Iga Lis i Taco Taco Hemingway są parą
East News

Iga Lis i Taco Hemingway SĄ PARĄ?! Poznaj szczegóły ich związku!

Iga Lis i Taco Taco Hemingway są parą
East News

 

Iga Lis spotyka się z bardzo znanym muzykiem! Ostatnio w mediach pojawiły się doniesienia, że starsza córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa, Pola związała się z piłkarzem, Kamilem Grabarzem - teraz portal pudelek.pl donosi o zaskakującym związku Igi Lis z... Taco Hemingwayem! Tak, tak! Iga spotyka się ponoć z jednym z najpopularniejszych wokalistów młodego pokolenia. 

 

Iga Lis i Taco Hemingway są parą!

 

Taco Hemingway, czyli Filip Szcześniak ma 27 lat i należy do grona najpopularniejszych polskich muzyków. O Taco, który ma na swoim koncie Fryderyka 2018 za Album Roku,  zrobiło się ostatnio też głośno dzięki wspólnej płycie z Quebonafide, czyli z chłopakiem Natalii Szroeder. Teraz okazuje się, że Taco Hemingway od dłuższego czasu spotyka się z Igą Lis!

 

Iga i Taco spotykają się od dłuższego czasu, ale unikają rozgłosu i nie chcą się afiszować. Zwłaszcza Iga, która właśnie zakończyła międzynarodowe matury, nie chce być bohaterką plotkarskich skandali - zdradza informator portalu. Iga planuje wyjechać z Polski i studiować za granicą, z dala od rodzimego show biznesu. Możliwe, że wybierze Londyn, gdzie częściowo mieszka Filip.

 

Portal informuje, że córka Kingi Rusin i Tomasza Lis nie chciała komentować medialnych informacji o swoim związku z Taco. 

 

Jesteście zaskoczeni? Waszym zdaniem Iga i Taco pasują do siebie?

 

Zobacz także: Iga Lis zamieściła zdjęcie z wakacji w bikini! Czy ma równie perfekcyjną sylwetkę, co sławna mama?

 

Iga Lis spotyka się z raperem Taco.

Instagram/Iga Lis

Pasują do siebie?

Taco Hemingway

 

Więcej na temat Iga Lis
Przeładuj

Doda ostro komentuje postawę Kingi i Agaty Dudy w sprawie aborcji! Dawno tak mocno się nie wzburzyła

zobacz 01:54