Horoskop na czerwiec 2017 Baran Byk Bliźnięta Rak
Horoskop na czerwiec 2017
1/13
Horoskop na czerwiec 2017

Horoskop na drugą połowę czerwca z Flesza! Co czeka Cię w najbliższym czasie? Bliźnięta muszą mniej ufać w pracy, lwy powinny uważać na niewinny flirt. Sprawdź swój znak i przekonaj się, czy w nadchodzących dniach będziesz miał szczęście czy pecha w pracy, miłości...

Zobacz także: Horoskop na czerwiec 2017! Raku, nie wchodź w związek, jeśli nie jesteś pewien! Co z Twoim znakiem?

2/13
Baran
Baran

Baran

Uczucia: Spotkać Cię może w najbliższych dniach nieoczekiwane szczęście lub bardzo dobra wiadomość. Dla singli oznacza to możliwość poznania kogoś wyjątkowego a dla osób w stałych związkach miłą niespodziankę lub zaskoczenie ze strony partnera. Uwaga! Pary starające się o dziecko będą miały teraz większe szanse na zrealizowanie swojego marzenia!

Kariera: Inwestuj w siebie, doszkalaj się i zdobywaj nowe umiejętności. A w pracy podkreślaj swoje zasługi i dokonania. Bardzo dobry czas by pokazać się z jak najlepszej strony. Jeśli oczekujesz awansu lub podwyżki nie bój się mówić wprost o swoich oczekiwaniach. Dobra wola wobec współpracowników lub przełożonych zostanie doceniona.

3/13
Byk
Byk

Byk

Uczucia: Stosunki w związku mogą być napięte i to z Twojego powodu. Moja rada - nie zmyślaj, nie kombinuj, nie stawiaj spraw na ostrzu noża, gdyż tym razem możesz tego pożałować. Cierpliwość partnera jest na wyczerpaniu. unikaj zbędnego ryzyka bo możesz nie podołać wyzwaniu. Zachowując skromność i pokorę wyjdziesz obronna ręką z trudnej sytuacji.

Kariera: Dobry czas by brać sprawy w swoje ręce ale z zachowaniem roztropności i dyplomacji. Doskonale sprawdzisz się w sytuacjach kryzysowych - tam gdzie inni polegną tam Ty zwyciężysz! Jednakże pamiętaj o tym by koniecznie szanować słabszego lub pokonanego. Użycie seksapilu w pracy tym razem wyjątkowo opłaci Ci się!

4/13
Bliźnięta
Bliźnięta

Bliźnięta

Uczucia: Łap byka za rogi i przejmuj inicjatywę czy to w związku czy w romansie. Partner łatwiej ulegnie Twojemu wpływowi i podporządkuje się Tobie. Na randkach atakuj, prowokuj i rzucaj wyzwanie. W stałych związkach możliwość powiększenia rodziny lub zakrojone na dużą skalę plany na przyszłość. Dla Singli gwiazdy wieszczą polowanie, z którego powrócisz z wartościowym łupem.

Kariera: W pracy stosuj politykę ograniczonego zaufania. Jeśli coś Ci nie pasuje nie bój się powiedzieć: sprawdzam! Unikaj dogadywania się na gębę, staraj się na wszystko mieć papier lub umowę! A ustne ustalenia koniecznie potwierdzaj mailem. Kontroluj bardziej swoje wydatki, nie przeinwestowuj oraz przede wszystkim trzymaj się litery prawa!

5/13
Rak
horoskop

Rak

Uczucia: Jeśli jesteś w związku trudno będzie Ci dochować wierności. Osoby, których do tej pory nie zauważałeś, będą wysyłać Ci coraz mocniejsze sygnały. Jednak uważaj by nie dopuścić do chwili słabości bo możesz stracić to, co do tej pory budowałeś. Dla singli też czas, w którym wzbudzać będą większe zainteresowane. Mówiąc krótko – Raki mają teraz branie

Kariera: Chroń swoje tajemnice i uważaj by nie wyhodować żmii na własnej piersi! Ktoś może próbować dyskredytować Ciebie prywatnie jak i zawodowo! Dlatego chroń swoją prywatność, nie ujawniaj źródeł informacji, zabezpiecz bazy danych, ostrożnie polecaj osoby do współpracy pamiętając, że pod latarnią może być najciemniej.

6/13
Lew
Lew

Lew

Uczucia: Przypływ sił witalnych, podniesienie libido oraz potrzeba bycia zauważonym będzie teraz odczuwalna w Twoim zachowaniu, dlatego uważaj by nie dać ponieść się emocjom gdyż może zostać to odebrane jako nachalność z Twojej strony. Unikaj flirtów i romansów w pracy bo mogą Ci zaszkodzić i trudno będzie je zachować w tajemnicy!

Kariera: Jeśli jesteś specjalistą w jakiejś dziedzinie, nie spoczywaj na laurach. Jeśli zajmujesz przeciętne stanowisko, postaraj się wyspecjalizować lub podnieść kwalifikacje. Dobra aura do uczenia się i zdobywania dyplomów lub certyfikatów. Będzie tylko jedno ale… nie będziesz rwać się do działania a myślami będziesz już gdzieś na wakacjach. Zmobilizuj się jednak bo warto.

7/13
Panna
Panna

Panna

Uczucia: Uważaj na konflikty i nieporozumienia, nie trzaskaj drzwiami i nie zachowuj się ostentacyjnie gdyż tym razem nikt nie będzie za Tobą biegał. Cokolwiek by się działo, zachowuj spokój i staraj się o dyplomację. Pamiętaj, że pokorne ciele dwie matki ssie i czasem lepiej schować ambicje do kieszeni by zyskać w przyszłości coś lepszego.

Kariera: Jeśli jesteś indywidualistą lub samotnikiem to czas by się przekonać do pracy zespołowej. Warto bo w pojedynkę teraz niewiele zdziałasz. Poza tym angażując do pracy innych zjednasz sobie uznanie zespołu i przełożonych. Bardzo dobrze poradzisz sobie teraz w sytuacjach konfliktowych i kryzysowych, tu Twoje psychologiczne podejście będzie na wagę złota.

8/13
Waga
Waga

Waga

Uczucia: Szczęście i harmonia ponownie zagoszczą w Twoim życiu, urazy i nieporozumienia pójdą w niepamięć. Jeśli niedawno z kimś się rozstałeś a za nim tęsknisz otrzymasz szansę na spotkanie i wyjaśnienie sobie nieporozumień. W stałych związkach powrót do lepszych czasów i jakości we wspólnym funkcjonowaniu a da singli szansa na spotkanie kogoś z przeszłości.

Kariera: Jeśli nastawiasz się na szybkie biznesy lub zwycięstwa to niestety się zawiedziesz. Sprawy zwolnią tempo, klienci będą wymyślać i wybrzydzać, a praca będzie kosztowała Cię więcej czasu i wysiłku. Ogranicz wydatki, nie planuj więcej niż masz na koncie, gdyż możesz szybko – a to na długo - zostać skazany na spłacanie odsetek na karcie kredytowej.

9/13
Skorpion
Skorpion

Skorpion

Uczucia: Uważaj by nie popełnić błędu i nie dać się zapędzić partnerowi w kozi róg. Postępuj dyplomatycznie. To, na co bardzo liczyłeś, może okazać się aktualnie niemożliwe do zrealizowania. Korzystny czas na rodzinny wyjazd wakacyjny. Nawet kilka dni spędzonych razem, gdzieś z dala od domu może teraz scementować rodzinę bo spojrzycie na domowe sprawy z dystansu.

Kariera: W pracy stąpaj twardo po ziemi, nie porywaj się z motyką na Słońce bo nie podołasz wyzwaniom, które sam, na własną prośbę, podejmiesz. Nie pożyczaj pieniędzy bo je stracisz, inwestowanie większych kwot też będzie teraz bardzo ryzykowne. We wszystkim co robisz pamiętaj aby postępować zgodnie z literą prawa

10/13
Strzelec
Strzelec

Strzelec

Uczucia: Karty przestrzegają singli: nie łap dwóch srok za ogon bo zostaniesz z pustymi rękoma. W związku pamiętaj, że partner to też człowiek i czasem lepiej przymknąć oko na pewne sprawy by potem móc cieszyć się większym sukcesem. Nie oceniaj go pochopnie, nie osądzaj. Także upieranie się na siłę przy swoim może narazić Cię na przykrości

Kariera: Nie spodziewaj się rewelacji, aktualnie trudno będzie Ci przeskoczyć zawodowe problemy. Nie szalej z pomysłami, a przede wszystkim nie rozgłaszaj ich bo spalisz na panewce a większość z dobrych skądinąd propozycji przejdzie bez echa. Swoją kreatywność jednak rozwijaj, plany przelej na papier by w bardziej sprzyjającym czasie mieć gotowy i opracowany projekt.

11/13
Koziorożec
Koziorożec

Koziorożec

Uczucia: W stałych związkach nastąpi zbliżenie się z partnerem i odnalezienie jeszcze lepszego wspólnego języka. Więcej spraw będziecie robić wspólnie. Dlatego zadbaj o to by uatrakcyjnić Wam najbliższy czas poprzez wspólne wyjazdy, kolacje przy świecach i winie lub choćby zakupy. Samotne Koziorożce niechaj troszkę obniżą poprzeczkę, bo lato spędzicie samotnie.

Kariera: Wyjazdy, podróże oraz więcej spraw załatwianych na odległość może być teraz Twoim udziałem. Pamiętaj o konsekwencji w działaniu - jeśli mówisz A trzeba powiedzieć też B. Z rzetelnością i dotrzymywaniem słowa możesz być na bakier uważaj więc co i komu obiecujesz bo trudno będzie Ci się wycofać jeśli na horyzoncie pojawi się lepsza okazja.

12/13
Wodnik
Wodnik

Wodnik

Uczucia: Czas zbierania plonów! Niektóre Wodniki doczekają się oświadczyn, wspólnego zamieszkania lub tego, o czym skrycie marzyły. Jednak pamiętaj, że tego rodzaju propozycje i zmiany mogą przewrócić Ci życie do góry nogami, zachowaj zatem realne myślenie snując kolejne plany na przyszłość. Jeśli nie masz stuprocentowej pewności nie spisze się z decyzją

Kariera: Jeśli możesz odpocznij, weź urlop lub poświęć więcej czasu relaksowi i zdrowiu. W sprawach zawodowych nie wszystko będzie w sferze Twoich możliwości i kompetencji. Na decyzje klientów lub przełożonych trzeba będzie poczekać, dlatego nie denerwuj się gdyż nie wszystko będzie zależeć od Ciebie. Wypocznij by wrócić silniejszym i gotowym do działania.

13/13
Ryby
Ryby

Ryby

Uczucia: Zaczniesz wracać myślami do dawnych krzywd i nieporozumień a to dobrze nie wróży. Partner może tracić teraz w Twoich oczach a wewnętrzne rozterki jeszcze bardziej utrudnią Wasze relacje. Single będą zastanawiać się czemu ktoś się nie odzywa, nie dzwoni i dochodzić do nieprawdziwych wniosków. Nie zamartwiajcie się z góry zanim nie poznacie powodu milczenia.

Kariera: Przed Rybami spore powodzenie oraz nowe możliwości finansowe. Jednakże uważajcie by się nie rozdrabniać, gdyż pilnując małej rybki możecie przegapić przepływającą bokiem wielką orkę. Skupcie się na dużych celach i inwestycjach, tu będzie czekał na Was sukces i powodzenie. W biznesie nie bójcie się korzystać ze swoich prywatnych znajomości.

Więcej na temat horoskop