Maja Bohosiewicz w długich włosach
Instagram

Maja Bohosiewicz jest gwiazdą serialu „Za marzenia”, a prywatnie mamą dwójki dzieci. Aktorka każdy wolny czas poświęca na podróże z rodziną. Tym razem wybór, po raz kolejny, padł na Malediwy. Bohosiewicz na Instagramie umieściła obszerną relację z podróży i pokazuje, jak odpoczywa na rajskich wyspach. Uwagę Internautów wzbudziło jedno zdjęcie! Zobaczcie, dlaczego wywołało aż takie kontrowersje!

Maja Bohosiewicz w bikini na wakacjach

Aktorka opublikowała w mediach społecznościowych swoje zdjęcie w skąpym bikini, prezentując tym samym swoją szczupłą figurę, której może jej pozazdrościć wiele osób. Pod fotografią z zachwycającymi widokami napisała:

To jest nasz drugi raz na Malediwach. Nie znaleźliśmy jeszcze nigdzie takich kolorów jak tu. NIGDZIE. - napisała Maja Bohosiewicz.

Pod zdjęciem posypały się komplementy od fanów i innych gwiazd. Ada Fijał napisała niezły kaloryfer, Anna Wendzikowska dodała jaki brzuch!!!!. Pod wrażeniem była też blogerka Anna Skura i sportsmenka Joanna Jędrzejczyk. Jednak jeden z Internautów pokusił się o złośliwy komentarz i zapytał:

A gdzie piersi?

Na odpowiedź Mai Bohosiewicz nie trzeba było długo czekać.

Mąż był zazdrosny i nie pozwolił wziąć😆 - napisała Bohosiewicz.

Trzeba przyznać, że gwiazda ma duży dystans do siebie i tą odpowiedzią zamiast prowokować do dalszych uszczypliwości, szybko ucięła dyskusję. Brawo!

Zobacz takżeSocha, Mucha, Wieniawa, Hyży - takiej liczby gwiazd na jednej imprezie już dawno nie było!

Maja Bohosiewicz może pochwalić się idealną sylwetką.

Maja Bohosiewicz w czarnym bikini
Instagram

Aktorka publikuje coraz odważniejsze zdjęcia. Spójrzcie!

 

 

Więcej na temat Maja Bohosiewicz