East News
1/10
East News

Kuba Wojewódzki przyzwyczaił nas do tego, że co jakiś czas pojawiał się w towarzystwie nowej, pięknej kobiety. Jedynymi dziewczynami, które zdołały zatrzymać go przy sobie na dłużej, były Anna Mucha i Renata Kaczoruk. Z ostatnią z nich dziennikarz snuł ponoć poważne plany. Niektórzy plotkowali, że Kuba Wojewódzki to właśnie z nią weźmie ślub i postara się o dzieci.

 

Zobacz: Co z tą ciążą?! Renata Kaczoruk zdradziła nam, czy spodziewa się dziecka z Kubą Wojewódzkim

 

Niestety, tuż po finale "Tańca z gwiazdami" w mediach pojawiła się informacja, że modelka odeszła od "króla TVN-u". Czy Kuba Wojewódzki znów rzuci się w wir przelotnych znajomości? A może odświeży kontakty z którąś z byłych partnerek?

 

Sprawdź w naszej galerii, z kim spotykał się w przeszłości Kuba Wojewódzki! Pamiętasz wszystkie jego partnerki?

 

Zobacz: NEWS DNIA! Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki rozstali się!

2/10
Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki na premierze filmu Ostatnia Rodzina
ONS

Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk spotykali się od 2013 roku. Para poznała się na warszawskiej uczelni. Choć dzieliła ich spora różnica wieku - 23 lata - udało im się znaleźć wspólny język. Bardzo szybko okazało się, że wiele ich łączy. Oboje uwielbiają dalekie podróże. Oprócz tego Renata Kaczoruk imponowała dziennikarzowi swoją inteligencją oraz ambicją.

 

Choć Kuba Wojewódzki nie chciał afiszować się z ich związkiem, gdy Małgorzata Rozenek wdała się w otwarty konflikt z jego ukochaną, dziennikarz publicznie stanął w jej obronie. Renata Kaczoruk mogła czuć się przy nim bezpiecznie. Dlatego wiadomość o ich rozstaniu jest dla wszystkich jeszcze większym zaskoczeniem!

 

Zobacz: Jak zaczęła i skończyła się miłość Renaty Kaczoruk i Kuby Wojewódzkiego?

3/10
East News

Drugą kobietą, której udało się usidlić Kubę Wojewódzkiego na dłużej, jest Anna Mucha. Para poznała się, gdy aktorka miała zaledwie 23 lata i dopiero rozpoczynała swoją wielką karierę. 17 lat starszy od niej dziennikarz z pewnością imponował młodej gwiazdce. To on wprowadził ją też na salony. Kuba Wojewódzki cenił w swojej ukochanej fakt, że była bardzo dojrzała, jak na swój wiek. Dzięki temu udało im się przetrwać ponad 5 lat!

 

Obecnie Anna Mucha jest mamą trójki dzieci. Aktorka znalazła szczęście u boku Marcela Sori. Wciąż jednak utrzymuje przyjazne relacje z Kubą Wojewódzkim.

4/10
East News

Dziennikarza łączono także z piękną aktorką, Anną Czartoryską. Między nimi miało zaiskrzyć podczas wizyty gwiazdy "Miłości nad rozlewiskiem" w programie Kuby Wojewódzkiego. Oboje jednak nigdy nie potwierdzili tych doniesień. Para konsekwentnie unikała także wspólnych zdjęć.

 

Kuba Wojewódzki nie ma jednak co liczyć na odnowienie tej relacji. Od 2013 roku Anna Czartoryska jest żoną Michała Niemczyckiego, z którym ma dwójkę dzieci.

5/10
East News

Olga Bołądź to kolejna aktorka, z którą dziennikarza miał połączyć płomienny romans. Para widywana była razem w 2010 roku. Ten związek nie przetrwał jednak próby czasu. Po kilku miesiącach Kuba Wojewódzki i Olga Bołądź rozstali się w przyjaznej atmosferze. Do tego stopnia, że była partnerka gościła później w programie showmana.

 

Obecnie Olga Bołądź jest szczęśliwą mamą 5-letniego Borysa. Aktorka spotyka się także z gwiazdorem "Pitbulla", Sebastianem Fabijańskim.

6/10
East News

Kuba Wojewódzki słynie ze swojego upodobania do dużo młodszych od siebie kobiet. Niektórzy łączyli go z hostessą, która przez kilka lat podawała wodę gościom jego programu. Dominika Zasiewska, nazywana później "Wodzianką", miała zaledwie 21 lat, gdy odkrył ją Kuba Wojewódzki. To właśnie jemu zawdzięcza swoją karierę w polskim show-biznesie.

 

Teraz Dominika Zasiewska bardziej niż na bywaniu na ściankach skupia się na swojej rodzinie. "Wodzianka" jest mamą Gucia oraz szczęśliwą żoną starszego od niej Piotra.

7/10
East News

O tym związku rozpisywała się kolorowa prasa. Jednak Natalia Lesz i Kuba Wojewódzki zapewniali, że łączy ich tylko przyjaźń. Para wyjechała nawet razem na wakacje do Los Angeles. Co więcej, w teledysku Natalii Lesz do piosenki "Coś za coś" na środku weselnego tortu pojawia się figurka pana młodego, który do złudzenia przypomina Kubę Wojewódzkiego! Mimo wszystko ta znajomość nie trwała zbyt długo.

 

Byłam jedną z baaaaaardzo wielu kobiet Kuby Wojewódzkiego - powiedziała Natalia Lesz w wywiadzie, jakiego udzieliła "Gali" po rozstaniu z dziennikarzem.

 

Obecnie Natalia Lesz jest szczęśliwą partnerką znanego lekarza i chirurga, Adama Maciejewskiego. Para doczekała się córeczki, której dali na imię Alicja.

8/10
East News

Sara Faraj poznała Kubę Wojewódzkiego, gdy miała zaledwie 21 lat. Para często pojawiała się razem na salonach. Nikt jednak nie był pewien, co tak naprawdę ich łączy. Plotkowano bowiem, że Sara Faraj spotyka się z kimś innym. Mimo wszystko ani modelka, ani dziennikarz nie zdecydowali się skomentować swojej relacji. Zrobili to za nich ich znajomi.

 

Z Kubą są tylko przyjaciółmi. I chyba nic więcej z tego nie będzie - zapewniała wtedy znajoma modelki w rozmowie z "Party".
 

9/10
East News

Związek z Kasią Sowińską był jednym z tych, których Kuba Wojewódzki nie chciał ukrywać. Dziennikarz nie tylko pojawiał się z nią na oficjalnych imprezach, ale okazywał jej także czułość w miejscach publicznych. Katarzyna Sowińska i Kuba Wojewódzki chętnie pozowali do wspólnych zdjęć. Bardzo szybko okazało się jednak, że do siebie nie pasują. Każde z nich poszło w swoją stronę.

10/10
East News

Justyna Ekert to aktorka, którą widzowie mogą kojarzyć między innymi z serialu "Daleko od noszy" oraz z "Świętej wojny". Kuba Wojewódzki spotykał się z nią w 2010 roku. Wyglądało na to, że dziennikarz wiąże z nią spore nadzieje. Justyna Ekert postanowiła jednak zakończyć tę relację. Aktorka związała się z młodszym od Wojewódzkiego biznesmenem.

 

Kuba próbował zrobić na niej wrażenie, ale nie udało się. Jej serce należy do kogoś innego, nie mniej dowcipnego, za to przystojniejszego - można było wtedy przeczytać w "Na żywo".