Święta wielkanocne gwiazd
ONS
Samotnie, z rodziną czy na wakacjach?
1/11
Święta wielkanocne gwiazd
ONS

Święta to wyjątkowy czas, który każdy chce spędzić z rodziną. Gwiazdy niezwykle cenią te chwile, ponieważ niemal cały rok są zabiegane i pracują nad nowymi projektami. Wielkanoc to zaledwie kilka cennych dni, które każdy chce spożytkować jak najlepiej. A jakie plany mają gwiazdy? Kto wyjeżdża do ciepłych krajów, a kto zdecyduje się na tradycyjne staropolskie potrawy?

Specjalnie dla Was zebraliśmy w jednym miejscu plany świąteczne Waszych ulubionych gwiazd. 

Zobacz: Sienkiewicz z dziećmi w kolorowej sesji. Towarzyszą jej inne gwiazdy 

Do kogo Wam najbliżej?

2/11
Małgorzata Kożuchowska w mini i kozakach
ONS

Małgorzata Kożuchowska jest wielką tradycjonalistką i wielką wagę przykłada do świąt i spędzania czasu z rodziną. W "Party" przyznała, że nie ma zamiaru nigdzie uciekać na okres Wielkanocy, ponieważ chce pobyć z bliskimi.

W święta nie mam zwyczaju uciekać na plażę czy drugi koniec świata. Spędzam je zawsze w gronie rodziny.

3/11
Ewa Chodakowska na treningu w Warszawie
Akpa

Ewa Chodakowska jak zawsze musi rozdzielić ten wyjątkowy czas pomiędzy dwa kraje. Wielkanoc spędzi z mężem i jego rodziną w Grecji, a przy okazji zafunduje sobie wymarzony odpoczynek. 

4/11
Joanna Moro na gali TeleKamery 2015

Joanna Moro również nie odbiega od swojej świątecznej tradycji. Aktora Wielkanoc zawsze spędza na Litwie, a o tym opowiedziała w "Rewii":

Nigdy mi się nie zdarzyło, żebym na Wielkanoc nie była na Litwie. W sobotę całą rodziną idziemy do kościoła ze święconką i na procesję. Śniadanie jemy albo u moich rodziców, albo rodziców męża. 

5/11
Marcina Daniec na Sopockiej Nocy Kabaretowej w ramach Top Treny 2013
AKPA

Marcin Daniec żartuje, że w święta tylko raz może zbliżyć się do kuchni, aby przygotować chrzan według receptury swojej mamy. Komik opowiedział o tym w tabloidzie:

Kupujemy chrzan w słoiku, bielutki. Na taką karę jak tarcie chrzanu to ja chyba nie zasłużyłem. Następnie gotujemy jajka, oddzielamy żółtka od białek. Żółtka rozcieramy z chrzanem, białka zaś siekamy w drobniutką kosteczkę. Na koniec wszystko delikatnie mieszamy. To najlepszy chrzan na świecie, jemy go kilogramami - wyznał w "Rewii". 

6/11
Małgorzata Ostrowska-Królikowska w świątecznym wydaniu Familiady
ONS

W domu Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej przy okazji świąt jest dużo rzeczy do zrobienia z uwagi na liczną rodzinę. Na szczęście nie brakuje rąk do pomocy, a każdy ma przydzielone obowiązki. Przyznała, że jej syn, Antoni Królikowski, robi najpiękniejszą pisankę ze wszystkich:

Na samym początku Paweł robi zakupy, natomiast dziewczynki pieką ciasta i dekorują mazurki, a chłopcy robią malują pisanki. Zawsze najpiękniejszą pisankę robi Antek i to właśnie ona leży na wierzchu w koszyczku, kiedy idziemy ze święconką - opowiedziała w "Rewii". 

7/11
Barbara Kurdej-Szatan na konferencji "Żyj z pompą"
ONS
Barbara Kurdej-Szatan jest niezwykle zapracowana, a święta to dla niej czas wytchnienia. 
8/11
Beata Tyszkiewicz na wiosennej ramówce Polsatu
Akpa

Beata Tyszkiewicz jak wiele pań domu na święta przygotowuje swoje popisowe dania. W tabloidzie zdradziła co to takiego:

Przede wszystkim pasztet. Można nim nakarmić wiele osób. Poza tym lubię upiec indyka w syropie z orzechów włoskich. Sama je zbieram, gdy jeszcze są zielone. Potem je obgotowuję. Indyk to proste danie, bo piecze się sam. A jak trochę zostanie, można zrobić bigos - powiedziała w "Rewii". 

9/11
Maja Frykowska na premierze filmu "W ciemności"
ONS

Maja Frykowska należy do Chrześcijańskiego Kościoła Reformacyjnego w związku z tym nie obchodzi świąt tak jak każdy. W te wolne dni zamierza poświęcić się ona dziecku i czas spędzić w rodzinnym gronie. 

10/11
Martyna Wojciechowska na rozdaniu Wiktorów 2015
Akpa

Martyna Wojciechowska w "Dzień Dobry TVN" przyznała, że tegoroczne święta spędzi na Filipinach, ponieważ będzie nagrywała nowe odcinki programu. Jej córeczka, Marysia, ten wyjątkowy czas spędzi z dziadkami. 

11/11
Agnieszka Sienkiewicz w pierwszym odcinku "Tańca z gwiazdami"
ONS

Agnieszka Sienkiewicz w rozmowie z "Tele Tygodniem" wyznała, że do rodzinnego domu przyjeżdża "na gotowe". Jej mama uwielbia rządzić się w kuchni, dlatego nie może jej nic pomóc. Jeśli chodzi o potrawy na stole to nie ma za bardzo miejsca na eksperymenty.