Mariusz Adam Ryjek nie żyje
Mat. prasowe
Newsy

"Hell's Kitchen". Jakie są przyczyny śmierci Mariusza Ryjka? Jest oświadczenie po sekcji zwłok

Jakie są przyczyny śmierci zmarłego w ostatni weekend Mariusza Ryjka? Sprawą śmierci uczestnika telewizyjnych hitów zajmuje się prokuratura. Co ustalono?

W ostatni weekend widzów "Hell's Kitchen" zszokowała informacja o śmierci Mariusza Ryjka. Uczestnik show, oraz innych telewizyjnych hitów jak "Warsaw Shore" i "You Can Dance" zaginął w ostatnią sobotę. W niedzielę po południu potwierdzono, że Mariusz Adam Ryjek nie żyje. Co było przyczyną jego śmierci? Odpowiedź na to pytanie miała dać m.in. zlecona przez prokuraturę sekcja zwłok mężczyzny. Co wykazała?

Zobacz także: Mariusz Ryjek z "Hell's Kitchen" nie żyje. Wczoraj miał wziąć udział w walce. Nie pojawił się...

Karol Fijołek z "Hell's Kitchen" nie żyje. Miał zaledwie 31 lat. Kim był i czym się zajmował?

Jaka jest przyczyna śmierci Mariusza Ryjka z "Hell's Kitchen"?

Mariusz Adam Ryjek miał 35 lat. W sobotę miał wziąć udział w gali "Krwawy Sport". Jednak nie pojawił się na walce, do której przygotowywał się od dłuższego czasu. Kontakt z nim urwał się tuż po godzinie 13, kiedy to wyszedł z gdańskiego domu. Od tego momentu jego telefon był nieaktywny. Ostatni raz widziano go kiedy wsiadł do autobusu na przystanku obok Urzędu Miasta w Gdyni w sobotę, ok. godziny 13:40. W niedzielę facebookowy profil "Zaginieni przed laty" poinformował o jego śmierci. Podobnie profil "Krwawego sportu":

 

Jak podaje portal Plejada.pl, wykonano sekcję zwłok Mariusza Ryjka. Niestety, nie przyniosła ona jednak odpowiedzi na pytanie, dlaczego mężczyzna nie żyje.

W obrazie sekcyjnym nie wykryto przyczyny śmierci. Nie stwierdzono również żadnych urazów ani chorób, które mogłyby świadczyć, o przyczynie zgonu. Pobrano materiał do dalszych badań histopatologicznych i toksykologicznych, które pozwolą stwierdzić, jaka była przyczyna śmierci Mariusza Adama Ryjka. Na wyniki będziemy musieli poczekać" – powiedziała portalowi Plejada.pl Grażyna Wawryniuk z Prokuratury Okręgowej w Gdańsku.

By odpowiedzieć na najważniejsze pytanie w tej sprawie trzeba będzie poczekać więc na kolejne ustalenia śledczych.

Mariusz Adam Ryjek z zawodu był monterem rusztowań w stoczni. Swoją przygodę z telewizją rozpoczął od "You Can Dance". Pojawił się w aż trzech edycjach tego show. Ale chyba jeszcze większą sławę przyniosła mu 2. edycja "Hell's Kitchen". 

Lubi być w centrum uwagi. Głośny imprezowicz. Niektórzy uważają go za osobę nieobliczalną. Biega, ćwiczy na siłowni i trenuje boks. Kobiety się w nim kochają. Nienawidzi agresji i damskich bokserów. Jego sposobem na walkę ze stresem jest... robienie tulipanów z papieru - tak opisywały go materiały prasowe show.

W niedzielę potwierdzono śmierć Mariusza Adama Ryjka.

Mariusz Adam Ryjek nie żyje
East News

Kim jest Mariusz Ryjek z "Hell's Kitchen"? Mariusz Ryjek z "Hell's Kitchen nie żyje
Tomasz Zukowski/East News
TV-Show
Mariusz Ryjek z "Hell's Kitchen" nie żyje. Wczoraj miał wziąć udział w walce. Nie pojawił się...
Mariusz Ryjek z "Hell's Kitchen" nie żyje. Wczoraj miał wziąć udział w walce. Nie pojawił się...

Nie żyje Mariusz Ryjek . Niestety tragiczne wieści się potwierdziły. Uczestnik hitowych programów TVN, Polsatu i MTV nie żyje. Od wczoraj trwały poszukiwania mężczyzny, z którym kontakt urwał się tuż po godzinie 13:00, kiedy to wyszedł ze swojego domu w Gdańsku. Tego telefon był nieaktywny. Niestety już w niedziele po południu potwierdzono jego śmierć. Kim był Mariusz Adam Ryjek, gwiazda "Hell's Kitchen", "Warsaw Shore" i "You Can Dance"?  Zobacz także:  Nie żyje Mariusz Ryjek z "Hell's Kitchen". Tragiczny finał poszukiwań. Miał tylko 35 lat Kim był Mariusz Adam Ryjek? Uczestnik "Hell's Kitchen" i "Warsaw Shore" nie żyje. Miał 35 lat  Mariusz Adam Ryjek zmarł w wieku 35 lat. O jego śmierci poinformował profil "Zaginieni przed laty" a także organizatorzy gali "Krwawy Sporty", w której miał wziąć udział w sobotę 8 maja.  Mariusz Adam Ryjek miał wiele pasji. Swoją przygodę z telewizją rozpoczął w "You Can Dance", gdzie pojawił się w aż trzech edycjach! To jednak nie był jego koniec przygody z telewizją. Uczestnik o charakterystycznym wyglądzie zrobił również furorę w 2. edycji "Hell's Kitchen". Z zawodu monter rusztowań w stoczni. Z wykształcenia technik organizacji usług gastronomicznych. Lubi być w centrum uwagi. Głośny imprezowicz. Niektórzy uważają go za osobę nieobliczalną. Biega, ćwiczy na siłowni i trenuje boks. Kobiety się w nim kochają. Nienawidzi agresji i damskich bokserów. Jego sposobem na walkę ze stresem jest... robienie tulipanów z papieru. Uwielbia owoce morza. Jego marzeniem jest skok ze spadochronem i kąpiel nago pod wodospadem z ukochaną kobietą - tak opisywały go materiały prasowe "Hell's Kitchen" O swoim mocnym i nieprzewidywalnym...

Zaginął Mariusz Adam Ryjek z "Hell's Kitchen" i "Warsaw Shore"
Mat. prasowe
Newsy
Zaginął uczestnik "Hell's Kitchen"! Trwają poszukiwania Mariusza Adama Ryjka 
Mariusz Adam Ryjek zaginął 8 maja 2021 roku po godzinie 13:00. Bliscy i przyjaciele uczestnika "Hell's Kitchen" i "Warsaw Shore" proszą o pomoc.

35-letni Mariusz Adam Ryjek zaginął w Gdyni! Internauci znajdą go z występów w "You Can Dance", "Hell's Kitchen" i "Warsaw Shore". Uczestnik hitowych programów zaginął w sobotę 8 maja przed godziną 13:00. Jego telefon jest nieaktywny i nie stawił się na walce, do której przygotowywał się od dłuższego czasu.  Zobacz także:  Nie żyje Karol Fijołek. Uczestnik 4. edycji "Hell's Kitchen" miał tylko 31 lat Zaginął Ryjek z "Hell's Kitchen". Szczegóły zaginięcia  Szokującą wiadomość na temat zaginięcia Mariusza Adama Ryjka podał portal "Zaginieni przed laty", który specjalizuje się w pomocy w poszukiwaniach osób, które zaginęły. Według informacji podanych przez portal Mariusz Adam Ryjek zaginął w sobotę 8 maja 2021 roku ok. godziny 13:00. Wówczas wyszedł ze swojego mieszkania na Grabówku w Gdyni i wsiadł do autobusu na przystanku obok Urzędu Miasta w Gdyni. Było to ok. godziny 13:40. Mężczyzna kierował się w stronę Bulwaru Gdyńskiego. Jego telefon jest nieaktywny i od tamtej pory nikt nie wie, co się z nim dzieje.  Sprawa jest bardzo poważna, gdyż Mariusz miał wczoraj stoczyć walkę na Gali Krwawy Sport 3, do której przygotowywał się od dłuższego czasu  - czytamy na profilu "Zaginieni przed laty".  Podano również rysopis Mariusza Adama Ryjka, który brzmi następująco:  RYSOPIS - Wzrost: 190 cm - Waga: 90kg - Oczy: zielone - Włosy: ciemny blond z irokezem. Znaki szczególne: liczne tatuaże oraz „tunele” w uszach. W chwili zaginięcia ubrany był w bluzę pomarańczową w postacie Mangi, kolorowe spodnie, buty pomarańczowo niebieskie oraz pomarańczową czapkę z daszkiem. Miał przy sobie duży plecak Moro. Wszystkich, którzy...

Nie żyje Mariusz Ryjek z "Hell's Kitchen" i "Warsaw Shore"
Mat. prasowe
Newsy
Nie żyje Mariusz Ryjek z "Hell's Kitchen". Tragiczny finał poszukiwań. Miał tylko 35 lat 
Mariusz Ryjek z "Hell's Kitchen" zaginął w sobotę 8 maja po godzinie 13:00. Niestety właśnie potwierdzono jego śmierć...

Nie żyje Mariusz Ryjek z "Hell's Kitchen". Tragiczny finał poszukiwań 35-letniego uczestnika takich programów jak "You Can Dance" i "Warsaw Shore". Smutne wieści przekazano za pośrednictwem profilu "Zaginieni przed laty". Mariusz Ryjek od wczoraj był osobą zaginioną. Kontakt z mężczyzną urwał się po godzinie 13:00, gdy wyszedł ze swojego domu na Grabówku w Gdyni.  Zobacz także:  Zaginął uczestnik "Hell's Kitchen"! Trwają poszukiwania Mariusza Adama Ryjka Mariusz Ryjek z "Hell's Kitchen" nie żyje Zaginiony Mariusz Ryjek z "Hell's Kitchen" nie żyje. Był poszukiwany od wczoraj, niedługo po tym, jak nie pojawił się na walce, do której przygotowywał się od dłuższego czasu. Jego telefon był nieaktywny od momentu wyjścia z domu, ok. godziny 13:00. Ostatni raz widziano go jak wsiadł do autobusu na przystanku obok Urzędu Miasta w Gdyni. Było to ok. godziny 13:40. Mężczyzna kierował się w stronę Bulwaru Gdyńskiego. Niestety potwierdził się najgorszy scenariusz. Facebookowy profil "Zaginieni przed laty" poinformował o śmierci uczestnika "Hell's Kitchen", Mariusza Ryjka:  Kochani z przykrością informujemy, że poszukiwania Pana Mariusza zostały zakończone, niestety nie żyje  Ból i samotność po stracie bliskiej osoby niech złagodzi prawda, że nie umiera ten kto pozostaje w sercach bliskich  Wiemy, że żadne słowa, nie zmniejszą bólu rodzinie po stracie najbliższej osoby, jednak chcielibyśmy w imieniu całego zespołu Zaginieni przed laty, złożyć rodzinie wyrazy głębokiego współczucia Nie wiadomo jednak jakie były przyczyny śmierci. Rodzinie i bliskim Mariusza Ryjka składamy najszczersze kondolencje.  Zobacz także:  Nie żyje Karol Fijołek. Uczestnik 4. edycji "Hell's...

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner