Barbara Kurdej-Szatan, Hanna Szatan
instagram

6-letnia córka Barbary Kurdej-Szatan dołączy do niej na scenie? Co na to ojciec dziewczynki?

Barbara Kurdej-Szatan, Hanna Szatan
instagram

 

Dzieci gwiazd często wybierają tę samą ścieżkę kariery, co rodzice. Lara Gessler tak samo jak matka, Magda Gessler, zajmuje się gotowaniem i prowadzeniem restauracji. Anastazja Pazura, córka Cezarego Pazury w tym roku gościnnie wystąpiła w "Barwach szczęścia". Filip Chajzer tak samo jak ojciec, Zygmunt Chajzer również pracuje w mediach. Teraz jak się dowiadujemy, córka Barbary Kurdej-Szatan i Rafała Szatana również chce iść w ślady rodziców. Czy Hania zostanie piosenkarką, a może aktorką? 

 

Hania Szatan zaśpiewa z mamą i tatą 

 

Hania Szatan ma dopiero 6 lat, jednak tak samo jak rodzice kocha śpiewać. Dumna mama już kilkukrotnie pokazywała w sieci nagrania córki. Internauci nie mieli wątpliwości, że za kilka lat Hania z pewnością wystąpi na scenie. Jak się dowiadujemy, te kilka lat może nastąpić nawet już teraz. W rozmowie z Super Expressem, aktorka przyznała, że Hania jest bardzo melodyjna i świetnie dorabia "drugie i trzecie głosy". 

Ona pięknie śpiewa! Zanim jeszcze potrafiła dobrze mówić, już śpiewała całą melodię. Od dwóch lat śpiewamy razem na głosy, najczęściej podczas kąpieli. Teraz już sama dorabia drugie i trzecie głosy! - powiedziała aktorka.

Dodała, że być może niedługo powstanie trio! 

Jak była malutka, to często dołączała do mnie i do Rafała na scenie. Teraz już się trochę wstydzi, ale kto wie, co się jeszcze wydarzy... Świetnie nam wychodzi wspólne śpiewanie kolędy przy choince – wyznała Basia. 

Barbara i Rafał często występują razem na scenie, a także w serialach. Czy córka pary niedługo dołączy do rodziców? Zobaczymy, co przyniesie 2019 rok! ;) 

 

Zobacz też: Barbara Kurdej Szatan kocha połysk, a Wy? Zobaczcie 10 najmodniejszych sukienek z sieciówek na Sylwestra!

 

Basia i Rafał pokazują dziewczynkę w internecie 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Niedziela 🙂🙃🙂 miłego dnia Kochani 😘 @rafalszatan_official #rodzinka #fajnie

Post udostępniony przez Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan)

Basia uwielbia śpiewać z córką 

Przeładuj

Oto hitowe wózki dzieci gwiazd! Najdroższy kosztował 20 tysięcy, najtańszy - niecałe 500 zł!

zobacz 01:40