Jak zmieniły się gwiazdy serialu "Ranczo" Jak zmieniły się gwiazdy serialu "Ranczo" Jak zmieniły się gwiazdy serialu "Ranczo" Jak zmieniły się gwiazdy serialu "Ranczo" Jak zmieniły się gwiazdy serialu "Ranczo"
Plan serialu Ranczo
East News

Serial "Ranczo" przez wiele lat był jednym z największych hitów TVP. Produkcja była emitowana na antenie telewizyjnej Jedynki od 2006 roku, a jego emisja zakończyła się w listopadzie 2016 roku. W tym czasie Polacy pokochali serial o Lucy Wilskiej i mieszkańcach Wilkowyj. "Ranczo" przyciągało miliony widzów przed telewizory - jak informuje portal wirtualnemedia.pl, dziesiąty sezon serialu oglądało średnio 5,3 mln osób! 

Co jakiś czas w mediach pojawiają się informacje o tym, że serial "Ranczo" będzie kontynuowany. Jednak do tej pory plotki o nowych odcinkach serialu nie potwierdziły się. Nawet na początku br. "Super Express" donosił, że wkrótce "Ranczo" wróci na antenę. Cezary Żak szybko ostudził nadzieje fanów i przyznał w swoim wpisie na Facebooku, że nic nie wie o powrocie serialu. Na szczęście fani "Rancza" wciąż mogą oglądać powtórki hitu sprzed lat. A jak zmienili się aktorzy serialu? Spójrzcie tylko na te zdjęcia! 

1/8
Jak zmieniły się gwiazdy serialu "Ranczo"
East News

Jak zmieniły się gwiazdy serialu "Ranczo"?

Katarzyna Żak wcielała się w serialową Kazimierę Solejuk. Solejukowa była biedną, prostą kobietą, która postanowiła odmienić swoje życie. Bohaterka grana przez Katarzynę Żak skończyła studia i otworzyła własny biznes (sprzedaż pierogów). W jednym z ostatnich sezonów okazało się, że wygrała 5 milionów złotych na loterii. 

2/8
Jak zmieniły się gwiazdy serialu "Ranczo"
East News

Mateusz Rusin wcielał się w postać księdza Macieja. Dziś aktor wciąż gra w serialach, a jakiś czas temu zalożył własny zespół muzyczny. Mateusz Rusin jest teraz wokalistą zespołu "Cukierki". Bardzo się zmienił?

3/8
Jak zmieniły się gwiazdy serialu "Ranczo"
East News

Pamiętacie serialową Leokadię Czerepach? Pani Lodzia była księgową wójta Kozioła (w tej roli Cezary Żak), która stworzyła szczęśliwe małżeństwo z Arkadiuszem Czerepachem. Zobaczcie, jak po latach wygląda aktorka "Rancza"! Bardzo się zmieniła?

4/8
Jak zmieniły się gwiazdy serialu "Ranczo"
East News

Ilona Ostrowska grała główną boheterkę "Rancza". Lucy Wilska przyleciała do Polski z USA i zamieszkała w domu po babci. Tam poznała swojego przyszłego męża, Kusego (Paweł Królikowski). Para miała córkę Dorotkę. 

Tęsknię za ludźmi, bo się zżyliśmy i stworzyliśmy fajną, zwartą ekipę. Począwszy od scenariusza, a skończywszy na statystach, każdy na planie wiedział, co ma robić. Pewnie, że tęsknię - Ilona Ostrowska przyznała w 2018 roku w rozmowie z "Super Expressem"

5/8
Jak zmieniły się gwiazdy serialu "Ranczo"
Facebook ranczo tvp/ East News

Piotr Liegienza grał Fabiana Dudę. Aktor dołączył do serialu "Ranczo" w drugim sezonie.

6/8
Jak zmieniły się gwiazdy serialu "Ranczo"
East News

W serialu występowała również Wioletta Arlak. Aktorka wcielała się w Halinę Kozioł, żonę wójta (Cezary Żak). Halina Kozioł zajmowała się domem, ale kiedy serialowa Lucy została wójtem, nominowała ją na swojego zastępcę. 

7/8
Jak zmieniły się gwiazdy serialu "Ranczo"
Facebook/screen tvp.vod

To chyba największa metamorfoza aktora z "Rancza"! Maciej Cempura w serialu wcielał się w Szymka Solejuka - syna Kazimiery i Macieja Solejuków. Maciej Cempura zaczął grać w serialu mając zaledwie 10 lat. Spójrzcie tylko, jak wygląda teraz! 

8/8
Jak zmieniły się gwiazdy serialu "Ranczo"
East News

W Celinę Hadziuk wcielała się Dorota Nowakowska. Hadziukowa, podobnie jak Solejukowa, założyła własny biznes. Bohaterka "Rancza" hodowała kozy i robiła sery. Przyznacie, że gwiazda serialu "Ranczo" przeszła sporą metamorfozę? 

Oglądaliście "Ranczo"? Chcielibyście, żeby serial wrócił na antenę TVP?