Robert Górski- ile zarabia za produkcję "Ucha prezesa"?
Screen youtube.com

Robert Górski zarabia fortunę dzięki serialowi "Ucho Prezesa"? Zdziwicie się!

Robert Górski- ile zarabia za produkcję "Ucha prezesa"?
Screen youtube.com

Robert Górski zarabia fortunę dzięki serialowi "Ucho Prezesa"? Okazuje się, że pomimo wielkiego sukcesu w sieci produkcja nie przynosi zbyt wielkim zysków! Według doniesień Faktu 39 milionów wyświetleń na youtube.com przełożyło się na zarobek w wysokości 62 tysięcy złotych. Nie jest to zbyt wiele, zwłaszcza, że wyprodukowanie jednego odcinka przy którym pracuje kilkadziesiąt osób, to koszt 20 tysięcy złotych.

 

Ile zarabia Robert Górski?

 

Robert Górski w rozmowie z tabloidem przyznał, że nie zwraca uwagi na to, ile i czy w ogóle zarabia na produkcji serialu. Kabareciarz, który wciela się w Jarosława Kaczyńskiego nie ukrywa, że w "Uchu Prezesa" spełnia się jako artysta.

 

Jeśli chodzi o biznes, to jestem głupi. Szczerze mówiąc, naprawdę nie robię tego dla pieniędzy. Nie wiem, ile tam zarabiam, jeśli w ogóle. Jestem szczęśliwy jako artysta. Mam w internecie wolność myśli i to jest fajny układ- powiedział w Fakcie. 

Jedno jest pewne, serial "Ucho Prezesa" to jeden z największych hitów w sieci. Produkcję z udziałem Roberta Górskiego chętnie oglądają nawet politycy PiS w tym sam Jarosław Kaczyński! A Wy oglądacie "Ucho Prezesa"?

 

Zobacz także: Jarosław Kaczyński w VIVIE! o śmierci matki, brata, o przyjaciołach, swoich pasjach i marzeniach. Jedyny taki wywiad!

 

Serial "Ucho Prezesa" stał się hitem w sieci.

Ucho prezesa odc. 4
YouTube

Robert Górski jednak nie zarabia na serialu.

Robert Górski na premierze filmu "Wkręceni 2"
ONS

Więcej na temat Robert Górski Ucho prezesa
Przeładuj

Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie są razem? Instagram mamy Łukasza wskazuje na coś innego...

zobacz 01:14