Marta Manowska na planie "Rolnik szuka żony 6"
AKPA

Najnowsza edycja "Rolnik szuka żony" to totalny hit! Ile osób ogląda program TVP?

Marta Manowska na planie "Rolnik szuka żony 6"
AKPA

Program "Rolnik szuka żony" wciąż jest hitem TVP? Zdecydowanie tak! Do tej pory widzowie mogli zobaczyć trzy odcinki najnowszej, szóstej już edycji show o poszukujących miłości rolnikach. Tym razem w programie biorą udział: Seweryn, Waldemar, Sławomir, Adrian oraz Jakub. W ostatnim odcinku rolnicy zdecydowali, które kandydatki przejdą do następnego etapu i wkrótce pojawią się w ich domach. Zanim jednak zobaczymy kolejną odsłonę show, poznajcie wyniki oglądalności szóstej edycji "Rolnika"! Ile osób ogląda program prowadzony przez Martę Manowską? Naprawdę dużo! 

"Rolnik szuka żony" hitem jesiennej ramówki TVP

Do tej pory Telewizyjna Jedynka wyemitowała trzy odcinki szóstej edycji show. Jak donosi portal wirtualnemedia.pl, program "Rolnik szuka żony" oglądało w tym czasie średnio 3,22 mln widzów! W czasie nadawania hitu stacja znajduje się na pierwszym miejscu na rynku telewizyjnym. Co ciekawe, program z każdym odcinkiem ma coraz lepsze wyniki oglądalności. Jak podaje portal, pierwszą odsłonę "Rolnika" wybrało 3,01 mln osób, drugą 3,23 a trzecią już 3,41 mln! 

W porównaniu do poprzedniej edycji emitowanej jesienią ubiegłego roku program zyskał nowych widzów! Szóstą odsłonę show śledzi o 50 tys. widzów więcej niż piątą edycję.

Wy również oglądacie najnowszą edycję programu "Rolnik szuka żony"? Którego uczestnika polubiliście najbardziej? Waldemara, Sławomira, Seweryna, Adriana czy Jakuba? Myślicie, że w show rozpoczną się nowe związki? 

Zobacz także: Kandydatka Łukasza z "Rolnik szuka żony" zakochała się! Pokazała partnera

6. edycję programu prowadzonego przez Martę Manowską ogląda 3,22 mln osób.

Jakub z Rolnik szuka żony

Program jest hitem jesiennej ramówki TVP.

Waldemar Rolnik szuka żony
Facebook

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Gorąca bitwa Patryka i Karola w "The Voice of Poland"! Jurorzy nie wytrzymali...

zobacz 01:48