczywiście były sportowiec podkreśla, że daje sobie doskonale radę dzięki pomocy rodziny, która mocno go wspiera. Jarosław Bieniuk ma oparcie w swoich rodzicach, a także w mamie Ani - Krystynie Przybylskiej. To właśnie oni i przyjaciele wspierają sportowca w trudnych momentach:

Jest wiele osób, które są mi życzliwe. Przede wszystkim rodzina. Moja mama ze mną tu mieszka, tata też praktycznie cały czas tutaj przebywa. Mama Ani, babcia Krysia, też cały czas tutaj wpada, pilnuje tradycyjnych spraw, np. rachunków. Moja mama bardziej od strony kulinarnej, więc jesteśmy zgraną rodziną. Cały czas trzymamy się razem. Jest dużo łatwiej.

Piłkarz zdobył się też na szczere wyznanie przed kamerami:

Jesteśmy zżyci, kochamy się. Chyba tak powinno być w rodzinie. Nie wyobrażam sobie życia bez dzieciaków. Takie życie w gromadzie jest fajne, zawsze chciałam mieć dużą rodzinę. Tak samo Ania. 

W wywiadzie dla "Dzień Dobry TVN" Jarosław Bieniuk podkreślił, że od czasu odejścia Ani Przybylskiej w ich domu nic się nie zmieniło. Na półkach wciąż stoi pełno zdjęć aktorki:

Nic się właściwie nie zmieniło od tego czasu, kiedy Ani z nami nie ma. Nie mamy zamiaru tego zmieniać, dobrze się z tym czujemy. Na pewno na razie tak zostanie. Zawsze wspominamy ją na wesoło. Mamy wiele fantastycznych momentów, przeżyć i tyle do opowiadania.

Nie da się ukryć, że Jarosław Bieniuk świetnie daje sobie radę. Oby tak dalej!

 

Zobacz: Rodzina Ani Przybylskiej stawia warunki reżyserowi filmu o aktorce! "Pragnie, żeby dzieci..."

Jarosław Bieniuk o wychowaniu dzieci po śmierci Ani Przybylskiej

Oliwia Bieniuk zrobi karierę w modelingu?

Sportowiec ma ogromne wsparcie całej rodziny

Jarosław Bieniuk w marynarce

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Ania Przybylska w rozpuszczonych włosach
Newsy
Bieniuk wspomina Przybylską: "Moja wina, że się w niej zakochałem?" Zdradził też, z czym Ania sobie nie radziła...
Bardzo szczere słowa Jarka o Ani!

Jarosław Bieniuk w programie Jarosława Kuźniara opowiedział o dzieciach i Ani Przybylskiej! Już niebawem widzowie będą mogli oglądać piłkarza w programie "Mali Giganci". Dziennikarz zapytał sportowca o to, czy namawia swoich synów do tego, aby tak jak tata grali w piłkę nożną. Co odpowiedział Jarosław Bieniuk? Niby ich nie namawiam, ale trochę tak. Mówię: „Dobra, dobra, wiem, że Ci się nie chce, ale Cię zawiozę na trening.” Szymon, średni syn, 11-latek trenuje piłkę nożną, Jasiu na razie chodzi na judo. Chcę, żeby nabrał sprawności takiej ogólnej, a potem będzie chodził na treningi też na pewno. Szymon ma talenty, ale żebym powiedział, że jest jakiś wybitny to na razie nie, ale fajnie, bo jest pracowity, ma poukładane w głowie, lubi to przede wszystkim, to jest najważniejsze. Jasiu na razie jeszcze nie wykazuje chęci około piłkarskich. Zobacz: "To cudowne być z kimś tak bardzo, bez reszty". Tak się kochali Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk     A jak Jarosław Bieniuk daje sobie radę jako samotny tata? Ogarniam. Nie jest łatwo. Oprócz szkoły pojawiają się też zajęcia dodatkowe. Jakoś trzeba ogarniać kuwetę. (...) Jest rywalizacja, ale pomagają sobie. Jesteśmy zgraną paczką. Pierwszy przykład z brzegu, Szymon kąpie się z Jasiem, kiedyś ja musiałem jedno po drugie wyciągać. W tej chwili jeden pomaga drugiemu. Teraz jeden drugiemu myje głowę, ja mam 5 minut dla siebie. Coraz tych obowiązków takich około dziecięcych jest coraz mniej. Pomagają sobie. Gonię ich, żeby ogarniali po sobie rzeczy, po jedzeniu kuchnię, ale każdy kto ma dzieci wie, że nie jest łatwo. Jarosław Bieniuk o Ani Przybylskiej Jarosław Bieniuk nigdy nie krył tego, że zawsze mógł liczyć na wsparcie swoich rodziców i rodziny Ani Przybylskiej. W wywiadzie z Jarosławem Kuźniarem, Jarosław Bieniuk wspominał też Anię Przybylską:...

Dariusz Michalczewski zdradził jak po śmierci Anny Przybylskiej radzi sobie Jarosław Bieniuk
ONS
Newsy
Bieniuk powoli wraca do normalnego życia po śmierci Anny Przybylskij
Dariusz Michalczewski zdradził jak radzi sobie jego przyjaciel

Śmierć Anny Przybylskie j była ogromnym szokiem dla wszystkich. Informacje o odejściu aktorki wzbudziły ogromny smutek i żal wśród jej przyjaciół i fanów. Kilka tygodni temu Jarosław Bieniuk po raz pierwszy zdradził jak bardzo jest mu ciężko po stracie ukochanej. Sportowiec przyznał wówczas, że boli o każda minuta bez Anny Przybylskiej. Zobacz: Bieniuk pierwszy raz o życiu bez Przybylskiej: Boli każda minuta bez niej Bieniuk może liczyć na wsparcie wielu przyjaciół, którzy wspierają go w trudnych chwilach. W rozmowie z Super Expressem Dariusz Michalczewski zdradził, że piłkarz powoli wraca do siebie. - Cały czas mam kontakt z Jarkiem. ostatnio widzieliśmy się na Lechii. Był po operacji nogi, bo coś mu tam pękło podczas meczu - powiedział Michalczewski. Muszę powiedzieć, że się pozbierał po śmierci Ani. Musiał się pozbierać, bo ma trójkę dzieci. Co miał zrobić? Położyć się? płakać, zamknąć? Musiał się pozbierać, bo jest odpowiedzialnym ojcem i odpowiedzialnym facetem. Takie jest życie . Nawet tego nie można opisać, ale jakie on ma wyjście . Wygląda więc na to, że Jarosław Bieniuk robi wszystko, żeby zapewnić swoim dzieciom spokój i prawdziwy dom. Zobacz na Polki.pl: Jarosław Bieniuk pierwszy raz publicznie po śmierci Anny Przybylskiej

Anna Przybylska w szarej sukience
Newsy
Jak Jarosław Bieniuk radzi sobie z opieką na dziećmi po śmierci Anny Przybylskiej? Mama aktorki ujawnia prawdę
Pomaga mu w opiece nad dziećmi?

Mama Anny Przybylskiej w pierwszym wywiadzie po śmierci córki! Krystyna Przybylska zdradziła, czy Jarosław Bieniuk sprawdza się w roli ojca. Po śmierci ukochanej opieka nad trójką dzieci całkowicie spadła na niego. Piłkarz zajmuje się trójką dzieci, ale może liczyć na wsparcie bliskich, a przede wszystkim swojej mamy oraz rodziców i siostry Anny Przybylskiej, Agnieszki. Od jakiegoś czasu sportowiec związany jest też z Martyną Gliwińską, która świetnie dogaduje się z dzieciakami, a zwłaszcza z najstarszą Oliwią. W sobotę w "Wysokich Obcasach" ukazał się pierwszy wywiad mamy Anny Przybylskiej po śmierci gwiazdy. Krystyna Przybylska opowiedziała w nim między innymi o ostatnich chwilach swojej córki, a także o Jarosławie Bieniuku  i wnukach. W rozmowie zdradziła również, czy Bieniuk sprawdza się jako ojciec trójki dzieci: Ich ojciec, Jarek, któremu przyszło zmierzyć się z rolą samotnego rodzica, spisuje się znakomicie. No i ma wsparcie bliskich, zwłaszcza swojej mamy. My z moją córką też pomagamy, jak umiemy. Wszystkie wolne chwile spędzamy razem tak, by osładzać dzieciom życie bez mamy. Zobacz:  Jarosław Bieniuk we wzruszającym wywiadzie dla DDTVN: "Trzeba żyć dalej i patrzeć do przodu"​   Krystyna Przybylska wyznała również, że jak tylko może zabiera dzieci Anny Przybylskiej na cmentarz, aby mogły po swojemu wszystko przemyśleć. Nie ukrywa, że dzieciaki nawzajem się wspierają i powoli próbują zrozumieć tę sytuację. Podkreśliła też, że Oliwia, Szymon i Jaś bardzo tęsknią za aktorką i często o nią pytają.   Polecamy:  "Krysieńko, nie płaczcie, jeszcze na pewno się zobaczymy". Wspominamy Annę Przybylską.   Zobacz też:  Jarosław Bieniuk zdradził bez kogo nie poradziłby sobie z trójką dzieci. Wiecie, o kim mówi?​   Mama Ani Przybylskiej zdradziła, czy Jarosław Bieniuk...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner