Anna i Kuba z "Rolnik szuka żony" powitali na świecie swojego syna. Spełniło się wielkie marzenie rolniczki i została mamą. Radosna nowina właśnie trafiła do mediów społecznościowych wraz wyjątkowym zdjęciem. Internauci już pospieszyli z gratulacjami i czekają na rodzinne zdjęcia Ani i Kuby.

Reklama

Anna z "Rolnik szuka żony" urodziła

Anna wzięła udział w 10. edycji "Rolnik szuka żony" i znalazła miłość w programie. Dziś razem z Kubą tworzą zgrany duet i już planują swój ślub, a tymczasem właśnie poinformowali o tym, że ich rodzina się powiększyła. Ania z "Rolnika" po raz pierwszy została mamą i zaskoczyła wyjątkowym zdjęciem. Rolniczka w świątecznym odcinku programu poinformowała nie tylko o tym, że Kuba jej się oświadczył, ale również o tym, że już na wiosnę ich rodzina się powiększy. Niedawno para pokazała piękne kadry z sesji ciążowej, a Ania pozowała z dużym ciążowym brzuszkiem, a teraz dowiedzieliśmy się, że rodzina jest już w komplecie! Radosna nowina pojawiła się na oficjalnym profilu show "Rolnik szuka żony".

Przedstawiamy Wam Dariusza. Synka Ani Derbiszewskiej i Jakuba Manikwskiego z 10. edycji! Gratulujemy z całego serca i życzymy duuuużo zdrówka!

Internauci natychmiast pospieszyli z gratulacjami dla szczęśliwych rodziców. Wśród komentarzy nie brakowało miłych słów i życzeń zdrowia od innych uczestników programu "Rolnik szuka żony".

Gratulacje
Wielkie gratulacje!
Podobny do tatusia
Zdrówka dla was
Kuba i Ania z Rolnik szuka żony
Kuba i "Ania z Rolnik szuka żony" Rolnik szuka żony TVP
Reklama

Ania i Kuba nie kryją radości, że ich rodzina jest już w komplecie. Gratulujemy!

Anna i Jakub z Rolnik szuka żony
Anna i Jakub z "Rolnik szuka żony" Party.pl
Anna i Jakub z Rolnik szuka żony
Anna i Jakub z Rolnik szuka żony Instagram/Jakub_manikowski
Reklama
Reklama
Reklama