Martyna Wojciechowska
ONS.pl
1/6
Gwiazdy za udział w reklamach zarabiają fortunę. Kto najwięcej?

 

Największe polskie gwiazdy za udział w reklamach mogą liczyć na naprawdę wysokie zarobki! W ostatnich latach coraz więcej sław zdecydowało się na promowanie różnych marek i firm. Martyna Wojciechowska promuje m.in. szampony i biżterię, Kuba Wojewódzki jest twarzą znanego operatora telefonii komórkowej, a Julia Wieniawa reklamuje markę obuwniczą i lakiery. 

O tym, ile na współpracy z firmami zarabiają gwiazdy krążą legendy. Teraz "Super Express" opublikował listę aktorów, dziennikarzy i artystów, którzy mogą liczyć na najwyższe stawki. Zobaczcie sami! 

Zobacz także: Ile naprawdę zarabia Zenek Martyniuk? Same koncerty to 5 mln złotych... A reszta? Zwali was z nóg!

2/6
Martyna Wojciechowska
ONS.pl

 

Według "Super Expressu" ze wszystkich gwiazd to Martyna Wojciechowska zarabia najwięcej na reklamach. Dziennik przypomina, że dziennikarka promuje wodę, szampon, operatora sieci komórkowej i biżuterię.  "SE" informuje, że Martyna Wojciechowska dzięki współpracy ze wszystkimi markami zarabia 2 mln złotych.

Kto znalazł się na drugim miejscu zestawienia?

3/6
Kuba Wojewódzki sprzedaje swój warszawski apartament?

 

Na drugim miejscu listy opublikowanej przez "Super Express" znalazł się Kuba Wojewódzki. Dziennikarz za udział w reklamach może ponoć liczyć na... 1 mln złotych.

4/6
Małgorzata Kożuchowska
ONS.pl

Małgorzata Kożuchowska reklamuje centrum handlowe, biżuterię i kosmetyki. Według doniesień dziennika dzięki współpracy z markami może liczyć na 750 tys. zł.

5/6
Małgorzata Socha na Instagramie
Instagram

Kolejne miejsce należy do Małgorzaty Sochy. Według doniesień "SE" gwiazda "Przyjaciółek" za udział w reklamach zarabia 700 tys. zł. 

6/6
Julia Wieniawa w spódnicy w Pepitkę
Instagram

W zestawieniu nie mogło zabraknąć młodej gwiazdy serialu "Rodzinka.pl". Jak donosi dziennik Julia Wieniawa za udział w reklamach może liczyć na 450 tys. zł.