Hanna Polk - czarno białe zdjęcie aktorki
East News

Hanna Polk nie żyje. Aktorka miała zaledwie 56 lat

Hanna Polk - czarno białe zdjęcie aktorki
East News

Hanna Polk nie żyje. Dotarły do nas bardzo smutne doniesienia dotyczące aktorki i pierwszej żony Piotra Polka. Informacje o śmierci artystki, która występowała w takich produkcjach jak: "W labiryncie", "Dom", "Klan", "Ojciec Mateusz" czy "Na dobre i na złe" za pośrednictwem mediów społecznościowych przekazała jej siostra Aleksandra.  Hanna Polk zmarła w środę 4 grudnia. Miała zaledwie 56 lat. Zobaczcie, poruszający wpis siostry Hanny Polk.

Hanna Polk nie żyje

Siostra Hanny Polk opublikowała w sieci wzruszający wpis, w którym poinformowała fanów o śmierci aktorki. 

Moi Drodzy, to smutny dla mojej rodziny fakt. W wieku 56 lat, dnia 4 grudnia 2019 roku odeszła nagle od nas moja jedyna siostra Hanna Wrycza-Kurkowska zawodowo znana jako Hanna Polk. Nie znamy jeszcze daty pogrzebu. O tej dacie powiadomię trochę później w klepsydrach i nekrologu oraz tu na fb. Dziękujemy za złożone nam wyrazy współczucia- czytamy na Facebooku. 

Hanna Polk urodziła się 18 września 1963 roku. Była absolwentką Wydziału Aktorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi. Aktorka grała w wielu głośnych produkcjach, a prywatnie była pierwszą żoną Piotra Polka. Para była małżeństwem przez 7 lat. 

Bliskim Hanny Polk składamy kondolencje.

Zobacz także: Nie żyje uczestnik "Mam Talent". Miał tylko 30 lat!

Hanna Polk nie żyje.

 

Aktorka była pierwszą żoną Piotra Polka.

Piotr Polk z pierwszą żoną, Hanną
East News

 

Więcej na temat polskie seriale
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43