Zmarła Halina Skoczyńska
East News/Facebook
Newsy

Halina Skoczyńska nie żyje! W tym roku świętowałaby 40-lecie kariery. Tych ról nie zapomnimy...

Halina Skoczyńska nie żyje! W tym roku świętowałaby 40-lecie kariery. Tych ról nie zapomnimy...
Halina Skoczyńska
East News
Newsy
Dziś odbył się pogrzeb Haliny Skoczyńskiej z "Rodzinka.pl". Pożegnali ją syn Szczepan, synowa i przyjaciele
W ostatniej drodze Halinie Skoczyńskiej towarzyszyli najbliżsi.

Dziś odbył się pogrzeb Haliny Skoczyńskiej. Aktorka znana m.in. z serialu "Rodzinka.pl" odeszła we wtorek 17 maja 2016 roku. Miała 62 lata. Powodem jej śmierci był tętniak. Śmierć Haliny Skoczyńskiej wbudziła ogromny smutek w całej obsadzie popularnego serialu. Swojego ubolewania z powodu odejścia serialowej babci Janiny nie kryją również fani.   Gdzie zostanie pochowana Halina Skoczyńska?   Halina Skoczyńska spoczęła w rodzinnym grobowcu na Cmentarzu Ostrowieckim przy ul. Denkowskiej w Ostrowcu Świętkorzyskim. Uroczystości pogrzebowe rozpoczęły się o godzinie 13:30 w kościele św. Michała przy ul Okólnej. Pogrzeb miał mieć charakter kameralny. Jak poinformował portal Se.pl, w  ostatnim pożegnaniu Skoczyńskiej wzięli udział jej syn Szczepan z synową Natalią oraz najbliżsi przyjaciele. Urna z prochami aktorki została złożona do rodzinnego grobu na Cmentarzu Ostrowieckim.   Zobacz też: Gwiazdy żegnają Halinę Skoczyńską. Wzruszające wpisy Zdrójkowskiego, Pniewskiego, Fraszyńskiej "Uśmiechnięta, skromna".   Halina Skoczyńska zmarła w wieku 62 lat. Aktorka spocznie w rodzinnym Ostrowcu Świętokrzyskim.

Małgorzata Kożuchowska, Halina Skoczyńska
East News
Newsy
Małgorzata Kożuchowska pożegnała Halinę Skoczyńską, zmarłą gwiazdę Rodzinki.pl. Zmieściła poruszający wpis
Małgorzata Kożuchowska pożegnała Halinę Skoczyńską, zmarłą gwiazdę Rodzinki.pl. Zmieściła poruszający wpis

Małgorzata Kożuchowska pożegnała Halinę Skoczyńską. Aktorka zamieściła pożegnalny wpis na swoim profilu na Facebooku. Kożuchowska i Skoczyńska doskonale znały się z planu popularnego serialu "Rodzinka.pl". Gwiazda nie kryje żalu po stracie koleżanki. Halinko! Wierzę, że olśniewasz talentem i urodą tam gdzie teraz jesteś. Rodzinka bez Ciebie nigdy już nie będzie taka sama ! To był zaszczyt móc z Tobą grać! Dziękuję! - napisała Małgorzata Kożuchowska na swoim Facebooku. Pod postem natychmiast pojawiała się lawina komentarzy z kondolencjami i wyrazami ubolewania po stracie świetnej aktorki. Przypomnijmy, że Halina Skoczyńska zmarła we wtorek w wieku 62 lat. Aktorka miała tętniaka.   Zobacz też: Znamy przyczyny śmierci Haliny Skoczyńskiej. Gwiazda "Rodzinki.pl" zmarła we wtorek.   Małgorzata Kożuchowska pożegnała Halinę Skoczyńską na Facebooku.   Aktorka nie kryje żalu z powodu utraty koleżanki z serialu "Rodzinka.pl".   Halina Skoczyńska miała ledwie 62 lata. Miała tętniaka.

Dagmara Przybysz
East News
Newsy
Tajemnicza śmierć nastoletniej Polki w Wielkiej Brytanii. Skarżyła się na "rasistowskie docinki"
Tajemnicza śmierć nastoletniej Polki w Wielkiej Brytanii. Skarżyła się na "rasistowskie docinki"

Nie żyje Dagmara Przybysz. Śliczna polska nastolatka została znalaziona nieptrzytomna we wtorek na terenie szkoły - Pool Academy w Redruth w Kornwalii. Dziewczyna miała 15 lat. Policja bada przyczny jej śmierci. Uczniowe ze szkoły nastolatki nie kryją szoku. Dyrekcja zabroniła im komentować sprawę w mediach. Nie podano jeszcze oficjalnych informacji, na co zmarła dziewczyna i czy ktoś mógł przyczynić się do jej zgonu. Sprawa obiła się szerokim echem w brytyjskich mediach. Jak informuje "Daily Mail", przed śmiercią Dagmara Przybysz miała skarżyć się na "rasistowskie docinki" ze strony innych uczniów swojej szkoły. Dwa lata temu miała poskarżyć się w serwisie społecznościowym "ask.fm" na skierowaną w jej kierunku nagonkę ze względu na pochodzenie. Na pytanie, z jakimi problemami boryka się w szkole, odpowiedziała krótko "rasizm". Przyjaciele Polki założyli specjalny profil na Facebooku, gdzie zamieszczają wpisy z wyrazami ubolewania po śmierci dziewczyny.   Zobacz też: Małgorzata Kożuchowska pożegnała Halinę Skoczyńską, zmarłą gwiazdę Rodzinki.pl. Zmieściła poruszający wpis.   Nie żyje Dagmara Przybysz. Miała 15 lat.   Dziewczyna skarżyła się na "rasistowskie docinki" w szkole.   Policja bada przyczyny śmierci polskiej natolatki na Wyspach Brytyjskich.  

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner