Robert Górski- ile zarabia za produkcję "Ucha prezesa"?
Screen youtube.com

Robert Górski zarabia fortunę dzięki serialowi "Ucho Prezesa"? Zdziwicie się!

Robert Górski- ile zarabia za produkcję "Ucha prezesa"?
Screen youtube.com

Robert Górski zarabia fortunę dzięki serialowi "Ucho Prezesa"? Okazuje się, że pomimo wielkiego sukcesu w sieci produkcja nie przynosi zbyt wielkim zysków! Według doniesień Faktu 39 milionów wyświetleń na youtube.com przełożyło się na zarobek w wysokości 62 tysięcy złotych. Nie jest to zbyt wiele, zwłaszcza, że wyprodukowanie jednego odcinka przy którym pracuje kilkadziesiąt osób, to koszt 20 tysięcy złotych.

 

Ile zarabia Robert Górski?

 

Robert Górski w rozmowie z tabloidem przyznał, że nie zwraca uwagi na to, ile i czy w ogóle zarabia na produkcji serialu. Kabareciarz, który wciela się w Jarosława Kaczyńskiego nie ukrywa, że w "Uchu Prezesa" spełnia się jako artysta.

 

Jeśli chodzi o biznes, to jestem głupi. Szczerze mówiąc, naprawdę nie robię tego dla pieniędzy. Nie wiem, ile tam zarabiam, jeśli w ogóle. Jestem szczęśliwy jako artysta. Mam w internecie wolność myśli i to jest fajny układ- powiedział w Fakcie. 

Jedno jest pewne, serial "Ucho Prezesa" to jeden z największych hitów w sieci. Produkcję z udziałem Roberta Górskiego chętnie oglądają nawet politycy PiS w tym sam Jarosław Kaczyński! A Wy oglądacie "Ucho Prezesa"?

 

Zobacz także: Jarosław Kaczyński w VIVIE! o śmierci matki, brata, o przyjaciołach, swoich pasjach i marzeniach. Jedyny taki wywiad!

 

Serial "Ucho Prezesa" stał się hitem w sieci.

Ucho prezesa odc. 4
YouTube

Robert Górski jednak nie zarabia na serialu.

Robert Górski na premierze filmu "Wkręceni 2"
ONS

Więcej na temat Robert Górski Ucho prezesa
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43