East News/ONS
1/10
East News/ONS

Ostatnio głośno zrobiło się o rzekomym związku Igi Lis, młodszej córki Kingi Rusin, oraz szalenie popularnego rapera Taco Hemingwaya. Podobno para spotyka się już od dłuższego czasu. Na próżno jednak szukać ich wspólnych zdjęć. Iga Lis i Taco Hemingway nie chcą afiszować się ze swoim związkiem.

 

Zobacz: Iga Lis i Taco Hemingway SĄ PARĄ! Poznaj szczegóły związku Kingi Rusin i Lisa z najpopularniejszym raperem w Polsce!

 

Nie tylko Iga Lis ma słabość do rapera. Wiele innych polskich gwiazd również zdecydowało się na związek z reprezentantem kultury hiphopowej. Kto jeszcze spotyka się z raperem? Sprawdź w naszej galerii!

 

POLECAMY: Mucha, Lesz, Sowińska - wszystkie kobiety Kuby Wojewódzkiego! Lista jest imponująca! Pamiętacie wszystkie? ZDJĘCIA

2/10
Iga Lis i Taco Taco Hemingway są parą
Instagram

Portal pudelek.pl donosi, że młodsza córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa, Iga, spotyka się z Taco Hemingwayem! Filip Szcześniak, bo tak naprawdę ma na imię wybranek dziewczyny, jest od niej starszy o niemal 10 lat. Choć para spotyka się już od dłuższego czasu, żadne z nich nie chciało, żeby ktokolwiek o tym wiedział. Szczególnie Iga, która ma ku temu poważne powody. 

 

Iga i Taco spotykają się od dłuższego czasu, ale unikają rozgłosu i nie chcą się afiszować. Zwłaszcza Iga, która właśnie zakończyła międzynarodowe matury, nie chce być bohaterką plotkarskich skandali (...). Iga planuje wyjechać z Polski i studiować za granicą, z dala od rodzimego show biznesu. Możliwe, że wybierze Londyn, gdzie częściowo mieszka Filip - twierdzi informator portalu.

 

Sprawdź na następnej stronie, kto jeszcze stracił głowę dla polskich raperów!

3/10
Quebonafide i Natalia Szroeder są parą
Instagram

Najlepszy kumpel Taco Hemingwaya, raper Quebonafide, również związał się z dziewczyną z polskiego show-biznesu. Muzyk był widywany w towarzystwie ślicznej Natalii Szroeder. Raper zabrał nawet swoją dziewczynę oraz jej młodszego brata na mecz. Wiele osób było w szoku, gdy ich związek wyszedł na jaw. Natalia Szroeder do tej pory uchodziła za grzeczną i ułożoną osobę.  Z kolei Quebo szokował swoim wizerunkiem. Kolorowe włosy, liczne tatuaże (również na twarzy) czy też złote zęby - czy taki chłopak pasuje do wokalistki? Czas pokaże!

 

Zobacz: Natalia Szroder ma nowego chłopaka! To kontrowersyjny raper! Zobacz ich wspólne ZDJĘCIE

4/10
Sylwia Grzeszczak, Liber

Sylwia Grzeszczak i Liber (tak naprawdę Marcin Piotrowski) tworzą jeden z najbardziej zgranych związków w polskim show-biznesie. Małżeństwo dogaduje się nie tylko w życiu prywatnym, ale również zawodowym. Para wspólnie stworzyła takie hity, jak choćby "Mijamy się" czy też "Co z nami będzie?". Po krótkiej przerwie Sylwia Grzeszczak i Liber wrócili z nowym, wspólnym hitem. "Dobre Myśli" to kawałek, który para nagrała z okazji 10-lecia działalności artystki na scenie.

 

Prywatnie Sylwia Grzeszczak i Liber są szczęśliwymi rodzicami malutkiej Bogny!

5/10
East News

Vienio (tak naprawdę Piotr Więcławski) to jeden z założycieli kultowego już składu hiphopowego Molesta. Z kolei jego wybranką jest piękna córka Małgorzaty Braunek oraz Andrzeja Krajewskiego. Choć Vienio i Orina Krajewska na pozór pochodzą z dwóch różnych światów, doskonale się dopełniają!

 

Piotr: Ale generalnie zgadzam się, że jesteśmy jak ogień i woda. Ja jestem krzykliwym, wesołym, afirmacyjnym człowiekiem…
Orina: Dzięki. A ja jestem smutna i wycofana? (śmiech).
Piotr: Nie, absolutnie, ale myślę, że równoważymy się. Przeciwieństwa inspirują i wzbogacają się. Czasami jestem słonikiem w składzie porcelany. Orina zwraca mi uwagę na to, żebym na przykład odpowiednio dobierał słowa, żeby nikogo nie urazić - tak jeszcze niedawno mówili o swoim związku w rozmowie z "Vivą!".

 

Ich wspólną pasją są podróże. Orina jest także rozpieszczana przez Vienia, ponieważ jej wybranek jest mistrzem w kuchni. Taki chłopak to skarb!

6/10
Instagram

Popek ma za sobą burzliwą przeszłość. Pochodzący z Legnicy raper był na bakier z prawem. Jednym z jego największych problemów była również słabość do używek. W przeszłości Popek omal nie przypłacił tego życiem! Wszystko zmieniło się, gdy na jego drodze stanęła Katarzyna. To właśnie dla niej i dla ich córeczki, Julii, Paweł Mikołajuw porzucił hulaszcze życie. Kasia nie jest osobą związaną z show-biznesem. Partnerka Popka pojawiła się jednak w jednym z odcinków programu "Taniec z gwiazdami", gdzie opowiadała o ich związku. Para zdradziła także, że już niebawem po raz drugi zostaną rodzicami! Na świecie tym razem pojawi się chłopiec!

 

Zobacz: Popek wybrał imię dla syna! Nie uwierzycie, jakie!

7/10
Instagram

Peja borykał się z podobnymi problemami, jak Popek. Jego życiem również rządziły używki. Tak samo jak w przypadku Popka, zmieniła to kobieta! Ryszard Andrzejewski, bo tak naprawdę nazywa się Peja, dla swojej ukochanej postanowił pójść na odwyk. Bardzo szybko okazało się, że była to słuszna decyzja. W tym roku mija 8 lat, odkąd gwiazdor "Agenta" przestał pić. Raper doczekał się narodzin dwójki dzieci. Najmłodsze z nich, upragniony synek, przyszedł na świat zaledwie kilka miesięcy temu!

 

Zobacz na następnej stronie, kto jeszcze związał się ze znanym polskim raperem!

8/10
Instagram

Sokół to jeden z najbardziej znanych polskich raperów. Muzyk ma na swoim koncie takie ponadczasowe kawałki, jak choćby "Każdy ponad każdym" czy też "Sen". Wojciech Sokół (bo tak naprawdę nazywa się artysta) przez wiele lat związany był z piosenkarką, Marysią Starostą. Para nagrała nawet wspólnie dwie płyty, które bardzo szybko pokryły się platyną. Niestety, ten związek nie przetrwał próby czasu. Sokół znalazł jednak pocieszenie w ramionach pięknej modelki.

 

Widzowie mogą kojarzyć Kasię Porycką z programu "Dzień Dobry TVN", gdzie prezentowała ubrania wybrane przez stylistów. Oprócz tego ta śliczna dziewczyna ma na swoim koncie również sesję dla "Playboya".

9/10
Instagram

Od miesięcy plotkuje się o związku Kai Paschalskiej i rapera VNM-a (tak naprawdę Tomasz Lewandowski). Oboje jednak uparcie odmawiają komentarzy na ten temat.

 

– Nie będziemy tego komentować. Nie potwierdzam ani nie zaprzeczam – mówiła jeszcze niedawno Sylwia Zabost, menedżerka Kasi Paschalskiej, w rozmowie z serwisem Fakt24.pl.

 

Kaja Paschalska i VNM widywani są jednak razem. Zakochani chętnie pojawiają się na koncertach hiphopowych. Ostatnio bawili się razem na imprezie zorganizowanej przez markę Reebok. Nie szczędzili sobie przy tym czułości...

 

Czy kiedyś ogłoszą oficjalnie, że są razem? Jak myślicie?

10/10
East News

Choć obecnie Liroy zajmuje się głównie polityką, w przeszłości był jednym z pionierów kultury hiphopowej w Polsce. Głośno było także o jego związku z Joanną Krochmalską. Para od zawsze lubiła wzbudzać kontrowersje. Joanna Krochmalska niejednokrotnie odsłaniała swoje ciało podczas sesji zdjęciowych. Teraz, gdy jej mąż jest politykiem, modelka stara się stronić od skandali. Metamorfozie uległ także jej wizerunek. Żona Liroya porzuciła kuse spódniczki i bluzki z głębokimi dekoltami na rzecz nieco bardziej stonowanych strojów. Zmiana na lepsze!