Jamie Dornan w białej koszuli

Jamie Dornan na okładce "GQ"! Zdradza, jakie ma preferencje seksualne i mówi o... sadomasochizmie!

Jamie Dornan w białej koszuli

Jamie Dornan opowiedział o swoich preferencjach seksualnych! Aktor udzielił wywiadu  australijskiemu magazynowi "GQ" i pojawił się też na okładce. Wszystko z okazji zbliżającej się premiery filmu "Ciemniejsza strona Grey'a". Dziennikarz nie mógł oczywiście nie zapytać o seks, którego w filmie nie brakuje. Czy Jamie Dornan też jak Christian Grey lubi BDSM?

To nie moja bajka. Zawsze byłem otwarty i liberalny, nie oceniam niczyich preferencji seksualnych. Cokolwiek ludzie robią, zależy to tylko od nich, jest milion sposobów, by zadowolić się seksualnie - wyznał. 

Premiera "Ciemniejszej strony Grey'a"

Premiera filmu planowana jest na 10 grudnia 2017, dlatego teraz nie brakuje tematów związanych z produkcją "Ciemniejsza strona Grey'a". Ostatnio Dakota Johnson, która wciela się w Anastasię Steel pojawiła się na okładce "Vogue'a". Przy okazji aktorka udzieliła też wywiadu, w którym wyznała, jak kręciło jej się gorące sceny seksu z Jamie Dornanem. Zwiastuny zapowiadają tylko, że będzie jeszcze więcej odważnych scen niż w pierwszej części. Jesteście ciekawi?

 

Zobacz:   Za niecały miesiąc premiera "Ciemniejszej strony Greya"! Oto 5 faktów, których nie wiesz o filmie

 

Jamie Dornan na okładce "GQ"

Jamie Dornan w białej koszuli

 

Aktor opowiedział o preferencjach seksualnych

Jamie Dornan
EastNews

Więcej na temat Jamie Dornan
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51