Party Stories
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Ania Przybylska w rozpuszczonych włosach
Newsy

Bieniuk wspomina Przybylską: "Moja wina, że się w niej zakochałem?" Zdradził też, z czym Ania sobie nie radziła...

Bardzo szczere słowa Jarka o Ani!

Jarosław Bieniuk w programie Jarosława Kuźniara opowiedział o dzieciach i Ani Przybylskiej! Już niebawem widzowie będą mogli oglądać piłkarza w programie "Mali Giganci". Dziennikarz zapytał sportowca o to, czy namawia swoich synów do tego, aby tak jak tata grali w piłkę nożną. Co odpowiedział Jarosław Bieniuk?

Niby ich nie namawiam, ale trochę tak. Mówię: „Dobra, dobra, wiem, że Ci się nie chce, ale Cię zawiozę na trening.” Szymon, średni syn, 11-latek trenuje piłkę nożną, Jasiu na razie chodzi na judo. Chcę, żeby nabrał sprawności takiej ogólnej, a potem będzie chodził na treningi też na pewno. Szymon ma talenty, ale żebym powiedział, że jest jakiś wybitny to na razie nie, ale fajnie, bo jest pracowity, ma poukładane w głowie, lubi to przede wszystkim, to jest najważniejsze. Jasiu na razie jeszcze nie wykazuje chęci około piłkarskich.

Zobacz: "To cudowne być z kimś tak bardzo, bez reszty". Tak się kochali Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk

 

 

A jak Jarosław Bieniuk daje sobie radę jako samotny tata?

Ogarniam. Nie jest łatwo. Oprócz szkoły pojawiają się też zajęcia dodatkowe. Jakoś trzeba ogarniać kuwetę. (...) Jest rywalizacja, ale pomagają sobie. Jesteśmy zgraną paczką. Pierwszy przykład z brzegu, Szymon kąpie się z Jasiem, kiedyś ja musiałem jedno po drugie wyciągać. W tej chwili jeden pomaga drugiemu. Teraz jeden drugiemu myje głowę, ja mam 5 minut dla siebie. Coraz tych obowiązków takich około dziecięcych jest coraz mniej. Pomagają sobie. Gonię ich, żeby ogarniali po sobie rzeczy, po jedzeniu kuchnię, ale każdy kto ma dzieci wie, że nie jest łatwo.

Ta słodka dziewczynka ze zdjęcia ma już 16 lat! Nie uwierzycie, kto jest sympatią Oliwii Bieniuk, córki Ani Przybylskiej!

Jarosław Bieniuk o Ani Przybylskiej

Jarosław Bieniuk nigdy nie krył tego, że zawsze mógł liczyć na wsparcie swoich rodziców i rodziny Ani Przybylskiej. W wywiadzie z Jarosławem Kuźniarem, Jarosław Bieniuk wspominał też Anię Przybylską:

Wiadomo, że domowe rzeczy ogarniała Anka, ona była w tym bardzo skrupulatna i pedantyczna wręcz. Ja wiodłem bardzo ciężkie życie piłkarza, przychodziłem do domu i zawsze byłem zmęczony. Pomagają rodzice, moi i Ani.  Czasami się frustruje jak czegoś nie dopilnuję, bo coś zawaliłeś, o czymś zapomniałeś, jakaś mama się obraziła, bo np. Jasia nie było na urodzinach i dym.

A czy Jarosław Bieniuk denerwuje się, że jest kojarzony głównie dzięki Ani Przybylskiej?

Moja wina, że się zakochałem w Ani? Na początku wszyscy mnie kojarzyli z Anką, bo Anka była rozpoznawalna i byłem kojarzony głównie przez Anią. Zdążyliśmy się do tego przyzwyczaić. To są takie uroki popularności.

Bieniuk wspomina też walkę z paparazzi, którą podjęła aktorka:

Ona chyba zaczęła to jako jedna z pierwszych w Polsce. Zawsze podziwiałem z jakim zacięciem to robiła i że była wytrwała. Ci paparazzi byli regularnie nagrywani przez nią na komórkę, gdzieś to było wrzucane do sieci, sprawy w sądzie, programy, do których była zapraszana. To była wyczerpująca walka i ona sobie ewidentnie z tym nie radziła. Ja miałem do tego trochę więcej dystansu.

Będziecie oglądać "Małych Gigantów" z Jarosławem Bieniukiem?

 

Zobacz: Jak Jarosław Bieniuk radzi sobie jako samotny ojciec? Czy wychowanie dzieci zawsze stawia na pierwszym planie?

 

Jarosław Bieniuk o wychowaniu dzieci

Jarosław Bieniuk w granatowej marynarce

 

Sportowiec wspomniał też Anię Przybylską

Anna Przybylska, Jarosław Bieniuk
East News

Jarosław Bieniuk odnosi sukcesy w biznesie
ONS
Newsy
Syn Jarosława Bieniuka już po komunii. Piłkarz pokazał zdjęcie!
Szymon świętował w majówkę pierwszą komunię.

Syn Jarosława Bieniuka, Szymon, świętował w majówkę przyjęcie pierwszej komunii świętej. Na Instagramie piłkarza pojawiło się zdjęcie wyjątkowego tortu z tej okazji, który wygląda mistrzowsko! Na pewno też tak smakuje ;) Niedawno Jarosław Bieniuk udzielił wzruszającego wywiadu, w którym po raz pierwszy opowiedział o życiu po śmierci Anny Przybylskiej.  Zdradził wówczas, że Szymon od kilku lat trenuje piłkę nożną. W jego ślady idzie również młodszy syn Jarosława, Jaś: Szymon trenuje piłkę nożną już czwarty rok, Jasiu tak nieśmiało też zaczyna. Chodzi na judo i na piłkę nożną, zobaczymy co z tego będzie. Na razie to jest tylko zabawa, może kiedyś zostaną zawodowymi piłkarzami. Od razu mówię, że nie naciskam ich i mają wolny wybór... No może troszkę ukierunkowuję, ale na pewno do niczego nie zmuszam - mówił Jarosław Bieniuk. Zobacz:  Przyjaciel Bieniuka zdradził nieznaną historię o początkach znajomości piłkarza z Przybylską!   Jarosław Bieniuk pokazał zdjęcie z komunii syna.   Dzieci Jarosława Bieniuka na Instagramie.

Jarosław Bieniuk robi selfie
Newsy
Jarosław Bieniuk będzie trenerem w "Małych Gigantach"! A jakie plany na przyszłość mają jego dzieci?
Jarosław Bieniuk będzie trenerem w "Małych Gigantach"! A jakie plany na przyszłość mają jego dzieci?

Jarosław Bieniuk potwierdził, że weźmie udział w show "Mali Giganci"! Sportowiec będzie trenerem dzieciaków z programu i zadba o to, aby czuli się oni komfortowo w show i dali z siebie wszystko jako drużyna. Sam zainteresowany nie ukrywa, że może się sprawdzić w tej roli, bo ma doświadczenie zarówno jako trener, jak i jako ojciec: Dostałem propozycję z programu "Mali Giganci". Generalnie mam w tym doświadczenie jako trener i jako ojciec. Jestem dyrektorem Akademii Lechii Gdańsk, gdzie mamy 200 dzieciaków pod sobą. Jestem ciekawy jak to wyjdzie. Pierwszy raz biorę udział w takim programie. Jarosław Bieniuk o dzieciach i ich planach na przyszłość A czy zobaczymy dzieci Jarosława Bieniuka w show? Raczej nie, ponieważ są one kompletnie inaczej ukierunkowane. Oliwia, najstarsza córka piłkarza i Ani Przybylskiej, niedawno wzięła udział w sesji zdjęciowej dla marki Reserved. Zdjęcia obiegły wszystkie media i do dzisiaj nie milkną słowa zachwyty nad urodą i wdziękiem nastolatki. Chłopcy z kolei kochają sport: To jest na bardzo wczesnym etapie. Rzeczywiście Oliwia wzięła udział w pięknej sesji. To jest być może coś, co mogłaby w życiu robić. Podoba jej się to. Na razie niech się skupi na nauce.   Szymon trenuje 4 lata piłkę nożną. Ma talent, ale jestem dosyć krytyczny. Staram się nie ingerować za bardzo w jego karierę. On trenuje, ma trenera, który się tym zajmuje. Ja staram się go tylko motywować. Jasiu to jest wulkan energii. Judo, chodzi też na piłkę nożną. Tornado. Przypomina bardzo mnie jak byłem mały, nie można go zatrzymać. Temperament ma po mnie, Szymon bardziej po Ani. Na koniec Jarosław Bieniuk dodał, że nie wybiega za bardzo w przyszłość, bo życie bywa zaskakujące, o czym sam się przekonał: Zdaję sobie sprawę z tego, jakie życie potrafi być przewrotne, tragiczne i doceniam to, że mam zdrowie, zdrowe...

Jarosław Bieniuk odnosi sukcesy w biznesie
ONS
Newsy
Jarosław Bieniuk we wzruszającym wywiadzie dla DDTVN: "Trzeba żyć dalej i patrzeć do przodu"
Jak radzi sobie w roli ojca samotnie wychowującego trójkę dzieci?

Jarosław Bieniuk opowiedział jak sobie radzi po śmierci Anny Przybylskiej. Sportowiec udzielił wzruszającego wywiadu w Dzień Dobry TVN, w którym zdradził jak teraz wygląda jego życie. Piłkarz mówił m.in. o swojej firmie, która odnosi coraz większe sukcesy i jak się okazuje właśnie rozpoczyna działalność na zagranicznych rynkach. Jarosław Bieniuk mówił także o swoich synach, którzy - jak się okazuje - idą śladami swojego taty i już trenują piłkę nożną. Szymon trenuje piłkę nożną już czwarty rok, Jasiu tak nieśmiało też zaczyna. Chodzi na judo i na piłkę nożną, zobaczymy co z tego będzie. Na razie to jest tylko zabawa, może kiedyś zostaną zawodowymi piłkarzami. Od razu mówię, że nie naciskam ich i mają wolny wybór... No może troszkę ukierunkowuje, ale na pewno do niczego nie zmuszam - żartował Jarosław Bieniuk. Jak podkreśla, przede wszystkim jest tatą trójki dzieci, a na jego barkach spoczywa obowiązek ich wychowywania. Nie jest to proste, bo trzeba połączyć szkołę, zajęcia dodatkowe, opiekę, poczucie bezpieczeństwa. Nie mogę pracować na cały etat, muszę wracać do domu i opiekować się, być przede wszystkim z tymi dzieciakami - mówił w DDTVN. Jarosław Bieniuk przyznał, że to właśnie dzieci, rodzina i przyjaciele pomogli mu wytrwać po śmierci Anny Przybylskiej . Rodzina, najbliżsi, przyjaciele to jest to, co jakby utrzymuje mnie w pionie. Nie ma co ukrywać, że to był bardzo ciężki okres w moim życiu - podkreśla. Plany na przyszłość? Mam wiele projektów w naszej firmie, wiele pomysłów które realizuje. Trzeba żyć dalej i patrzeć do przodu. Wir pracy i obowiązków nie pozwala mi przestawać przeć do przodu - powiedział w TVN. Życzymy więc siły i wytrwałości!   Zobacz także: Jarosław Bieniuk pokazał zdjęcie z wakacji. Wspomina swoje ukochane...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner