Odkąd Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke przywitali na świecie swoją pierworodną córkę - Różę - dziewczynka zawładnęła ich instagramowymi kontami. Fani tanecznych trenerów "Tańca z Gwiazdami" wciąż prześcigają się w licytacjach, czy dziewczynka jest bardziej podobna do mamy, czy też do taty, inni zaś zadają sobie pytanie, dlaczego pomimo tak trudnych w zapisie nazwisk, para zdecydowała się wybrać nazwać córkę Róża. Tylko nam zakochani zdradzili skąd pomysł na tak oryginalne i rzadko spotykane imię.

Reklama

Tylko u nas - dlaczego Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke nazwali córkę Róża?

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke zostali rodzicami na początku października. Szczęśliwa para od samego początku nie ukrywa wizerunku swojego dziecka i chętnie publikuje w sieci urocze zdjęcia w towarzystwie małej Róży. Co więcej, zakochani coraz śmielej dzielą się również z fanami szczegółami związanymi z początkami swojej przygody z rodzicielstwem. Niedawno Hanna Żudziewicz i Jaceck Jeschke zdradzili, czy korzystają z pomocy niani.

Wcześniej fani wypytywali, czy Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke już planują kolejne dziecko. Ogromne emocje budzi także kwestia wyboru imienia pierworodnej córki tancerzy. Skąd pomysł na imię Róża?

- To był bardziej Hani pomysł i Hani inspiracja - wyznał w rozmowie z reporterką Party.pl Jacek Jeschke. - Mieliśmy kilka opcji do wyboru - dodał.

Dlaczego tancerka "Tańca z Gwiazdami" postawiła właśnie to imię? Czy artysta bardziej marzył o synu niż córce. Zobaczcie nasze wideo i sprawdźcie, co jeszcze zdradzili nam Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke.

Reklama

Zobacz także: Hanna Żudziewicz szczerze o trudnych chwilach po porodzie. Jacek Jeschke: "Nawet ja płakałem"

Zobacz także
Instagram/Hanna Żudziewicz
VIPHOTO/East News
Reklama
Reklama
Reklama