Kaja Paschalska

Kaja Paschalska dorastała na oczach widzów. Zadebiutowała przed kamerą jako mała dziewczynka. Szybko zyskała sympatię publiczności i stała się rozpoznawalna. Scena to bez wątpienia jej żywioł. Kocha nie tylko występowanie przed kamerą. Jej drugą pasją jest muzyka. Sprawdź, co osiągnęła w tej dziedzinie.Imię: Kaja JoannaNazwisko: Paschalska

Nazwisko Panieńskie: Paschalska

Pseudonim: brak

Wzrost: 163 cm

Data urodzenia: 25 lutego 1986 roku

Znak zodiaku: ryby

Zawód: piosenkarka i aktorka

Osoby - związki:Kaja Paschalska niechętnie dzieli się w mediach informacjami na temat życia miłosnego. Nie porusza w tej kwestii w wywiadach. Nie bywa z partnerami na salonach. Rzadko publikuje w sieci wspólne zdjęcia. Wiadomo, że jej partnerem był muzyk Tomasz Lewandowski, funkcjonujący w środowisku artystycznym pod pseudonimem VNM. Para rozstała się w 2020 roku. Raper napisał piosenkę o utraconej miłości, a informację o rozpadzie związku potwierdziła również aktorka. Nie są znane przyczyny rozpadu związku. Można jednak wywnioskować, że to muzyk podjął decyzję o zakończeniu relacji (na taki bieg wypadków wskazuje jeden z wpisów Kai opublikowany na Instagramie).

Rodzice: brak informacji

Dzieci: brak

Rodzeństwo: brak informacji

BIO: Kaja Paschalska przyszła na świat w Warszawie. Zadebiutowała przed kamerą w wieku 11 lat. Dołączyła do obsady serialu "Klan", gdzie gra nieprzerwanie od przeszło dwudziestu lat. Wciela się w rolę Aleksandry Lubicz. Jak sama przyznała w jednym z wywiadów, praca na planie sprawiła, że dojrzała szybciej niż rówieśnicy. Niczego jednak nie żałuje.Aktorstwo to tylko jedna z jej pasji. Kocha również muzykę. Odniosła na tym polu spore sukcesy. W 2001 roku wydała swój pierwszy album zatytułowany "Kaja Paschalska". Znalazł się na nim utwór "Przyjaciel od zaraz". Piosenka szybko zyskała miano przeboju i została nagrodzona na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Aktorka ma na swoim koncie kilkanaście singli. W 2015 roku można ją było zobaczyć w programie telewizyjnym "Twoja twarz brzmi znajomo", gdzie naśladowała różnych artystów. Zajęła czwarte miejsce. Kaja Paschalska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Chętnie publikuje w sieci swoje zdjęcia. Lubi prowokować i podejmować ważne społeczne tematy. Jej konto na Instagramie śledzi kilkadziesiąt tysięcy osób.

Znana z : działalności muzycznej i występów w serialach telewizyjnych. Od przeszło dwudziestu lat wciela się w postać Aleksandry Lubicz w "Klanie"

Funkcja w filmie: - aktorka w serialu "Klan" (od 1997 roku); - aktorka w spektaklu Teatru Telewizji "Bambuko" (1997); - aktorka w serialu "Świat według Kiepskich" (2002); - aktorka dubbingowa w grze komputerowej "Sabrina Nastoletnia Czarownica i Magiczna Czapka" - aktorka w serialu "Bulionerzy" (2005); - aktorka dubbingowa w filmie "Dzwoneczek" (2008); - aktorka dubbingowa w filmie "Dzwoneczek i zaginiony skarb" (2009); - aktorka dubbingowa w filmie "Dzwoneczek i uczynne wróżki" (2010); - aktorka w serialu "Hotel 52" (2011); - aktorka dubbingowa w filmie "Dzwoneczek i wielkie zawody w przystani elfów" (2011); - aktorka dubbingowa w filmie "Dzwoneczek i sekret magicznych skrzydeł" (2012); - aktorka dubbingowa w filmie "Dzwoneczek i tajemnica piratów" (2014); - aktorka dubbingowa w filmie "Dzwoneczek i bestia z Nibylandii" (2015).

Płyta:
 • "Kaja Paschalska" (2001),
 • "Kaja 2" (2003),


 • Książki: brak

  Nagrody:Nagroda im. Anny Jantar w konkursie "Debiuty" podczas 38 Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej (2001);Nagroda Publiczności na Festiwalu Piosenki Zjednoczonej Europy w Zielonej Górze (2001);nominacja w plebiscycie Fryderyki 2001 (2001);Superjedynka za najlepszy debiut w 2001 roku (2002);

  LINK Instagram: https://www.instagram.com/kajapaschalska/?hl=pl


  Link FB: https://www.facebook.com/people/KAJA-PASCHALSKA/100051094899605/
  Advertisement MPU index
  Advertisement MPU index