Ilona Ostrowska w swetrze w romby
East News

Córka Ilony Ostrowskiej wyrosła na piękną nastolatkę! Właśnie zagrała w filmie taty

Ilona Ostrowska w swetrze w romby
East News

Ilona Ostrowska ma powody do radości i dumy! Gwiazda hitowego serialu "Ranczo" pochwaliła się ostatnio, że jej córka wystąpiła w filmie "Słodki koniec dnia". Nastolatka zagrała obok takich aktorek jak Krystyna Janda czy Kasia Smutniak. Co ciekawe, reżyserem filmu jest Jacek Borcuch, czyli tata Mirosławy Borcuch- nastolatka jest owocem związku Ostrowskiej i Borcucha. Aktorka i reżyser byli małżeństwem przez 8 lat. Ich związek oficjalnie zakończył się w 2012 roku. Teraz dumni rodzice razem pozowali z córką na premierze filmu "Słodki koniec dnia".

Córka Ilony Ostrowskiej będzie gwiazdą show-biznesu?

Wczoraj, w Warszawie odbyła się uroczysta premiera filmu "Słodki koniec dnia" w którym wystąpiła córka Ilony Ostrowskiej i Jacka Borcucha. Gwiazdy serialu "Ranczo" nie mogło zabraknąć na imprezie, podczas której świętowała sukces swojej córki, Mirki. 

To bardzo wzruszające kiedy Moja mała córeczka ❤️w „Słodki koniec dnia”filmie taty @jacek_borcuch wygrywa festiwal Off Camera 🎥-serce szaleje i brak słów i strach i duma 💪❤️🏆- napisała ostatnio dumna mama. 

Zobaczcie zdjęcia z premiery filmu. Wiedzieliście, że córka Ilony Ostrowskiej i Jacka Borcucha jest już taka duża? Nastolatka jest bardziej podobna do swojej mamy czy jednak do taty?

Ilona Ostrowska i Jacek Borcuch z córką.

Ilona Ostrowska z córką i byłym mężem
ONS

Córka reżysera wystąpiła w filmie "Słodki koniec dnia".

Jacek Borcuch z córką
ONS

 

Więcej na temat Ilona Ostrowska
Przeładuj

"Hotel Paradise: Ivan odpowiada na zarzuty Aty! "Została urażona damska duma”. Tego nie pokazali w telewizji!

zobacz 05:13