Paulina Sykut z Różą Paulina Sykut z Różą Anna Lewandowska z Klarą Natalia Siwiec z Mią Sylwia Bomba z Tosią
Jaka mama, taka córka

Jaka matka, taka córka - to pierwsze co przychodzi na myśl, kiedy patrzy się na dopasowane stylizacje gwiazd i ich dzieci. W Polsce prym w identycznych outfitach z córkami wiodą Paulina Sykut i Anna Lewandowska, ale nie tylko. Przejrzeliśmy dla Was Instagram w poszukiwaniu takich zdjęć i znaleźliśmy mnóstwo uroczych fotek. Zobaczcie!

Zobacz także: Izabela Janachowska pokazała piękne zdjęcia z synkiem z wakacji. Mały Christopher w zestawie za 850 zł!

1/8
Paulina Sykut z Różą

Paulina Sykut-Jeżyna i jej córeczka Róża to ikony mody! Jej looki są inspiracją dla dziesiątek matek i córek, które chcą wyglądać tak jak one! 

2/8
Paulina Sykut z Różą

Paulina Sykut w jednym z wywiadów zdradziła, że Róża już podbiera jej ubrania, dodatki i szpilki! Rośnie nam nowa fashionistka!

3/8
Anna Lewandowska z Klarą

Klara Lewandowska na pewno będzie prawdziwą trendsetterką. Skoro napatrzy się na stylową mamę, nie ma innego wyjścia! 

4/8
Natalia Siwiec z Mią

Natalia Siwiec jest na bieżąco z trendami, a więc Mia chcąc nie chcąc, również! Panie naprawdę wyglądają świetnie w tych samych stylizacjach! 

5/8
Sylwia Bomba z Tosią

Sylwia Bomba z córeczką Tosią wybrały się niedawno na farmę dyń - Halloween zbliża się w końcu wielkimi krokami!

 (P.S zauważyliście, ze Tosi kitek rośnie w zastraszajacym tempie?) - pytała fanów Sylwia. 

6/8
Justyna Steczkowska z córką

Justyna Steczkowska jest absolutną divą, a według czytelniczek Party "Ikoną Stylu" ! Czy Helenka również będzie strojnisią? Na pewno! W skórzanych kurtkach panie wyglądały bardzo stylowo.

7/8
Weronika Rosati z córką Elisabeth

Weronika Rosati rzadko kiedy pokazuje zdjęcia z córką, ale jak już, są one przesłodkie! Spójrzcie na te sukienki! Śmiało można stwierdzić, że aktorka i mała Elisabeth znają się na modzie jak mało kto.

 

8/8
Izabela Janachowska
Instagram

Rodzynek w naszym zestawieniu, ale patrząc na to zdjęcie, nie mogliśmy nie pokazać Izy Janachowskiej i jej synka, Christophera Alexandra. W identycznym dresie prezentują się pięknie!