Sklejka fotografii Hanny Żudziewicz i Jacka Jeschke
Instagram @jacekjeschke / VIPHOTO/East News
Newsy

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke już planują kolejne dziecko? "Staramy się..."

Jacek Jeschke i Hania Żudziewicz niedawno zostali rodzicami małej Róży, a ich fani już pytają o kolejne dziecko. Padła szczera odpowiedź!

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke, odkąd zostali rodzicami, chętnie dzielą się w sieci kolejnymi fotkami ich córki, Róży, ale także stale odpowiadają na pytania fanów. Teraz zwyciężczyni "Tańca z Gwiazdami" zdradziła, czy jest gotowa na... kolejne dziecko. Co ciekawe, Żudziewicz odpowiadając internaucie, zahaczyła o... ślub!

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke tłumaczą, dlaczego nazwali córkę Róża

Hanna Żudziewicz już myśli o drugim dziecku?

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke zdobyli ogromną popularność dzięki udziałom w kilku edycjach tanecznego show "Taniec z Gwiazdami". Aktualnie cały swój czas poświęcają córce, Róży, która przyszła na świat kilkanaście dni temu. Szczęśliwi rodzice są w niej zakochani po uszy, często więc dzielą się z fanami wszelkimi zdjęciami, ale również przemyśleniami na temat macierzyństwa. Niedawno Hanna odpowiedziała szczerze na kilka pytań, w tym także o... kolejne dziecko. Żudziewicz i Jeschke chcą na razie skupić się na Róży, ale zaczynają również myśleć o ślubie.

Na ten moment nie myślimy nad kolejnym dzieckiem, staramy się zająć jak najlepiej Różą. Chcielibyśmy też zająć się ślubem - odpowiedziała Hanna Żudziewicz.

Zrzut ekranu z odpowiedzią na pytanie o kolejne dziecko Hanny Żudziewicz i Jacka Jeschke
Instagram @hannazudziewicz

Tancerka zdecydowała się także na szczere wyznanie dotyczące tego, jak odnajduje się w nowej roli, mamy.

Czuję, trochę jakby moje życie się zatrzymało. Wygląda zupełnie inaczej, ale daje mi tyle satysfakcji. Rola mamy dodała mi do życia coś, co je dopełniło. Czuję się szczęśliwa, chociaż wiadomo, że momentami nie jest łatwo. Chociaż jestem mamą od 3 tygodni, już widzę, jak inaczej patrzę na pewne rzeczy i jak znowu przewartościowało mi się życie - odpowiedziała Hanna Żudziewicz

Zobacz także: Hanna Żudziewicz w szczerym wyznaniu. Zdradziła, za czym najbardziej tęskni po porodzie! 

Zrzut ekranu z odpowiedzią na pytanie o bycie mamą Hanny Żudziewicz
Instagram @hannazudziewicz

Zobacz także: Lenka Klimentowa szczerze o samopoczuciu w ciąży: "Ból jest naprawdę okropny"

Gwiazda tanecznego show Polsatu opowiedziała również o swoim porodzie. Hania wyjawiła, że bardzo bała się tego momentu po opowieściach od innych kobiet, ale okazało się, że strach ma wielkie oczy i nie było aż tak źle.

Muszę przyznać, że miałam szczęście i trafiłam na super lekarza i opiekę po porodzie. Pobyt w szpitalu wspominam dobrze. Wiadomo, co to operacja i bezpośrednio po porodzie nie było łatwo, ale już po kilku godzinach czułam się lepiej i mogłam sama funkcjonować. Przed porodem bardzo się bałam, bardzo! Słyszałam mnóstwo opowieści kobiet, które niestety przyszły cc dobrze. Muszę przyznać też, że mój organizm jest silny i szybko się regeneruje - zdradziła Hanna Żudziewicz

Zrzut ekranu z odpowiedzią na pytanie dotyczące porodu Hanny Żudziewicz
Instagram @hannazudziewicz

Hanna Żudziewicz przytula córkę
Instagram @hannazudziewicz

Hanna Żudziewicz pokazała zdjęcie z córką i Jackiem Jeschke 3
Instagram/Hanna Żudziewicz

Hanna Żudziewicz z partnerem i córką
Instagram @hannazudziewicz

Hanna Żudziewicz szczerze o macierzyństwie
Instagram/Hanna Żudziewicz
Newsy
Hanna Żudziewicz szczerze o macierzyństwie: "Byłam przerażona"
Hanna Żudziewicz niedawno została mamą małej Róży. Tancerka zdecydowała się na szczere wyznanie i przyznała, jak wyglądały początki jej macierzyństwa.

Na początku października Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke zostali rodzicami małej Róży. W mediach społecznościowych świeżo upieczonych rodziców pojawiają się wspólne zdjęcia oraz relacje z pierwszych chwil z pociechą. Teraz tancerka zdecydowała się odpowiedzieć na kilka pytań od fanów, którzy byli ciekawi, jak gwiazda radzi sobie w połogu oraz z nowymi obowiązkami. Hanna Żudziewicz przyznała, że początki nie były najłatwiejsze.  Hanna Żudziewicz o pierwszych chwilach w roli mamy  Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke z niecierpliwością czekali na narodziny córeczki, a tancerka chętnie relacjonowała w sieci kolejne etapy ciąży. Teraz, gdy mała Róża jest już na świecie, zakochani chętnie dzielą się zdjęciami z ich uroczą pociechą. Niedawno  Jacek Jeschke pokazał również zdjęcia z bratem, który dopiero poznał Różę .  Teraz z kolei  Hanna Żudziewicz  zdecydowała się szczerze opowiedzieć o pierwszych dniach w roli mamy.  - Szczerze mówiąc na samym początku byłam przerażona. Kiedyś bałam się brać na ręce niemowlaki, nigdy nie przewijałam bobaska. Nie sądziłam, że miłość do dziecka przyjdzie natychmiast u mnie i będzie tak duża. Szybko przeszedł mi strach przed "obsługą" dziecka. I pomimo, że są momenty trudniejsze to czuję się cudownie w nowej roli - napisała Hanna Żudziewicz.  Zobacz także:   Jacek Jeschke i Hania Żudziewicz z córką! Kwiaty to dopiero początek [ZDJĘCIA PAPARAZZI] Gwiazda "Tańca z Gwiazdami" zdecydowała się również odpowiedzieć na pytanie dotyczące połogu, który dla wielu kobiet jest bardzo trudny. Hanna Żudziewicz przyznała, że nie zawsze jest łatwo, jednak z dnia na dzień czuje się coraz lepiej.  - Każda kobieta jest inna, inaczej przechodzi połóg. Ja nie lubię słuchać tych negatywnych historii. Wiele...

Hanna Żudziewicz pokazała figurę miesiąc po porodzie
Instagram/Hanna Żudziewicz
Newsy
Hanna Żudziewicz pokazała figurę miesiąc po porodzie! Fani: "Ale masz płaski brzuszek"
Fani Hanny Żudziewicz wręcz nie dowierzają, że gwiazda dopiero co została mamą! "W życiu bym nie powiedziała, że jesteś świeżo po porodzie" - komentują.

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke na początku października przekazali fanom radosną nowinę o narodzinach ich córeczki Róży. Teraz, niewiele ponad miesiąc od porodu, tancerka pokazała zdjęcie, na którym możemy podziwiać jej idealną figurę! Fani są zaskoczeni, że w tak krótkim czasie gwiazda wróciła do formy sprzed ciąży. Hanna Żudziewicz wygląda fenomenalnie! Zobaczcie sami! Hanna Żudziewicz pochwaliła się nowym zdjęciem. Fani: "Super figurka po ciąży" Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke to zdecydowanie jedna z najbardziej lubianych par, które poznaliśmy dzięki programowi "Taniec z gwiazdami". Ten rok jest dla tej dwójki naprawdę wyjątkowy, bowiem Jacek Jeschke i Hania Żudziewicz zaręczyli się , przeprowadzili do nowego mieszkania, a także doczekali się córeczki, Róży. Dziewczynka od pierwszych chwil skradła serca internautów, a dumni rodzice chętnie dzielą się nowymi kadrami ze swoją pociechą. Teraz jednak na Instagramie pojawiło się zdjęcie samej Hani Żudziewicz , na którym możemy podziwiać jej piękną figurę! Zobaczcie, jak szczęśliwa mama wygląda niewiele ponad miesiąc po porodzie! Zobacz także:  Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke tłumaczą, dlaczego nazwali córkę Róża Fani przyznają szczerze, że są pod ogromnym wrażeniem formy świeżo upieczonej mamy! - Ale masz płaski brzuszek po ciąży, no mega 🤗 - Co za figura 🔥🔥w życiu bym nie powiedziała, że jesteś świeżo po porodzie 🔥🔥👏😍 - Wow, boska figura😍 - Super figurka po ciąży ❤️ - Ale masz płaski brzuszek po ciąży, no mega 🤗 - Figura petarda 🔥😍 - piszą zachwyceni fani. Zobacz także:  Hanna Żudziewicz szczerze o trudnych chwilach po porodzie. Jacek Jeschke: "Nawet ja płakałem" Tancerka rzeczywiście błyskawicznie wróciła do formy...

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke z córką
Instagram @hannazudziewicz
Newsy
Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke korzystają z pomocy niani? Jest komentarz młodej mamy! 
Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke od kilku tygodni spełniają się w roli rodziców. Czy para zatrudniła kogoś do pomocy w opiece nad dzieckiem?

Hanna Żudziewicz podczas relacji na InstaStories zdradziła, czy w opiece nad córką pomaga jej niania. Tancerka i jej partner, Jacek Jeschke, po narodzinach dziecka zdecydowali się zatrudnić kogoś do opieki? Teraz wszystko stało się jasne! Hanna Żudziewicz rozwiała wątpliwości swoich fanów, a przy okazji wyznała, jak czuje się w roli mamy.  Hanna Żudziewicz zatrudniła nianię do dziecka? Trzy tygodnie temu Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke zostali rodzicami. Na świecie pojawiła się wówczas córeczka pary, malutka Róża. Szczęśliwa para od samego początku nie ukrywa wizerunku swojego dziecka i chętnie publikuje w sieci urocze zdjęcia z dziewczynką. Młoda mama za pośrednictwem Instagrama od narodzin córki często zdradza, jak radzi sobie w nowej roli. Ostatnio Hanna Żudziewicz zdradziła, za czym najbardziej tęskni po porodzie , a teraz zdradziła, czy w opiece nad dzieckiem pomaga jej niania.  Pytacie też czy mamy nianię, nie na ten moment chcę żebu Róża spędziła z nami jak najwięcej czasu, a jak będziemy potrzebowali wyjść oboje, nasza rodzina chętnie oferuje, że zajmie się małą- zdradziła młoda mama.  Zobacz także:   Hanna Żudziewicz ma wzruszającą pamiątkę związaną z córeczką: "Na całe życie" Hanna Żudziewicz podczas "Q&A" odpowiedziała również na pytanie, jak odnajduje się w roli mamy. Tancerka nie ukrywa, że chociaż czasami jest ciężko, to jest teraz bardzo szczęśliwa.  Czuję trochę jakby moje życie się zatrzymało. Wygląda zupełnie inaczej, ale daje mi tyle satysfakcji. Rola mamy dodała mi do życia coś, co je dopełniło. Czuję się szczęśliwa, chociaż wiadomo, że momentami nie jest łatwo. Chociaż jestem mamą od 3 tygodni już widzę, jak inaczej patrzę na pewne rzeczy i jak znowu przewartościowało mi się życie- wyznała Hanna Żudziewicz. Zobacz...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik