Hanna Żudziewicz

Hanna Żudziewicz to mistrzyni tańca, która na swoim koncie ma wygraną w turnieju w Singapurze oraz Mistrzostwach świata w kategorii do 21. roku życia. Prawdziwą popularność przyniósł jej jednak udział w programie "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami", w którym zadebiutowała w 2014 roku w roli trenerki. Na swoim koncie ma wysokie lokaty, m.in. zwycięstwa w 6. i 12. edycji programu oraz miejsca na podium. Sprawdź, jak wygląda życie prywatne Hanny Żudziewicz.

Imię: Hanna

Nazwisko: Żudziewicz

Nazwisko panieńskie: Żudziewicz

Pseudonim: brak

Wzrost: 173 cm

Data urodzenia: 15.07.1991 r.

Znak zodiaku: Rak

Zawód: tancerka, trenerka tańca, osobowość telewizyjna

Osoby - związki:Partner Jacek Jeschke - również jest trenerem w programie "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami".Były partner Artem Bronnikow - to tancerz pochodzący z Rosji, przez pewien czas towarzyszył Hannie na parkiecie.

Rodzice: Brak szczegółowych informacji na ich temat; wiadomo jedynie, że od początku bardzo wspierali karierę taneczną córki.

Dzieci: brak

Rodzeństwo: Tancerka ma dwóch braci.

BIO: Hanna Żudziewicz: tancerka, trenerka tańca, osobowość telewizyjna. Już jako kilkuletnia dziewczynka wiedziała, że chce zostać tancerką. W wieku 6 lat uczęszczała na lekcje tańca towarzyskiego. Początkowo jej partnerami na parkiecie byli Mateusz Szostek i Dariusz Mycka. Jako 17-latka zwyciężyła w międzynarodowym turnieju tańca Singapore Millenium 2008 w swojej kategorii wiekowej. Na koncie ma także wicemistrzostwo Polski w tańcach standardowych 2009, zwycięstwo w konkursie Blackpool Dance Festival 2011 i tytuł mistrzyni świata w tańcach standardowych 2011. Dzięki tym osiągnięciom udało jej się zdobyć najwyższą klasę taneczną "S" w tańcach standardowych (rodzaje prezentowane na turniejach tańca towarzyskiego). Jej partnerami tanecznymi byli m.in. Rares Cojoc pochodzenia rumuńskiego i Rosjanin Artem Bronnikow. Z tym ostatnim była związana nie tylko na parkiecie, lecz także w życiu prywatnym. Ich drogi zawodowe i uczuciowe jednak rozeszły się, a Żudziewicz zaczęła współpracę z Jackiem Jeschke, z którym później stworzyła udany duet również w życiu prywatnym. Prawdziwą popularność przyniósł jej udział w programie telewizji Polsat "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami", w którym zadebiutowała w 2014 roku. W parze z Robertem Wabichem odniosła zwycięstwo w 6. edycji (2016), a 12. edycję wygrała razem z Piotrem Mrozem. Zajęła też miejsce na podium 11. edycji jako trenerka Sylwestra Wilka. W grupie innych gwiazdorów, z którymi trenowała, znaleźli się m.in.: Mateusz Banasiuk, Marcin Najman, Adam Małczyk i Robert Koszucki.

Znana z: bycia trenerką w programie "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Próbowała swoich sił także jako aktorka. W 2014 roku zagrała epizodyczną rolę w serialu "Pierwsza miłość", jednak nie kontynuowała kariery aktorskiej. W 2018 roku wraz ze swoim partnerem życiowym i tanecznym Jackiem Jeschke dotarła do półfinału programu "World of Dance Polska". Młodą tancerkę uznano za najpiękniejszą trenerkę w programie "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Hanna Żudziewicz jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie można obejrzeć jej prywatne fotografie oraz ciekawe kadry z życia zawodowego. Profil gwiazdy na Instagramie obserwuje prawie 60 tys. internautów.

Funkcja w telewizji:
 • aktorka w serialu "Pierwsza miłość" (2014)


 • Płyty: brak

  Książki: brak

  Nagrody: - I miejsce w turnieju tanecznym Singapore Millenium 2008 w kategorii Open Youth (2008) - wicemistrzostwo Polski w tańcach standardowych (2009) - Mistrzostwo świata w tańcach standardowych w kategorii poniżej 20 lat (2011) - I miejsce w turnieju Blackpool Dance Festival w kategorii poniżej 20 lat (2011)

  LINK Instagram: @hannazudziewicz


  LINK Facebook: @hania.zudziewicz
  Advertisement MPU index
  Advertisement MPU index