Smutna Dominika Ostałowska
East News
Newsy

Życie Dominiki Ostałowskiej jest pełne skandali i miłosnych zawodów. Romans w pracy, rozbity związek i...

Dominika Ostałowska w swoim życiu przeszła niejedno zawirowanie. Jak się okazuje, mężczyźni nie byli w stanie oprzeć się pięknej aktorce. Jej romanse wywoływały prawdziwe skandale.

Rola Marty Mostowiak w "M jak miłość" przyniosła jej ogromną rozpoznawalność. Jednak w przypadku Dominiki Ostałowskiej to nie tylko jej kariera sprawiła, że aktorka często gościła na pierwszych stronach gazet czy nagłówkach plotkarskich portali. Okazuje się, że gwiazda zaliczyła wiele wzlotów i upadków, a niektórzy mogliby nawet określić ją prawdziwą skandalistką. Wszystko nie tylko przez jej problemy z wagą, które były szeroko komentowane, ale również przez zawiłe życie uczuciowe, budzące prawdziwe sensacje i wypieki na twarzy.

Dramatyczna historia uczestnika "The Voice Senior". Jerzy Zwierzyński przeżył koszmar: "Byłem bity, wychudzony, uciekłem"

Partnerzy Dominiki Ostałowskiej i miłosne skandale

Dominika Ostałowska w 1994 roku ukończyła Akademię Teatralną im. Aleksandra Zelwerowicza i rozpoczęła swoją aktorską karierę. Nieoczekiwanie w 1998 roku, kiedy grała w warszawskim Teatrze Ateneum, na jej drodze stanął mężczyzna, który miał być największą miłością jej życia. Grając Mariannę w "Opowieściach Lasku Wiedeńskiego", Dominika Ostałowska nie miała pojęcia, że na widowni zasiada ktoś, kto już niebawem miał przewrócić jej życie do góry nogami.

Hubert Zduniak, również aktor, nie czekał ani chwili dłużej. Gwiazda tak oczarowała go swoją osobą, że tuż po przedstawieniu postanowił iść za kulisy, by pogratulować jej występu. Chemia narodziła się sama. Po kilku dniach pojawiło się pierwsze zaproszenie na kawę, a Dominika Ostałowska straciła głowę dla aktora w mgnieniu oka i zanim się obejrzeliśmy, ta dwójka zamieszkała pod jednym dachem. W 2002 roku na świat przyszedł synek zakochanych, również Hubert. To jednak nie pokrzyżowało planów aktorki, która w dalszej mierze postanowiła rozwijać swoją karierę zawodową. Wtedy też para nie szczędziła sobie pięknych słów.

- Mnie wystarczy, że stała się kobietą mojego życia. To szczęście, żeby tak trafić - mówił Hubert Zduniak.

- Plotkarze niech mówią, co chcą. Nie mam wątpliwości, że to właśnie z tym mężczyzną chcę się zestarzeć. On daje mi siłę. Jest moim jedynym prawdziwym przyjacielem. Egzamin ze wspólnego życia zdaliśmy na piątkę - twierdziła aktorka, cytowana przez WP.

Dominika Ostałowska i Hubert Zduniak
East News

Związek tej dwójki trwał niemal 10 lat, a aktorzy szybko stali się jedną z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie. Choć oboje byli pewni swojej miłości, niestety, ich drogi się rozeszły. Dlaczego? Spekulacji było wiele - jedni twierdzili, że Hubert Zduniak nie mógł pogodzić się z faktem, że to jego partnerka, a nie on, jest gwiazdą, inni, że Dominika Ostałowska odeszła do innego. Jaka była prawda? Tego nigdy się nie dowiemy. Nie ma jednak wątpliwości, że tuż po zakończeniu długoletniego związku, aktorka szybko odnalazła nową miłość. Nie wszyscy byli jednak zadowoleni z tego fakty.

Na planie "M jak miłość" niespodziewanie narodziło się kolejne uczucie. Choć ta dwójka miała zupełnie inne charaktery, a on wcale nie był singlem, nic nie stanęło im na przeszkodzie. Mowa oczywiście o Mariuszu Malcu - reżyserze popularnego serialu, który związany był wówczas z Joanną Sydor - inną gwiazdą "M jak miłość", z którą miał dziecko. Jak się okazuje, za rozpad ich związku aktorka obwiniała właśnie Dominikę Ostałowską.

Dominika wiedziała, że jesteśmy razem, mamy dziecko i planujemy ślub. Mówiłam: zostaw nas w spokoju, odejdź, daj nam to wszystko na nowo poskładać. Była jednak głucha na moje prośby, Mariusz zresztą też. Jak tylko zorientował się, że już o wszystkim wiem, wprowadził się do niej - mówiła tygodnikowi "Na żywo".

Związek Dominiki Ostałowskiej i Mariusza Malca, który wzbudził ogromne poruszenie, nie przetrwał jednak próby czasu i para rozstała się już po roku. W kuluarach mówi się również, że tuż przed reżyserem, gwiazda romansowała z Grzegorzem Małeckim, który w "M jak miłość" grał jej sąsiada. Ich uczucie miało szybko się wypalić, a przelotna znajomość miała być powodem zakończenia jego małżeństwa z Kingą Ilgner. Czy faktycznie Dominika Ostałowska była prawdziwą femme fatale?

Mariusz Malec
East News

Jednak nie tylko życie miłosne aktorki było pełne zawirowań, a problemy nie dotyczyły jedynie jej spraw sercowych, ale i zdrowotnych. Nagłe zmiany wagi sprawiły, że uważano, że aktorka ma problemy z tarczycą. Niestety, już niebawem okazało się, że sprawa jest o wiele poważniejsza. 

Pewnego dnia prosto z planu trafiłam do lekarza, który mnie postraszył, że mogę umrzeć. Wtedy zrozumiałam, że przez kłopoty z sercem może nie będę mogła grać. W pewnym momencie swojego życia miałam za dużo pracy, za mało snu i serce zaczęło mi bić w tempie 210 uderzeń na minutę, czyli trzy razy szybciej niż powinno - wyznała w telewizji śniadaniowej. 

Aktorka przez lata walczyła o powrót do dalszej formy, nie zawsze skutecznie. Do tego okazało się, że w jej życiu pojawiła się stalkerka, a Dominika Ostałowska pomocy ze swoimi lękami musiała szukać na psychoterapii. Ostatnie czasy również nie były dla niej najłatwiejsze, a epidemia koronawirusa przyniosła aktorce wiele powodów do zmartwień. Choć życie uczuciowe artystki nie ułożyło się najlepiej, dziś Dominika Ostrowska ma przy sobie najważniejszego mężczyzną jej życia - 18-letniego syna Huberta, który jest jej największym szczęściem. 

Zobacz także: Dominika Ostałowska z "M jak miłość" zachwycała sylwetką i urodą. Dziś obchodzi 50. urodziny i jest nie do poznania

Dominika Ostałowska z synem
East News

 

Hubert Zduniak musi utrzymywać mamę?!
Newsy
Syn Dominiki Ostałowskiej ją utrzymuje? 15-latek opublikował mocne oświadczenie: "Ludzie atakują mnie głównie za to jak wyglądam"
Te słowa dają do myślenia!

Syn Dominiki Ostałowskiej, Hubert Zduniak, wydał mocne oświadczenie na Facebooku w sprawie ostatniej publikacji dziennika "Fakt, który informował, że Zduniak utrzymuje swoją mamę. Aktorka bardzo sporadycznie pojawia się w "M jak miłość", przez co jej budżet jest ponoć nadwyrężony. Wszystkie te informacje  swoim Facebooku dementuje 15-letni syn gwiazdy.  Zobacz:  Dominika Ostałowska jest rozrzutna? Przyznała na co wydaje najwięcej pieniędzy!   Syn Dominiki Ostałowskiej: "NIGDY w życiu nie musiałem i nie muszę płacić za żadne rachunki mojej mamy" Artykuł w "Fakcie" rozzłościł Huberta Zduniaka, który w swoim oświadczeniu pisze o tym, że nigdy nie musiał utrzymywać swojej mamy, a wszystkie pieniądze, jakie zarabia za występy m.in. w serialu "Na wspólnej", trafiają na jego konto: Nienawidzę opowiadać o swoim życiu prywatnym w internecie,bo nigdy nie uważałem że to potrzebne .Niestety kolejny raz widzę jak ktoś pisze totalnie nie prawdziwe i szkodliwe rzeczy na temat mnie i mojej mamy.Powiem od razu,że NIGDY w życiu nie musiałem i nie muszę płacić za żadne rachunki mojej mamy, wszystkie pieniądze jakie dostaję z serialu moja mama przesyła na moje konto.Mam nadzieje,że wystarczająco wytłumaczyłem sytuację - pisze. Więcej:  Dominika Ostałowska jest rozrzutna? Ile zarabia? Ile wydaje?   To nie wszystko. Młody aktor odniósł się również do hejterów, którzy od kilku lat mocno atakują go za wygląd, ale również jego mamę. Zduniak tłumaczy, że taka nienawiść może ukształtować człowieka i ma poważne konsekwencje: Teraz chciałbym się odnieść do ludzi piszących komentarze na tych portalach.Od 4-5 lat dostaję chyba największy hejt(tak odróżniam hejt od konstruktywnej krytyki)ze wszystkich dzieci w tym czymś szumnie zwanym showbiznesem.Ludzie atakują mnie głównie za to jak wyglądam.10 letnie dziecko, które...

Dominika Ostałowska z synem Huberem
Newsy
Ostałowska ma problemy finansowe, bo mniej gra w "M jak miłość"? Podobno w domowym budżecie pomoże jej 14-letni syn!
Ostałowska ma problemy finansowe, bo mniej gra w "M jak miłość"? Podobno w domowym budżecie pomoże jej 14-letni syn!

Dominika Ostałowska ma nadszarpnięty budżet rodzinny? Podobno aktorka mniej gra w teatrze Studio, a jej wątek w "M jak miłość" też został ograniczony. Z tego powodu ma mniejsze dochody, a duże pieniądze gwiazda wydaje na leczenie i diety. Jak już wyjaśniła produkcja serialu wątek Ostałowskiej będzie rozwijany. W odcinkach, które są w realizacji Dominika Ostałowska jest obecna, a scenarzyści planują rozwinąć jej wątek w nowym sezonie - powiedziała "Show" Karolina Baranowska z produkcja serialu. Zobacz: Ostałowskiej ograniczono rolę w "M jak Miłość"? Walczy o nią Krystian Wieczorek! "Zarabia kilkakrotnie razy mniej" A jak informuje "Fakt" do tej pory pomoże w domowych wydatkach 14 - letni syn aktorki Hubert. Zagrał już w "M jak miłość", a teraz dostał nową rolę w TVN-owskim serialu „Na Wspólnej”. Według informacji Faktu, nastolatek może liczyć na 4 tysiące złotych miesięcznie za pracę na planie. Czy teraz już Dominika Ostałowska nie będzie mieć problemów finansowych?   Zobacz: Barbara Kurdej-Szatan odchodzi z "M jak miłość"? Mamy komentarz!   Dominika Ostałowska z synem Hubertem Zduniak .   Dominika Ostałowska ma problemy z tarczycą i od jakiegoś czasu ma mocne wahania wagi.

Dominika Ostałowska w różowej spódnicy
Newsy
Dominika Ostałowska przyznaje, że znów przytyła, dlatego przeszła na nową dietę! Jaką? Znamy szczegóły
Ile już schudła?

Dominika Ostałowska walczy z nadwagą. Aktorka "M jak miłość" miała w tej walce spore sukcesy, ale ostatnio znowu kilka kilogramów jej przybyło. Aktorka zdradziła, dlaczego znów przybrała na wadze i w jaki sposób próbuje pozbyć się zbędnych kilogramów. Ostałowska przeszła na dietę kapuścianą!    Dieta Dominiki Ostałowskiej Aktorka twierdzi, że przytyła z powodu nieregularnego trybu życia, bo jeździ po Polsce ze spektaklami nawet 5 dni w tygodniu, a w trasie nie ma gdzie zjeść dietetycznego jedzenia. Jednak  głównie przybrała na wadze na planie zdjęciowym na Węgrzech, gdzie kuchnia jest bardzo tłusta. Tamtejsze jedzenie jest bardziej kaloryczne niż nasze i w efekcie wróciłam do Polski pulchniejsza i, szczerze mówiąc, trochę mnie to załamało. Właśnie wtedy wprowadziłam tę dietę, codziennie gotowałam zupę z kapusty – mówi Twojemu Imperium Ostałowska. Aktorce udało się schudnąć  aż 8 kilo, ale nie było jej łatwo. Musiała wykazać się sporą determinacją.  Jadłam tę zupę na śniadanie, obiad i kolację. Schudłam 8 kilogramów. Byłam zadowolona z siebie, ale z czasem ta dieta mi się przejadła. Zresztą uznałam, że takie jedzenie może mnie wykończyć, a mój syn potrzebuje zdrowej i silnej matki – wyznała Ostałowska. Zobacz:  Zając, Szostak, Rusin, Kayah... Które gwiazdy mają problemy z tarczycą? Kto ma Hashimoto?   Teraz  Dominika Ostałowska  przyznaje, że przestała już myśleć głównie o diecie, pogodziła się z faktem, że już nie ma 20 lat i jej ciało wygląda inaczej niż kiedyś. Trzeba pogodzić się z faktem, że czas upływa i dzisiaj sylwetkę mam inną niż miałam w wieku 20 lat. Przestałam się denerwować, że wskazówka na wadze pokazuje więcej niż chciałabym widzieć - mówi Dominika Ostałowska.  Zobacz także:  Dominika Ostałowska schudła?! Jej nowe ZDJĘCIA...

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner