Jerzy Owsiak, Doda
East News/YouTube

Gwiazdy w Kalendarzu WOŚP! Nie zabrakło wśród nich Dody! Mamy zdjęcie!

Jerzy Owsiak, Doda
East News/YouTube

Doda w Kalendarzu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! W internecie właśnie pojawił się filmik backstage z sesji do kalendarza na nowy 2016 rok. W projekcie wzięło udział wiele gwiazd. Oprócz Dody, pojawili się także: Wojciech "Łozo" Łozowski, Alan Andersz, Barbara Kurdej-Szatan, Agnieszka Sienkiewicz, Maffashion, Jessica Mercedes i inni.

Kalendarz WOŚP z gwiazdami

Gwiazdy co roku chętnie wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Tegoroczny, 24. już finał akcji, zaplanowano na 10 stycznia 2016. Jednym z projektów Jerzego Owsiaka w ramach WOŚP jest kalendarz ze znanymi osobami, który będzie można wylicytować. Do licytacji trafią dokładnie 24 egzemplarze! Ograniczona ilość czyni je tym cenniejszymi! Na filmiku zza kulis powstawania zdjęć możemy podejrzeć, jak powstał kalendarz. Gwiazdy malowały ramki na szkle, w których później były fotografowane. Doda domalowała sobie oczywiście... koronę! Były też odciski dłoni i autografy. Zobaczcie filmik backstage!

 

Zobacz też: Poseł PiS grozi zwolnieniami za wspieranie WOŚP! Odpowiedział mu żołnierz. I to jak!

 

 

 

Doda wspiera WOŚP <3 Jeden z 24 kalendarzy może być Wasz: http://aukcje.wosp.org.pl/listing?query=kalendarzwo%C5%9Bp&scope=allZdjęcie jest przepiękne - też będziemy licytować <3

Posted by Doda-Music.com on 28 grudnia 2015

 

 

 

Dzień dobry! Doda wzięła udział w wyjątkowej sesji do Kalendarza WOŚP. W tym roku do wylicytowania będą... 24 kalendarze. Licytujcie śmiało ;)

Posted by Doda-Music.com on 21 grudnia 2015

 

Jerzy Owsiak zaangażował gwiazdy do Kalendarza WOŚP 2016

 

Jerzy Owsiak na konferencji "Kultura na widoku"

 

Doda chętnie bierze udział w projektach charytatywnych

 

Doda w skórzanym czarnym komplecie koncert w Centrum handlowym Plejada
East News

Więcej na temat Doda WOŚP Jurek Owsiak
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43