Nie żyje Mariusz Ryjek. Niestety tragiczne wieści się potwierdziły. Uczestnik hitowych programów TVN, Polsatu i MTV nie żyje. Od wczoraj trwały poszukiwania mężczyzny, z którym kontakt urwał się tuż po godzinie 13:00, kiedy to wyszedł ze swojego domu w Gdańsku. Tego telefon był nieaktywny. Niestety już w niedziele po południu potwierdzono jego śmierć. Kim był Mariusz Adam Ryjek, gwiazda "Hell's Kitchen", "Warsaw Shore" i "You Can Dance"?

Reklama

Zobacz także: Nie żyje Mariusz Ryjek z "Hell's Kitchen". Tragiczny finał poszukiwań. Miał tylko 35 lat

Kim był Mariusz Adam Ryjek? Uczestnik "Hell's Kitchen" i "Warsaw Shore" nie żyje. Miał 35 lat

Mariusz Adam Ryjek zmarł w wieku 35 lat. O jego śmierci poinformował profil "Zaginieni przed laty" a także organizatorzy gali "Krwawy Sporty", w której miał wziąć udział w sobotę 8 maja.

Mariusz Adam Ryjek miał wiele pasji. Swoją przygodę z telewizją rozpoczął w "You Can Dance", gdzie pojawił się w aż trzech edycjach! To jednak nie był jego koniec przygody z telewizją. Uczestnik o charakterystycznym wyglądzie zrobił również furorę w 2. edycji "Hell's Kitchen".

Z zawodu monter rusztowań w stoczni. Z wykształcenia technik organizacji usług gastronomicznych. Lubi być w centrum uwagi. Głośny imprezowicz. Niektórzy uważają go za osobę nieobliczalną. Biega, ćwiczy na siłowni i trenuje boks. Kobiety się w nim kochają. Nienawidzi agresji i damskich bokserów. Jego sposobem na walkę ze stresem jest... robienie tulipanów z papieru. Uwielbia owoce morza. Jego marzeniem jest skok ze spadochronem i kąpiel nago pod wodospadem z ukochaną kobietą - tak opisywały go materiały prasowe "Hell's Kitchen"

O swoim mocnym i nieprzewidywalnym charakterze dał znać już podczas pierwszego odcinka. Pewność siebie i ekscentryczny styl bycia zaprowadziło go również do kontrowersyjnego programu "Warsaw Shore". Z kolei w ostatnim czasie uczestnik popularnych programów brał udział w kontrowersyjnych walkach. Ostatnia z nich miała odbyć się w sobotni wieczór 8 maja. Niestety Mariusz Ryjek nie dotarł na miejsce wydarzenia. Rozpoczęły się poszukiwania mężczyzny, które niestety skończyły się tragicznie. Mariusz Ryjek z "Hell's Kitchen" wyszedł ze swojego domu w Gdańsku 8 maja 2021 roku o godzinie 13:00. Ostatni raz widziano go, jak wsiadał do autobusu na przystanku obok Urzędu Miasta w Gdyni w kierunku Bulwaru Gdyńskiego. Jego telefon był nieaktywny. W niedzielę 9 maja 2021 roku potwierdzono jego śmierć. Przyczyny śmierci nie są znane.

Zobacz także

Rodzinie i bliskim składamy wyrazy współczucia.

Zobacz także: Zaginął uczestnik "Hell's Kitchen"! Trwają poszukiwania Mariusza Adama Ryjka

9 maja 2021 roku zmarł Mariusz Ryjek. Uczestnik znany z programów "Hell's Kitchen", "You Can Dance" i "Warsaw Shore" miał 35 lat

Mat. prasowe

Mariusz Ryjek zaginął 8 maja 2021 roku. Poszukiwania uczestnika show Polsatu, TVN i MTV rozpoczęły się po godzinie 13:00. Wieczorem mężczyzna miał wystąpić na walkach na Gali Krwawy Sport 3, do której przygotowywał się długi czas. Nie pojawił się jednak na wydarzeniu. Niestety w niedzielę 9 maja 2021 roku potwierdzono jego śmierć. Nie znane są przyczyny śmierci Mariusza Ryjka.

źródło Facebook Zaginieni Przed Laty

Mateusz Ryjek zdobył popularność dzięki udziałowi w takich programach jak "You Can Dance" czy "Hell's Kitchen", wystąpił w drugiej edycji.

Mat. prasowe

Mariusz Ryjek wziął również udział w "Warsaw Shore".

Wczoraj miał pojawić się na gali na Gali Krwawy Sport 3, niestety nie dotarł już na wydarzenie. Dzisiaj poinformowano o znalezieniu jego ciała... Rodzinie i bliskim składamy kondolencje.

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama