Ramówka Polsatu na wiosnę 2023 budziła wielkie emocje. Widzowie z zainteresowaniem przyglądają się zmianom, jakie zachodzą w stacji po przyjściu Edwarda Miszczaka. Nowy dyrektor programowy szybko wywołał burzę swoimi decyzjami. Głośnym echem odbiły się odejścia z programu "Twoja twarz brzmi znajomo" oraz usunięcie z anteny Polsatu "Love Island". Choć rewolucja może wywoływać niepokój wśród fanów, to plejadzie gwiazd na ściance dopisywał humor.

Reklama

Największe gwiazdy na ramówce Polsatu: Wiktoria Gąsiewska

Zaraz po rozpoczęciu wydarzenia Izabela Janachowska zachwyciła swoją posągową kreacją. Jednak nie tylko ekspertka ślubna olśniła fotoreporterów na ramówce Polsatu. Na ściance pozowały także m.in. Marcelina Zawadzka, Paulina Sykut-Jeżyna, Małgorzata Socha, Julia Kamińska oraz Wiktoria Gąsiewska. Ostatnia z wymienionych pań z okazji imprezy branżowej wskoczyła w krótką sukienkę z głębokim dekoltem.

Zobacz także: Odmieniona Karolina Szostak w czarnym garniturze. Wyeksponowała dekolt i nową fryzurę

ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Margaret na ramówce Polsatu

Podczas prezentacji ramówki Polsatu uwagę wszystkich zwróciła również Margaret. Gwiazda postawiła na bardzo drapieżny styl, zakładając czarną mini, w której odsłoniła swoją... bieliznę.

Pawel Wodzynski/East News

Julia Wieniawa na ramówce Polsatu

Wiosenną ramówkę Polsatu obejrzała również Julia Wieniawa. Aktorka młodego pokolenia pojawiła się na wydarzeniu w niezobowiązującym looku i odsłoniła płaski brzuch.

Zobacz także
VIPHOTO/East News

Olga Bołądź na ramówce Polsatu

Jedną z gwiazd obecnych na ramówce była też Olga Bołądź. Niedawno aktorka ujawniła, że spodziewa się dziecka. Na ściance przyszłej mamie dopisywał dobry humor.

VIPHOTO/East News

Karolina Gilon na ramówce Polsatu

Nie mogło zabraknąć Karoliny Gilon. Przypomnijmy jednak, że prowadząca "Love Island" "przeniosła się" z randkowym programem do telewizyjnej Czwórki.

Pawel Wodzynski/East News

Krzysztof Ibisz na ramówce Polsatu

Oczywiście na imprezie zjawił się także Krzysztof Ibisz. Prezenter, który od lat jest związany ze stacją Polsat, postawił na elegancki garnitur. Gwiazdor był w doskonałym nastroju!

ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Julia Kamińska na ramówce Polsatu

Na ramówce Polsatu Julia Kamińska zaszalała ze stylizacją. Aktorka, która będzie jedną z uczestniczek show "Twoja twarz brzmi znajomo", włożyła błyszczący komplet w kolorze soczystej fuksji.

Pawel Wodzynski/East News

Izabela Janachowska na ramówce Polsatu

Niezwykle elegancko zaprezentowała się Izabela Janachowska. Ślubna ekspertka przyszła na branżową imprezę w długiej śnieżnobiałej sukni.

Pawel Wodzynski/East News

Małgorzata Socha na ramówce Polsatu

Na wiosenną stylizację postawiła Małgorzata Socha. Gwiazda wybrała się na ramówkę Polsatu w prostym płaszczu w odcieniu pudrowego różu.

VIPHOTO/East News

Paulina Sykut-Jeżyna na ramówce Polsatu

Wśród tłumu popularnych twarzy zjawiła się też Paulina Sykut-Jeżyna, która postawiła na komplet z kwiatowym motywem.

Pawel Wodzynski/East News

Marcelina Zawadzka na ramówce Polsatu

Mieszane uczucia wywołała stylizacja Marceliny Zawadzkiej. Gwiazda na ramówce pojawiła się w długiej sukni z... kwiatkiem na ramieniu.

Artur Zawadzki/REPORTER

Aneta Zając na ramówce Polsatu

Z okazji ramówki Polsatu Aneta Zając postawiła na biel. Aktorka zaprezentowała się w nieco dłuższej sukni z małym dekoltem.

Zobacz także: Szczuplutka Margaret w czerni na ramówce Polsatu! Przezroczysta mini odsłoniła bieliznę

Reklama

Jak wam się podobają stylizacje gwiazd na ramówce Polsatu?

ADAM JANKOWSKI/REPORTER
Reklama
Reklama
Reklama