Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Marta Manowska na planie "Rolnik szuka żony 6"
AKPA
Newsy

Najnowsza edycja "Rolnik szuka żony" to totalny hit! Ile osób ogląda program TVP?

Najnowsza edycja "Rolnik szuka żony" to totalny hit! Ile osób ogląda program TVP?

Program "Rolnik szuka żony" wciąż jest hitem TVP? Zdecydowanie tak! Do tej pory widzowie mogli zobaczyć trzy odcinki najnowszej, szóstej już edycji show o poszukujących miłości rolnikach. Tym razem w programie biorą udział: Seweryn, Waldemar, Sławomir, Adrian oraz Jakub. W ostatnim odcinku rolnicy zdecydowali, które kandydatki przejdą do następnego etapu i wkrótce pojawią się w ich domach. Zanim jednak zobaczymy kolejną odsłonę show, poznajcie wyniki oglądalności szóstej edycji "Rolnika"! Ile osób ogląda program prowadzony przez Martę Manowską? Naprawdę dużo! 

Rolnik szuka żony: Za tę stylizację poleciały na nią gromy. Paweł: "Mnie też się nie podobało!". A co na to Marta?

"Rolnik szuka żony" hitem jesiennej ramówki TVP

Do tej pory Telewizyjna Jedynka wyemitowała trzy odcinki szóstej edycji show. Jak donosi portal wirtualnemedia.pl, program "Rolnik szuka żony" oglądało w tym czasie średnio 3,22 mln widzów! W czasie nadawania hitu stacja znajduje się na pierwszym miejscu na rynku telewizyjnym. Co ciekawe, program z każdym odcinkiem ma coraz lepsze wyniki oglądalności. Jak podaje portal, pierwszą odsłonę "Rolnika" wybrało 3,01 mln osób, drugą 3,23 a trzecią już 3,41 mln! 

W porównaniu do poprzedniej edycji emitowanej jesienią ubiegłego roku program zyskał nowych widzów! Szóstą odsłonę show śledzi o 50 tys. widzów więcej niż piątą edycję.

Wy również oglądacie najnowszą edycję programu "Rolnik szuka żony"? Którego uczestnika polubiliście najbardziej? Waldemara, Sławomira, Seweryna, Adriana czy Jakuba? Myślicie, że w show rozpoczną się nowe związki? 

Zobacz także: Kandydatka Łukasza z "Rolnik szuka żony" zakochała się! Pokazała partnera

6. edycję programu prowadzonego przez Martę Manowską ogląda 3,22 mln osób.

Jakub z Rolnik szuka żony

Program jest hitem jesiennej ramówki TVP.

Waldemar Rolnik szuka żony
Facebook

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Jakub z "Rolnik szuka żony 6"
Facebook
TV-Show
Jakub z "Rolnika" wprowadził w błąd kandydatki? Wcale nie będzie mieszkał na wsi?!
Jakub z "Rolnika" wprowadził w błąd kandydatki? Wcale nie będzie mieszkał na wsi?!

Jakub to jeden z najbardziej wymagających uczestników nowej edycji programu "Rolnik szuka żony" . Mężczyzna jest bardzo krytyczny wobec swoich potencjalnych kandydatek. Nie boi się głośno mówić o ich wyglądzie, co nie do końca spodobało się widzom. Mimo wszystko Jakub wychodzi z założenia, że ma prawo wysoko zawiesić poprzeczkę. Rolnik w rozmowie z Party.pl zdradził swoje plany na przyszłość. Okazuje się, że nie do końca są one związane z gospodarką... Czyżby coś zataił przed kandydatkami? Zobaczcie nasze wideo i oceńcie sami! Jakub podpadł widzom przez swoje wysokie wymagania wobec kandydatek  Zobacz także:  Jakub z "Rolnika" znalazł miłość w programie?! Zobacz, co zdradził nam uczestnik nowej edycji

Marta Manowska z uczestnikami 7. edycji "Rolnik szuka żony"
Facebook Rolnik szuka żony TVP
Newsy
"Rolnik szuka żony 7": Program wciąż jest hitem TVP? Wyniki oglądalności są jednoznaczne! 
"Rolnik szuka żony 7": Program wciąż jest hitem TVP? Wyniki oglądalności są jednoznaczne! 

Ile osób ogląda siódmą edycję "Rolnik szuka żony"? Czy program prowadzony przez Martę Manowską jest hitem czy klapą jesiennej ramówki Telewizyjnej Jedynki? Wyniki oglądalności show są jednocznaczne! Nie uwierzycie, ile osób ogląda nowe odcinki programu!  "Rolnik szuka żony" hitem TVP! Siódma edycja "Rolnik szuka żony" ruszyła w niedzielę 13 września. Od tamtej chwili Telewizyjna Jedynka wyemitowała trzy odcinki programu, w którym wielkiej miłości szukają Magdalena, Maciej, Paweł, Józef oraz Dawid. Widzieliśmy już ile listów otrzymali rolnicy i rolniczka a także ich pierwsze randki z wybranymi kandydatkami i kandydatami. W ostatniej odsłonie show rolnicy musieli zdecydować kogo zaproszą do swoich domów. Program jak zwykle wywołał ogromne emocje wśród fanów, ale ile tak właściwie osób ogkląda najnowszą odsłonę "Rolnika"? Teraz wszystko stało się jasne!  Jak informuje portal wirtualnemedia.pl pierwsze trzy odcinki siódmej edycji "Rolnik szuka żony" oglądało średnio 3,37 milionów widzów! Telewizyjna Jedynka w czasie nadawania programu była zdecydowanym liderem na rynku telewizyjnym- drugie miejsce należało do Polsatu, trzecie do TVN a na czwartej pozycji znalazła się Telewizyjna Dwójka. Co ciekawe, popularnośc programu "Rolnik szuka żony" rośnie z każdym odcinkiem!  Program notuje wzrost oglądalności z odcinka na odcinek. Pierwszy oglądało 3,12 mln osób, drugi - 3,43 mln, a trzeci - 3,57 mln- informuje portal wirtualnemedia.pl. Wy również oglądacie najnowszą edycję "Rolnik szuka żony"? Podoba się Wam siódma odsłona hitu TVP? Zobacz także:  Macie faworyta w "Rolnik szuka żony"? Głosujcie na ulubionego rolnika...

Marta Manowska na planie "Rolnik szuka żony 6"
AKPA
Newsy
"Rolnik szuka żony 6" hitem jesiennej ramówki TVP! Nie uwierzycie, ile osób oglądało show
Ile osób oglądało szóstą edycję "Rolnik szuka żony"? Okazuje się, że program o poszukujących miłości rolnikach był prawdziwym hitem jesiennej ramówki TVP!

Ile osób oglądało szóstą edycję "Rolnik szuka żony"? Okazuje się, że program o poszukujących miłości rolnikach był prawdziwym hitem jesiennej ramówki TVP! W minioną niedzielę, 1 grudnia, Telewizyjna Jedynka wyemitowała ostatni, finałowy odcinek show. Jak już wiemy, "Rolnik" połączył w pary Annę i Jakuba oraz Ilonę i Adriana. O tym, jak teraz wygląda ich życie, dowiemy się już w nadchodzące święta Bożego Narodzenia. Stacja pokaże wówczas specjalny odcinek, w którym pojawią się nie tylko Ania i Jakub, Ilona i Adrian, ale również Seweryn, Sławomir oraz Małgosia i Paweł z czwartej edycji show.  Zanim jednak zobaczymy świąteczną odsłonę "Rolnika" sprawdźmy, ile osób oglądało szóstą edycję programu!  "Rolnik szuka żony" hitem TVP Jak informuje portal wirtualnemedia.pl, szóstą edycję programu "Rolnik szuka żony", który był emitowany od 8 września do 1 grudnia, oglądało średnio... 3,53 mln widzów! Okazuje się, że Telewizyjna Jedynka w czasie nadawania show prowadzonego przez Martę Manowską była na pierwszym miejscu na rynku telewizyjnym. Według doniesień portalu najwięcej osób obejrzało ostatni, finałowy odcinek "Rolnika". W minioną niedzielę program obejrzało aż 4,23 mln widzów! Co więcej, wpływy z reklam emitowanych wokół "Rolnika" wyniosły 17,22 mln złotych. Wy również oglądaliście szóstą edycję programu "Rolnik szuka żony"? Którego rolnika z ostatniej odsłony show polubiliście najbardziej? Głosujcie w naszej sondzie! Przypominamy, że już kilka tygodni temu władze TVP zapowiedziały kolejną edycję programu "Rolnik szuka żony"!  Zobacz także:   Ania z "Rolnik szuka żony" w kopertowej bluzce i...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner