Dawid Podsiadło to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych wokalistów na polskiej scenie muzycznej. Jego kariera na dobre rozpoczęła się w 2012 roku, kiedy wygrał drugą edycję programu "X Factor". Dziś muzyk ma tysiące fanów, a każdy jego singiel staje się hitem.

Reklama

Ostatnio to właśnie Dawid Podsiadło zgarnął najwięcej nagród podczas rozdania "Fryderyków 2019"- wokalista triumfował m.in. w kategoriach utwór roku, album i autor roku. Popularność muzyka przekłada się na ilość koncertów - według doniesień "Super Expressu" Dawid Podsiadło w najbliższych miesiącach będzie występował ponad 50 razy. I dzięki temu zarobi prawdziwą fortunę!

Ile zarabia Dawid Podsiadło?

Jak informuje "Super Express" Dawid Podsiadło od lutego do maja zagra łącznie 55 koncertów. Dziennik twierdzi, że wokalista za jeden występ zgarnia nie mniej niż 45 tysięcy złotych, więc po przeliczeniu wychodzi na to, że Dawid Podsiadło w bardzo krótkim czasie zarobi nawet 2,5 mln złotych!

Przypominamy, że 19 października 2018 roku Dawid Podsiadło wydał swój trzeci album, który teraz ma już status poczwórnej platyny! Piosenki "Małomiasteczkowy" i "Nie ma fal" to najnowsze hity właśnie z trzeciego krążka artysty.

Wybieracie się na koncert Dawida?

Zobacz także

Zobacz także: "Prowadzący do bani!" Mołek i Meller skrytykowani za wywiad z Podsiadło! Zaliczyli wpadkę?

Reklama

Dawid Podsiadło w kilka miesięcy zarobi 2,5 mln złotych.

East News
Reklama
Reklama
Reklama