Mariusz Adam Ryjek

Mariusza Adama Ryjka oglądaliśmy w programach telewizyjnych: "Hell's Kitchen", "Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy" i kilku edycjach "You Can Dance". Zaginął w dzień gali "Krwawy Sport 3", w której miał wystąpić. Śmierć mężczyzny zaskoczyła wszystkich.

Imię: Mariusz Adam

Nazwisko: Ryjek

Pseudonim: Ryjek, kosmiczny Ryjos

Wzrost: 190 cm

Data urodzenia: prawdopodobnie 1986 r.

Data zgonu: 09.05.2021 r.

Znak zodiaku: brak informacji

Zawód: Mariusz Adam Ryjek był monterem rusztowań w stoczni oraz technikiem usług gastronomicznych.

Osoby - związki: brak informacji

Rodzice: brak informacji

Dzieci: brak informacji

Rodzeństwo: brak informacji

BIO: Mariusz Adam Ryjek: uczestnik wielu programów telewizyjnych. Swoją karierę zaczynał jako tancerz w "You Can Dance" - wystąpił w czwartej, szóstej oraz siódmej. Jego talent i muskulaturę docenili zarówno widzowie, jak i jury. W jednym z odcinków "You Can Dance" mówił o swojej pasji, jaką było gotowanie. Inspirowała go kolorystyka potraw oraz ich zapach. Nic więc dziwnego, że kolejny program, w którym pojawił się Mariusz Adam Ryjek, to "Hell's Kitchen". W 2014 roku w drugim sezonie show mężczyzna walczył o 100 tysięcy złotych i pracę w Atelier Amaro. Wojciech Modest Amaro nie pozwolił mu jednak kontynuować udziału w odcinku finałowym. Kolejnym programem, w którym Mariusz Adam postanowił spróbować swoich sił, był "Warsaw Shore - Summer Camp 3". Mężczyzna pojawił się w 1 i 2 odcinku. Uważano go za nieprzewidywalnego, szalonego i bardzo wyrazistego mężczyznę. Był prawdziwym człowiekiem-tornado. Niestety Ryjek nie czuł się w towarzystwie pozostałych uczestników zbyt dobrze, dlatego postanowił opuścić ekipę z Warszawy. Przygoda mężczyzny z Summer Camp miała miejsce w 2017 roku. Mariusz Adam Ryjek zakończył współpracę z telewizją i postanowił wziąć udział w walce na gołe pięści. 8 maja 2021 roku miał być uczestnikiem gali "Krwawy Sport 3". Okazało się jednak, że w dniu walki zaginął. Jego zniknięcie ogłoszono na jednej z facebookowych grup. Niestety finał poszukiwań był tragiczny. Kilkanaście godzin po ogłoszeniu zaginięcia policja potwierdziła, że Ryjek zmarł.Jaki był Mariusz Adam Ryjek? Przede wszystkim pełen energii, determinacji i ciekawości świata. Uwielbiał gotować, testować nowe przepisy, jeździć na motocyklu i uprawiać sport. Przed występami w programach telewizyjnych zajmował się montażem rusztowań w skoczni i ukończył studium hotelarskie po technikum gastronomicznym. Co mówił o sobie? Ryjek uważał się za spontaniczną, wrażliwą i romantyczną osobę. Uwielbiał imprezy i marzył o tym, żeby mieć własne show w telewizji. Jaki program chciał tworzyć? Z całą pewnością nietypowy i bardzo widowiskowy. Marzył o tym, by w nim zarówno gotować, jak i tańczyć.

Znany z: programu "Hell's Kitchen", "Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy" i "You Cance Dance". Miał także wystąpić w gali "Krwawy Sport 3" w walce na gołe pięści. Uważano go za niezwykle zdeterminowanego, walecznego i ambitnego uczestnika. Uwielbiał trenować w parku OCR, pokonując liczne przeszkody. Doceniono jego dystans do siebie, własny styl i luz przed kamerami. Dał się poznać jako osoba energiczna, niezwykle dynamiczna i szalona. Miał wielką pasję do tańca i gotowania, marzył też o własnym "Ryjek show".

Funkcja w filmie: brak

Płyty: brak

Książki: brak

Nagrody: brak

LINK Instagram: brak

LINK Facebook: brak
Advertisement MPU index
Advertisement MPU index