Kayah, Piróg, Szyc i inni
WIDEO…
Wielki koncert gwiazd dla Ukrainy. Nie zabrakło dużych nazwisk [FOTO]

Akpa
Kayah, Piróg, Szyc i inni
WIDEO…

Akpa
Sytuacja na Ukrainie nadal jest niespokojna. Nasze polskie gwiazdy już nie raz udowodniły, że potrafią i chcą wspierać naszych sąsiadów w trudnej dla nich sytuacji. Wczoraj, w Teatrze Żydowskim w Warszawie, odbył się charytatywny koncert "Solidarni z Ukrainą", na którym pojawiło się mnóstwo zacnych osób ze świata muzyki i kina.
Zobacz: Gwiazdy wspierają Ukrainę: Doda, Brodka, Rusin i inni...
Koncert na rzecz Ukrainy przyciągnął wielkie nazwiska. Pojawili się m.in. Kayah, Borys Szyc, Ewa Błaszczyk, Daniel Olbrychski, Małgorzata Walewska, Marian Opania czy Joanna Szczepkowska. Michał Piróg przeprowadził również licytację, z której dochód będzie przekazany na zakup specjalistycznego sprzętu medycznego dla Ukrainy. Koncert poprowadzili: Grażyna Torbicka oraz Dawid Szurmiej.
Sprawdź, kto jeszcze pojawił się na tym wydarzeniu:

Akpa

Akpa

Akpa

Akpa

Akpa

Akpa

Akpa

Akpa

Akpa

Akpa

Akpa

Akpa

Akpa

Akpa

Akpa

Akpa

Akpa

Akpa

Akpa

Akpa

Akpa

Akpa

Akpa
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Google.