Gwiazdy żegnają Halinę Skoczyńską

Gwiazdy żegnają Halinę Skoczyńską. Wzruszające wpisy Zdrójkowskiego, Pniewskiego, Fraszyńskiej "Uśmiechnięta, skromna"

Gwiazdy żegnają Halinę Skoczyńską

Patryk Pniewski, Jolanta Fraszyńska, Adam Zdrójkowski pożegnali na Facebooku Halinę Skoczyńską, z którą mieli przyjemność grać. Aktorka zmarła we wtorek - miała tętniaka. Gwiazdy są pogrążone w żałobie - Halina Skoczyńska była bardzo serdeczną kobietę i doskonałą aktorką - tak zapamiętali ją młodzi aktorzy.

 

Gwiazdy żegnają Halinę Skoczyńską

Halina Skoczyńska odeszła w wieku 62 lat. Była doskonałą aktorką teatralną i filmową. Największą jednak popularność przyniosła jej roli babci Janiny w serialu rodzinka.pl. Adam Zdrójkowski, jej serialowy wnuk, na swoim Facebooku napisał:

Bardzo się cieszę, że miałem okazje pracować z Panią Haliną. Zawszę uśmiechniętą, pozytywnie nastawioną do świata i skromną. Nie dociera do mnie jeszcze ta informacja że już nie spotkam jej na planie... [*] - pisze młody aktor.

Halina Skoczyńska dołączyła niedawno do obsady "Pierwszej Miłości", gdzie zagrała babcię Krystiana, czyli Patryka Pniewskiego. Aktor również pożegnał ją na Instagramie:

Jestem w ogromnym szoku... Kondolencje dla rodziny i bliskich... Ciężko w to uwierzyć... 😔 pani Halinko niech pani odpoczywa w spokoju! - napisał Pniewski.

Jolanta Fraszyńska również jest pogrążona w żałobie:

Odeszła wybitna Aktorka, wspaniała Kobieta, bliska mi bardzo. Miałam z nią pogadać jeszcze. Nie ma co zostawiać tego na potem. Bo potem tu już nie ma. Pozdrów Jerusia ode mnie Haluś. Moja Piękna Ty. Dziękuję, że byłaś, że byłaś blisko wtedy. Dziękuję za Twój talent Generałowo !!!!!!!! Do zobaczenia tam, czekaj. Pogadamy jeszcze i pogramy w doborowej obsadzie. - napisała Jolanta Fraszyńska.

Zobacz: Halina Skoczyńska nie żyje! W tym roku świętowałaby 40-lecie kariery. Tych ról nie zapomnimy...

 

Halina Skoczyńska była autorytetem dla wielu młodych aktorów.

Patryk Pniewski żegna Halinę Skoczyńską

 

Halina Skoczyńska grała postać sympatycznej babci Janiny w rodzinka.pl.

Adam Zdrójkowski żegna Halinę Skoczyńską

 

Halina Skoczyńska odeszła w wieku 62 lat.

Zmarła Halina Skoczyńska
East News

Przeładuj

Kate i William przez lata trzymali to w tajemnicy. Teraz wszystko wyszło na jaw! Kate będzie wściekła?

zobacz 01:06