Jeszcze wczoraj wszystko wskazywało na to, że już wkrótce uwielbiany przez Polaków serial "Ranczo" wróci na antenę. Super Express poinformował, że powstaną nowe odcinki hitu o mieszkańcach wsi Wilkowyje. W najnowszej odsłonie "Rancza" miało zabraknąć zaś Elżbiety Romanowskiej, czyli Joli. Super Express dziś zdradził, że najprawdopodobniej zastąpi ją gwiazda "M jak miłość". Z kolei w sieci pojawił się wpis Cezarego Żaka, serialowego wójta i plebana, który studzi zapał wszystkich fanów produkcji, twierdząc, że nie są prowadzone żadne rozmowy w sprawie powrotu serialu!

Reklama

Będą nowe odcinki "Rancza"?

Elżbieta Romanowska zyskała ogromną popularność dzięki roli w "Ranczu". W jednym z wywiadów przyznała, że nikt do niej nie zadzwonił w sprawie kolejnego sezonu. Mimo wszystko, i tak nie chciałaby w nim wystąpić.

Myślę, że gdyby była taka opcja, to już by mnie o tym poinformowano. Dla mnie to już jest etap, który się dokonał, teraz czas na nowe wyzwania i pokazać się z innej strony- dziennik cytuje Elżbietę Romanowską.

Kto miałby zastąpić Elżbietę Romanowską? Według doniesień dziennika serialową Jolę mogłaby zagrać Barbara Wypych, która w "M jak miłość" wciela się w policjantkę Sonię!

Dobrze sprawdza się w serialu „M jak miłość”, gdzie gra policjantkę Sonię. Świetnie pasuje do roli żony Pietrka- informuje dziennik.

Jak powyższe doniesienia mają się do oświadczenia Żaka? Nijak, aktor twierdzi bowiem, że nie ma na razie mowy o powrocie serialu. Są jednak prowadzone rozmowy o powstaniu filmu, do którego scenariusz napisał nieżyjący już Andrzej Grembowicz.

Zobacz także

Po ostatnich medialnych doniesieniach w sprawie kontynuacji „Rancza”chciałbym ostudzić Państwa apetyty. Otóż wiem od Producenta,że został złożony wniosek do Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej w sprawie dofinansowania filmu kinowego,do którego scenariusz napisał Andrzej Grembowicz dwa lata temu.Jeśli odpowiedź będzie pozytywna to latem zrobimy ten film.Jeśli nie,film na pewno nie powstanie.
Jeśli chodzi o serial TV nie prowadzi się obecnie żadnych prac z nim związanych.Proszę też nie dawać wiary tabloidom w sprawie obsady bo to tylko spekulacje - napisał w sieci Cezary Żak.

Warto z kolei dodać, że Artur Barciś, czyli Czerepach, otrzymał... scenariusz "Rancza" i zadeklarował, że chce w nim zagrać:

Prowadzono ze mną rozmowy. Wysłano mi scenariusz, przeczytałem go i bardzo mi się podoba. Bardzo chętnie wystąpię - mówił w Super Expresie.

Co to oznacza? Na razie jeden wielki chaos informacyjny, który z pewnością rzutuje na nastroje fanów tej kultowej produkcji. Czy producenci lub TVP powinny w końcu zabrać głos w sprawie i rozwiać wszelkie wątpliwości?

Zobacz także: Pamiętacie Szymka z serialu "Ranczo"? Dziś aktor, który zagrał syna Solejuków, ma 21 lat i jest przystojniakiem!

Cezary Żak nic nie wie o powrocie serialu!

Barbara Wypych miałaby zagrać Jolę w serialu "Ranczo".

Instagram

Reklama

Elżbiety Romanowskiej na pewno nie zobaczymy w serialu, nawet jeśli powstałaby kontynuacja.

ONS
Reklama
Reklama
Reklama