Kadr z serialu Ranczo, Cezary Żak
East News

Co z "Ranczem"? Niepokojący wpis Cezarego Żaka!

Kadr z serialu Ranczo, Cezary Żak
East News

Jeszcze wczoraj wszystko wskazywało na to, że już wkrótce uwielbiany przez Polaków serial "Ranczo" wróci na antenę. Super Express poinformował, że  powstaną nowe odcinki hitu o mieszkańcach wsi Wilkowyje. W najnowszej odsłonie "Rancza" miało zabraknąć zaś Elżbiety Romanowskiej, czyli Joli. Super Express dziś zdradził, że najprawdopodobniej zastąpi ją gwiazda "M jak miłość". Z kolei w sieci pojawił się wpis Cezarego Żaka, serialowego wójta i plebana, który studzi zapał wszystkich fanów produkcji, twierdząc, że nie są prowadzone żadne rozmowy w sprawie powrotu serialu!

Będą nowe odcinki "Rancza"?

Elżbieta Romanowska zyskała ogromną popularność dzięki roli w "Ranczu". W jednym z wywiadów przyznała, że nikt do niej nie zadzwonił w sprawie kolejnego sezonu. Mimo wszystko, i tak nie chciałaby w nim wystąpić.

Myślę, że gdyby była taka opcja, to już by mnie o tym poinformowano. Dla mnie to już jest etap, który się dokonał, teraz czas na nowe wyzwania i pokazać się z innej strony- dziennik cytuje Elżbietę Romanowską. 

 

Kto miałby zastąpić Elżbietę Romanowską? Według doniesień dziennika serialową Jolę mogłaby zagrać Barbara Wypych, która w "M jak miłość" wciela się w policjantkę Sonię!

Dobrze sprawdza się w serialu „M jak miłość”, gdzie gra policjantkę Sonię. Świetnie pasuje do roli żony Pietrka- informuje dziennik. 

Jak powyższe doniesienia mają się do oświadczenia Żaka? Nijak, aktor twierdzi bowiem, że nie ma na razie mowy o powrocie serialu. Są jednak prowadzone rozmowy o powstaniu filmu, do którego scenariusz napisał nieżyjący już Andrzej Grembowicz.

Po ostatnich medialnych doniesieniach w sprawie kontynuacji „Rancza”chciałbym ostudzić Państwa apetyty. Otóż wiem od Producenta,że został złożony wniosek do Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej w sprawie dofinansowania filmu kinowego,do którego scenariusz napisał Andrzej Grembowicz dwa lata temu.Jeśli odpowiedź będzie pozytywna to latem zrobimy ten film.Jeśli nie,film na pewno nie powstanie.
Jeśli chodzi o serial TV nie prowadzi się obecnie żadnych prac z nim związanych.Proszę też nie dawać wiary tabloidom w sprawie obsady bo to tylko spekulacje - napisał w sieci Cezary Żak.

Warto z kolei dodać, że Artur Barciś, czyli Czerepach, otrzymał... scenariusz "Rancza" i zadeklarował, że chce w nim zagrać:

Prowadzono ze mną rozmowy. Wysłano mi scenariusz, przeczytałem go i bardzo mi się podoba. Bardzo chętnie wystąpię - mówił w Super Expresie.

Co to oznacza? Na razie jeden wielki chaos informacyjny, który z pewnością rzutuje na nastroje fanów tej kultowej produkcji. Czy producenci lub TVP powinny w końcu zabrać głos w sprawie i rozwiać wszelkie wątpliwości?

Zobacz także: Pamiętacie Szymka z serialu "Ranczo"? Dziś aktor, który zagrał syna Solejuków, ma 21 lat i jest przystojniakiem! 

Cezary Żak nic nie wie o powrocie serialu!

Cezary Żak o powrocie Rancza

Barbara Wypych miałaby zagrać Jolę w serialu "Ranczo". 

Barbara Wypych zastąpi Elżbietę Romanowską w "Ranczu"?
Instagram

 

Elżbiety Romanowskiej na pewno nie zobaczymy w serialu, nawet jeśli powstałaby kontynuacja. 

Elżbieta Romanowska nie zagra w nowej serii "Rancza"?
ONS

Więcej na temat Elżbieta Romanowska Ranczo
Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01