Anna Lewandowska Anna Lewandowska Anna Lewandowska Anna Lewandowska Anna Lewandowska
Anna Lewandowska
Instagram/Anna Lewandowska
1/6
Anna Lewandowska
Instagram/Anna Lewandowska

Hejt na Annę Lewandowską! Trenerka regularnie musi mierzyć się z krytyką ze strony swoich obserwatorów w mediach społecznościowych. Dokładnie tak było i tym przypadku. Z pozoru niewinny post na Instagramie wzbudził oburzenie oraz słowa krytyki, skierowane w stronę żony Roberta Lewandowskiego. Annie Lewandowskiej zarzucono, że przesadza z promowaniem produktów spożywczych swojej marki. A ona chciała tylko... polecić swoim fankom przepis na naturalną maseczkę do twarzy!

 

Zobacz też: Klara Lewandowska ma już pierwszego adoratora? ;) Natalia Jakuła uchyla rąbka tajemnicy

 

Pod wpisem pojawiły się jednak ostre słowa jednej z fanek. Co dokładnie napisała? To szokujące słowa!

 

Polecamy: To zdjęcie poruszyło fanów Anny i Roberta Lewandowskich. Trenerka wyznała, że...

2/6
Anna Lewandowska
Instagram/Anna Lewandowska

Anna Lewandowska zaproponowała swoim wielbicielkom przepis na maskę do twarzy. Wśród składników naturalnego kosmetyku znalazły się m.in. produkty z oferty marki Anny Lewandowskiej Foods by Ann. Nie wszystkim się to spodobało. Jedna z fanek zarzuciła trenerce, że przesadza z promocją, chcąc podnieść wyniki sprzedaży.

bez skladnikow z Twojego sklepu maska sie nie uda prawda? Pierwsze jak zobaczylam jaki post dodalas to pomyslalam, ze chcesz sie podzielic wiedza na temat dobrej maski do wlosow. Patrze na skladniki a tam sama reklama Twoich produktow, zachecanie juz namolne do ich kupna. Czy dla Ciebie dziewczyno wszysko jest na sprzedaz? (pisownia oryginalna - przypis red.) - czytamy w komentarzu na Instagramie Anny Lewandowskiej.

Jednak w obronie trenerki natychmiast stanęły inne fanki, które odpowiedziały na krytyczny post. Jaka była riposta? Sprawdź na następnej stronie!

3/6
Anna Lewandowska

No faktycznie niebywałe, Lewandowska na swoim profilu reklamuje własne produkty😁 zgnieć świeże owoce i dodaj - pewnie też wyjdzie. Jeżeli ktoś nie ma cytryny czy miodu to żeby zrobić maskę też musi te produkty kupić.. - napisała jedna z wielbicielek Anny Lewandowskiej.

Żona Roberta Lewandowskiego regularnie musi mierzyć się z krytyką. Całkiem niedawno przez media przetoczyła się dyskusja o brzuchu trenerki po ciąży, który według niektórych wpędza inne kobiety w kompleksy.

 

Anna Lewandowska
Instagram/Anna Lewandowska

4/6
Anna Lewandowska

Na szczęście, Anna Lewandowska nie bierze sobie specjalnie do serca słów krytyki. Grono zwolenników trenerki rośnie z miesiąca na miesiąc!

5/6
Anna Lewandowska

Anna Lewandowska jest inspiracją dla wielu kobiet nie tylko w kwestii sportu i zdrowego żywienia, ale również dbania o wygląd.

6/6
Anna Lewandowska i Robert Lewandowski całują się na Instagramie
Instagram

Również życie rodzinne Anny Lewandowskiej jest inspirujące dla wielu kobiet. :)

Więcej na temat Anna Lewandowska