ONS

Horodyńska i Malinowska o Olejnik: Dwa naleśniki z biustu

ONS
Joanna Horodyńska i Karolina Malinowska jak co tydzień, na łamach magazynu "Party" oceniają  stylizacje gwiazd. Tym razem modowe ekspertki wzięły pod lupę Monikę Olejnik. Dziennikarka w beżowej sukience z czarnym tiulem pojawiła się na benefisie Daniela Olbrychskiego. I chociaż do tej pory Monika Olejnik uchodziła za jedną z najlepiej ubranych gwiazd, to musimy przyznać, że tym razem odniosła kompletną porażkę modową. "Modowy sąd" jest podobnego zdania:

- Sukienka zrobiła z biustu Moniki dwa naleśniki, okropieństwo. Ani to ładne, ani modne, ani seksowne. Choć kolor ciała i czarny tiul tworzą zwykle piękne połączenia, gorzej jest, kiedy spojrzymy na to z bliska... Tym razem muszę być na "nie"! - oceniła Karolina Malinowska.

- Do spłaszczającej sukienki Monika wybrała za to świetne buty i torebkę, trzymaną niczym zminiaturyzowaną teczkę. Niestety myślę, że uważa swój strój za czadowy...- dodała Joanna Horodyńska. 

Monika Olejnik stara się podążać za najnowszymi trendami, jednak tym razem jej wybór okazał się klapą. Zgadzacie się z Malinowską i Horodyńską?

                   

Więcej informacji o stylizacjach gwiazd znajdziecie w magazynie "Party". Już w kioskach.

kb

Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48