W ostatni weekend widzów "Hell's Kitchen" zszokowała informacja o śmierci Mariusza Ryjka. Uczestnik show, oraz innych telewizyjnych hitów jak "Warsaw Shore" i "You Can Dance" zaginął w ostatnią sobotę. W niedzielę po południu potwierdzono, że Mariusz Adam Ryjek nie żyje. Co było przyczyną jego śmierci? Odpowiedź na to pytanie miała dać m.in. zlecona przez prokuraturę sekcja zwłok mężczyzny. Co wykazała?

Reklama

Zobacz także: Mariusz Ryjek z "Hell's Kitchen" nie żyje. Wczoraj miał wziąć udział w walce. Nie pojawił się...

Jaka jest przyczyna śmierci Mariusza Ryjka z "Hell's Kitchen"?

Mariusz Adam Ryjek miał 35 lat. W sobotę miał wziąć udział w gali "Krwawy Sport". Jednak nie pojawił się na walce, do której przygotowywał się od dłuższego czasu. Kontakt z nim urwał się tuż po godzinie 13, kiedy to wyszedł z gdańskiego domu. Od tego momentu jego telefon był nieaktywny. Ostatni raz widziano go kiedy wsiadł do autobusu na przystanku obok Urzędu Miasta w Gdyni w sobotę, ok. godziny 13:40. W niedzielę facebookowy profil "Zaginieni przed laty" poinformował o jego śmierci. Podobnie profil "Krwawego sportu":

Zobacz także

Jak podaje portal Plejada.pl, wykonano sekcję zwłok Mariusza Ryjka. Niestety, nie przyniosła ona jednak odpowiedzi na pytanie, dlaczego mężczyzna nie żyje.

W obrazie sekcyjnym nie wykryto przyczyny śmierci. Nie stwierdzono również żadnych urazów ani chorób, które mogłyby świadczyć, o przyczynie zgonu. Pobrano materiał do dalszych badań histopatologicznych i toksykologicznych, które pozwolą stwierdzić, jaka była przyczyna śmierci Mariusza Adama Ryjka. Na wyniki będziemy musieli poczekać" – powiedziała portalowi Plejada.pl Grażyna Wawryniuk z Prokuratury Okręgowej w Gdańsku.

By odpowiedzieć na najważniejsze pytanie w tej sprawie trzeba będzie poczekać więc na kolejne ustalenia śledczych.

Mariusz Adam Ryjek z zawodu był monterem rusztowań w stoczni. Swoją przygodę z telewizją rozpoczął od "You Can Dance". Pojawił się w aż trzech edycjach tego show. Ale chyba jeszcze większą sławę przyniosła mu 2. edycja "Hell's Kitchen".

Lubi być w centrum uwagi. Głośny imprezowicz. Niektórzy uważają go za osobę nieobliczalną. Biega, ćwiczy na siłowni i trenuje boks. Kobiety się w nim kochają. Nienawidzi agresji i damskich bokserów. Jego sposobem na walkę ze stresem jest... robienie tulipanów z papieru - tak opisywały go materiały prasowe show.

Reklama

W niedzielę potwierdzono śmierć Mariusza Adama Ryjka.

East News
Reklama
Reklama
Reklama