Kim jest Mariusz Ryjek z "Hell's Kitchen"? Mariusz Ryjek z "Hell's Kitchen nie żyje
Tomasz Zukowski/East News
TV-Show

Mariusz Ryjek z "Hell's Kitchen" nie żyje. Wczoraj miał wziąć udział w walce. Nie pojawił się...

Mariusz Ryjek z "Hell's Kitchen" nie żyje. Wczoraj miał wziąć udział w walce. Nie pojawił się...

Nie żyje Mariusz Ryjek. Niestety tragiczne wieści się potwierdziły. Uczestnik hitowych programów TVN, Polsatu i MTV nie żyje. Od wczoraj trwały poszukiwania mężczyzny, z którym kontakt urwał się tuż po godzinie 13:00, kiedy to wyszedł ze swojego domu w Gdańsku. Tego telefon był nieaktywny. Niestety już w niedziele po południu potwierdzono jego śmierć. Kim był Mariusz Adam Ryjek, gwiazda "Hell's Kitchen", "Warsaw Shore" i "You Can Dance"? 

Zobacz także: Nie żyje Mariusz Ryjek z "Hell's Kitchen". Tragiczny finał poszukiwań. Miał tylko 35 lat

"You Can Dance": Ida Nowakowska komentuje nieobecność Roxie Węgiel w drugiej edycji

Kim był Mariusz Adam Ryjek? Uczestnik "Hell's Kitchen" i "Warsaw Shore" nie żyje. Miał 35 lat 

Mariusz Adam Ryjek zmarł w wieku 35 lat. O jego śmierci poinformował profil "Zaginieni przed laty" a także organizatorzy gali "Krwawy Sporty", w której miał wziąć udział w sobotę 8 maja. 

Mariusz Adam Ryjek miał wiele pasji. Swoją przygodę z telewizją rozpoczął w "You Can Dance", gdzie pojawił się w aż trzech edycjach! To jednak nie był jego koniec przygody z telewizją. Uczestnik o charakterystycznym wyglądzie zrobił również furorę w 2. edycji "Hell's Kitchen".

Z zawodu monter rusztowań w stoczni. Z wykształcenia technik organizacji usług gastronomicznych. Lubi być w centrum uwagi. Głośny imprezowicz. Niektórzy uważają go za osobę nieobliczalną. Biega, ćwiczy na siłowni i trenuje boks. Kobiety się w nim kochają. Nienawidzi agresji i damskich bokserów. Jego sposobem na walkę ze stresem jest... robienie tulipanów z papieru. Uwielbia owoce morza. Jego marzeniem jest skok ze spadochronem i kąpiel nago pod wodospadem z ukochaną kobietą - tak opisywały go materiały prasowe "Hell's Kitchen"

O swoim mocnym i nieprzewidywalnym charakterze dał znać już podczas pierwszego odcinka. Pewność siebie i ekscentryczny styl bycia zaprowadziło go również do kontrowersyjnego programu "Warsaw Shore". Z kolei w ostatnim czasie uczestnik popularnych programów brał udział w kontrowersyjnych walkach. Ostatnia z nich miała odbyć się w sobotni wieczór 8 maja. Niestety Mariusz Ryjek nie dotarł na miejsce wydarzenia. Rozpoczęły się poszukiwania mężczyzny, które niestety skończyły się tragicznie. Mariusz Ryjek z "Hell's Kitchen" wyszedł ze swojego domu w Gdańsku 8 maja 2021 roku o godzinie 13:00. Ostatni raz widziano go, jak wsiadał do autobusu na przystanku obok Urzędu Miasta w Gdyni w kierunku Bulwaru Gdyńskiego. Jego telefon był nieaktywny. W niedzielę 9 maja 2021 roku potwierdzono jego śmierć. Przyczyny śmierci nie są znane. 

Rodzinie i bliskim składamy wyrazy współczucia. 

Zobacz także: Zaginął uczestnik "Hell's Kitchen"! Trwają poszukiwania Mariusza Adama Ryjka

9 maja 2021 roku zmarł Mariusz Ryjek. Uczestnik znany z programów "Hell's Kitchen", "You Can Dance" i "Warsaw Shore" miał 35 lat 

Nie żyje Mariusz Ryjek z
Mat. prasowe

Mariusz Ryjek zaginął 8 maja 2021 roku. Poszukiwania uczestnika show Polsatu, TVN i MTV rozpoczęły się po godzinie 13:00. Wieczorem mężczyzna miał wystąpić na walkach na Gali Krwawy Sport 3, do której przygotowywał się długi czas. Nie pojawił się jednak na wydarzeniu. Niestety w niedzielę 9 maja 2021 roku potwierdzono jego śmierć. Nie znane są przyczyny śmierci Mariusza Ryjka. 

Nie żyje Mariusz Ryjek z
źródło Facebook Zaginieni Przed Laty

Mateusz Ryjek zdobył popularność dzięki udziałowi w takich programach jak "You Can Dance" czy "Hell's Kitchen", wystąpił w drugiej edycji. 

Nie żyje Mariusz Ryjek z
Mat. prasowe

Mariusz Ryjek wziął również udział w "Warsaw Shore". 

Wczoraj miał pojawić się na gali na Gali Krwawy Sport 3, niestety nie dotarł już na wydarzenie. Dzisiaj poinformowano o znalezieniu jego ciała... Rodzinie i bliskim składamy kondolencje. 

Zobacz także
Nie żyje Karol Fijołek uczestnik 4. edycji "Hell's Kitchen"

Nie żyje Karol Fijołek. Uczestnik 4. edycji "Hell's Kitchen" miał tylko 31 lat 

Nie żyje Carmelo Cestaro z programu "Hell's Kitchen - piekielna kuchnia"

Nie żyje Carmelo Cestaro z programu "Hell's Kitchen"! Miał tylko 47 lat...

 

Zaginął Mariusz Adam Ryjek z "Hell's Kitchen" i "Warsaw Shore"
Mat. prasowe
Newsy
Zaginął uczestnik "Hell's Kitchen"! Trwają poszukiwania Mariusza Adama Ryjka 
Mariusz Adam Ryjek zaginął 8 maja 2021 roku po godzinie 13:00. Bliscy i przyjaciele uczestnika "Hell's Kitchen" i "Warsaw Shore" proszą o pomoc.

35-letni Mariusz Adam Ryjek zaginął w Gdyni! Internauci znajdą go z występów w "You Can Dance", "Hell's Kitchen" i "Warsaw Shore". Uczestnik hitowych programów zaginął w sobotę 8 maja przed godziną 13:00. Jego telefon jest nieaktywny i nie stawił się na walce, do której przygotowywał się od dłuższego czasu.  Zobacz także:  Nie żyje Karol Fijołek. Uczestnik 4. edycji "Hell's Kitchen" miał tylko 31 lat Zaginął Ryjek z "Hell's Kitchen". Szczegóły zaginięcia  Szokującą wiadomość na temat zaginięcia Mariusza Adama Ryjka podał portal "Zaginieni przed laty", który specjalizuje się w pomocy w poszukiwaniach osób, które zaginęły. Według informacji podanych przez portal Mariusz Adam Ryjek zaginął w sobotę 8 maja 2021 roku ok. godziny 13:00. Wówczas wyszedł ze swojego mieszkania na Grabówku w Gdyni i wsiadł do autobusu na przystanku obok Urzędu Miasta w Gdyni. Było to ok. godziny 13:40. Mężczyzna kierował się w stronę Bulwaru Gdyńskiego. Jego telefon jest nieaktywny i od tamtej pory nikt nie wie, co się z nim dzieje.  Sprawa jest bardzo poważna, gdyż Mariusz miał wczoraj stoczyć walkę na Gali Krwawy Sport 3, do której przygotowywał się od dłuższego czasu  - czytamy na profilu "Zaginieni przed laty".  Podano również rysopis Mariusza Adama Ryjka, który brzmi następująco:  RYSOPIS - Wzrost: 190 cm - Waga: 90kg - Oczy: zielone - Włosy: ciemny blond z irokezem. Znaki szczególne: liczne tatuaże oraz „tunele” w uszach. W chwili zaginięcia ubrany był w bluzę pomarańczową w postacie Mangi, kolorowe spodnie, buty pomarańczowo niebieskie oraz pomarańczową czapkę z daszkiem. Miał przy sobie duży plecak Moro. Wszystkich, którzy...

Nie żyje Mariusz Ryjek z "Hell's Kitchen" i "Warsaw Shore"
Mat. prasowe
Newsy
Nie żyje Mariusz Ryjek z "Hell's Kitchen". Tragiczny finał poszukiwań. Miał tylko 35 lat 
Mariusz Ryjek z "Hell's Kitchen" zaginął w sobotę 8 maja po godzinie 13:00. Niestety właśnie potwierdzono jego śmierć...

Nie żyje Mariusz Ryjek z "Hell's Kitchen". Tragiczny finał poszukiwań 35-letniego uczestnika takich programów jak "You Can Dance" i "Warsaw Shore". Smutne wieści przekazano za pośrednictwem profilu "Zaginieni przed laty". Mariusz Ryjek od wczoraj był osobą zaginioną. Kontakt z mężczyzną urwał się po godzinie 13:00, gdy wyszedł ze swojego domu na Grabówku w Gdyni.  Zobacz także:  Zaginął uczestnik "Hell's Kitchen"! Trwają poszukiwania Mariusza Adama Ryjka Mariusz Ryjek z "Hell's Kitchen" nie żyje Zaginiony Mariusz Ryjek z "Hell's Kitchen" nie żyje. Był poszukiwany od wczoraj, niedługo po tym, jak nie pojawił się na walce, do której przygotowywał się od dłuższego czasu. Jego telefon był nieaktywny od momentu wyjścia z domu, ok. godziny 13:00. Ostatni raz widziano go jak wsiadł do autobusu na przystanku obok Urzędu Miasta w Gdyni. Było to ok. godziny 13:40. Mężczyzna kierował się w stronę Bulwaru Gdyńskiego. Niestety potwierdził się najgorszy scenariusz. Facebookowy profil "Zaginieni przed laty" poinformował o śmierci uczestnika "Hell's Kitchen", Mariusza Ryjka:  Kochani z przykrością informujemy, że poszukiwania Pana Mariusza zostały zakończone, niestety nie żyje  Ból i samotność po stracie bliskiej osoby niech złagodzi prawda, że nie umiera ten kto pozostaje w sercach bliskich  Wiemy, że żadne słowa, nie zmniejszą bólu rodzinie po stracie najbliższej osoby, jednak chcielibyśmy w imieniu całego zespołu Zaginieni przed laty, złożyć rodzinie wyrazy głębokiego współczucia Nie wiadomo jednak jakie były przyczyny śmierci. Rodzinie i bliskim Mariusza Ryjka składamy najszczersze kondolencje.  Zobacz także:  Nie żyje Karol Fijołek. Uczestnik 4. edycji "Hell's...

Mariusz Adam Ryjek nie żyje
Mat. prasowe
Newsy
"Hell's Kitchen". Jakie są przyczyny śmierci Mariusza Ryjka? Jest oświadczenie po sekcji zwłok
Jakie są przyczyny śmierci zmarłego w ostatni weekend Mariusza Ryjka? Sprawą śmierci uczestnika telewizyjnych hitów zajmuje się prokuratura. Co ustalono?

W ostatni weekend widzów "Hell's Kitchen" zszokowała informacja o  śmierci Mariusza Ryjka . Uczestnik show, oraz innych telewizyjnych hitów jak "Warsaw Shore" i "You Can Dance" zaginął w ostatnią sobotę. W niedzielę po południu potwierdzono, że Mariusz Adam Ryjek nie żyje. Co było przyczyną jego śmierci? Odpowiedź na to pytanie miała dać m.in. zlecona przez prokuraturę sekcja zwłok mężczyzny. Co wykazała? Zobacz także:  Mariusz Ryjek z "Hell's Kitchen" nie żyje. Wczoraj miał wziąć udział w walce. Nie pojawił się... Jaka jest przyczyna śmierci Mariusza Ryjka z "Hell's Kitchen"? Mariusz Adam Ryjek miał 35 lat. W sobotę miał wziąć udział w gali "Krwawy Sport". Jednak nie pojawił się na walce, do której przygotowywał się od dłuższego czasu. Kontakt z nim urwał się tuż po godzinie 13, kiedy to wyszedł z gdańskiego domu. Od tego momentu jego telefon był nieaktywny. Ostatni raz widziano go kiedy wsiadł do autobusu na przystanku obok Urzędu Miasta w Gdyni w sobotę, ok. godziny 13:40. W niedzielę facebookowy profil "Zaginieni przed laty" poinformował o jego śmierci. Podobnie profil "Krwawego sportu":         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Krwawy Sport (@krwawy_sport)   Jak podaje portal Plejada.pl, wykonano sekcję zwłok Mariusza Ryjka. Niestety, nie przyniosła ona jednak odpowiedzi na pytanie, dlaczego mężczyzna nie żyje. W obrazie sekcyjnym nie wykryto przyczyny śmierci. Nie stwierdzono również żadnych urazów ani...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik