Na wiosennej ramówce Polsatu nie mogło zabraknąć Karoliny Szostak, reprezentantki stacji Polsat Sport. Na czerwonym dywanie zaprezentowała się w eleganckim czarnym garniturze. Uwagę zwracał również krój koszulki, który eksponował dekolt prezenterki.

Reklama

Karolina Szostak na ramówce Polsatu 2023

Polsat zaprezentował ramówkę przewidzianą na wiosną 2023. Na czerwonym dywanie pojawiła się cała plejada gwiazd, które będziemy mogli podziwiać na ekranie przez najbliższe kilka miesięcy. Nie zapomniano również o wieloletniej dyrektor programowej, której miejsce aktualnie zajął Edward Miszczak. Nina Terentiew została uhonorowana owacjami na stojąco.

Podczas wydarzenia trudno było oderwać wzrok również od Karoliny Szostak. Gwiazda Polsatu kocha kreacje w mocnym kolorach, marynarki i sukienki podkreślające jej sylwetkę. Tym razem poszła jednak w klasykę i postawiła na czerń. Prezenterka sportowa wybrała elegancki oversizowe garnitur. Całości nie zdecydowała się rozjaśniać żadnymi kolorowymi dodatkami. Postanowiła na czarną odważną koszulę oraz czarną torebkę.

Pawel Wodzynski/East News

Zobacz także: Szczuplutka Margaret w czerni na ramówce Polsatu! Przezroczysta mini odsłoniła bieliznę

Karolina Szostak zachwyciła nie tylko elegancką i idealną na wiele okazji stylizacją ale również nową fryzurą. Prezenterka sportowa aktualnie ma włosy do ramion, a na specjalnie na ramówkę wystylizowała grzywkę na lewy bok.

Zobacz także
Pawel Wodzynski/East News

Zobacz także: Julia Wieniawa odsłoniła brzuszek na imprezie Polsatu. Gwiazda zaskoczyła swoją stylizacją

Reklama

Jedynym akcentem wybijającym się kolorystycznie w stylizacji Karoliny Szostak zaplanowanym na ramówkę jest biżuteria. Prezenterka postawiła na masywne srebrne kolczyki. Zdecydowała się również na delikatny makijaż, lekko podkreślający jej urodę. Podoba wam się Karolina Szostak w takiej odsłonie? Zobaczcie więcej zdjęć z ramówki.

Pawel Wodzynski/East News
Pawel Wodzynski/East News
Reklama
Reklama
Reklama