Kto jeszcze się pojawił?
WIDEO…
Gwiazdy z psami w Pytaniu na śniadanie. Włodarczyk, Frycz i Królikowska promują nowe show [FOTO+WIDEO]

ONS
Kto jeszcze się pojawił?
WIDEO…

ONS
Wczoraj w programie "Pytanie na śniadanie" pojawiło się mnóstwo gwiazd, a w tym aż trzy nowego programu "Przygarnij mnie" - Agnieszka Włodarczyk, Małgorzata Ostrowska Królikowska oraz Olga Frycz, które pojawiły się ze swoimi czworonożnymi przyjaciółmi. Nie tylko jednak one zabrały swoich pupili. Razem z psem pojawiły się również Anna Popek oraz Zofia Czerwińska. Wśród gości mogliśmy również spotkać Julę, Andżelikę Piechowiak oraz Hannę Śleszyńską.
Zobacz: Zamyślona Zawadzka i radosna Włodarczyk na planie nowego programu
Już dziś za to zobaczymy pierwszy odcinek programu "Przygarnij mnie". Od kilku dni w sieci zaś krąży oficjalny zwiastun show, gdzie gwiazdy będą opiekować się swoimi psami. Zapowiada się niezła zabawa.
Kto podoba się Wam najbardziej?

ONS

ONS

ONS

ONS

ONS

ONS

ONS

ONS

ONS

ONS

ONS
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Google.