Anna Lewandowska
Instagram/Anna Lewandowska
Zaskakujące słowa!
1/7
Anna Lewandowska
Instagram/Anna Lewandowska

Anna Lewandowska odniosła się do afery wokół jej brzucha po ciąży. Na blogu żony Roberta Lewandowskiego pojawił się post z poradami dla kobiet, które po urodzeniu dziecka chcą wrócić do aktywności fizycznej. Przypomnijmy, że trenerka w zaledwie miesiąc po przyjściu na świat swojej córeczki Klary, Anna Lewandowska pochwaliła się na Instagramie zdjęciem swojego płaskiego i umięśnionego brzucha. Gwiazda fitnessu zachwyciła tym wiele osób, ale również naraziła się krytykę. Zarzucano jej, że publikacja tego zdjęcia wywoła kompleksy w wielu kobietach, które mają problem z powrotem do sylwetki po urodzeniu dziecka. Anna Lewandowska zamieściła na swoim blogu wpis, w którym radzi kobietom, co powinny robić, by uzyskać dobre efekty. Pisze też o tym, czego robić nie powinny.

 

Zobacz też: Mała Klara pokrzyżowała plany na wieczór Annie Lewandowskiej :) "Zadecydowała, jak to boss..."

 

Co dokładnie radzi Anna Lewandowska młodym mamom? Przeczytacie na następnych stronach fotogalerii.

 

Polecamy: Ania Lewandowska musiała zwolnić tempo po urodzeniu Klary! Z czego zrezygnowała?

2/7
Anna Lewandowska
Instagram/Anna Lewandowska

Aktywność fizyczna po ciąży może nie być łatwa, szczególnie na początku, ale jeśli znajdziesz w sobie siłę na choćby krótki trening, Twoje samopoczucie na pewno ulegnie znacznej poprawie. Poczujesz przypływ energii, która jest potrzebna Tobie i Twojemu dziecku, bo szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko. JAK ZAWSZE POWTARZAM: Z nikim się nie ścigaj, do nikogo nie porównuj i utrzymuj bezpieczny dystans od granicy swojej wytrzymałości - pisze na swoim blogu Anna Lewandowska.

W dalszej części wpisu trenerka zaznacza, że każda kobieta wraca do formy w swoim tempie, a porównywanie się do innych to spory błąd, który może zaważyć na samopoczuciu młodej mamy.

3/7
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski

Pamiętaj, że każde ciało jest inne, każda kobieta przechodzi ciążę inaczej. Niektóre kobiety niedługo po porodzie wyglądają szczupło, inne walczą ze zbędnymi kilogramami miesiącami. Pamiętaj, że te pierwsze szybki powrót do formy zawdzięczają aktywności sportowej przed, w trakcie i po ciąży. Jeśli wcześniej nie trenowałaś intensywnie przez lata, to nie wzoruj się na ciałach sportsmenek i trenerek - dodała Anna Lewandowska.

Trenerka tymi słowami odniosła się do gorącej dyskusji, która wybuchła po publikacji na Instagramie zdjęcia jej brzucha miesiąc po porodzie. Teraz gwiazda sportu wyraźnie zaznaczyła, że porównywanie się do sportsmenek nie jest wskazane.

4/7
Anna Lewandowska z córką Klarą
Instagram/Anna Lewandowska

Anna Lewandowska w dalszej części artykułu zaleca, by z powrotem do aktywności fizycznej po ciąży, poczekać na pozwolenie od lekarza. Pisze, że w przypadku kobiet, które rodziły naturalnie zwykle trzeba odczekać 6 tygodniu, po cesarskim cięciu - około 12.

5/7
Anna Lewandowska z córką

Anna Lewandowska jest wielką propagatorką zdrowego i sportowego stylu życia, który zaleca również młodym mamom.

6/7
Anna Lewandowska w kostiumie kąpielowym na Instagramie

I sama jest świetnym przykładem, że chcieć, to móc! :)

7/7
Anna Lewandowska
Instagram/Anna Lewandowska

Anna Lewandowska to nieustająca motywatorka i... spełniona mama i żona! Tak trzymać! :)