Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Gwiazdy, które popierają związki jednopłciowe
Newsy

W USA zalegalizowano związki homoseksualne. Które polskie gwiazdy popierają tę decyzję?

Specjalnie zmieniły zdjęcie na portalach społecznościowych

To był weekend z tęczą. Przynajmniej na Facebooku - gwiazdy jedna po drugiej zmieniały swoje zdjęcia profilowe na fotki w kolorach tęczy. Skąd ten pomysł? W piątek w Stanach Zjednoczonych podjęto przełomową decyzję. Sąd Najwyższy ogłosił bowiem, że małżeństwa homoseksualne będę legalne we wszystkich 50 stanach (choć nie wiadomo jeszcze od kiedy). Tym sposobem USA stało się największym krajem na świecie, gdzie obowiązuje równość małżeńska. 

Natychmiast zaregował na to Facebook - który umożliwił chętnym zmianę zdjęcia profilowego na tęczowe. Tęcza jest bowiem symbolem środowisk homoseksualnych. Niektóre polskie gwiazdy również skorzystały z tej opcji i przez Facebboka pokazały, że cieszą się z decyzji amerykańskiego Sądu Najwyższego. Kto zdecydował się na taki krok?

Wśród znanych nazwisk, które wyrażają uznanie dla decyzji Sądu Najwyższego znalazły się m.in. Weronika Rosati, Agnieszka Jastrzębska, Paulina Młynarska, Karolina Korwin-Piotrowska, Agnieszka Włodarczyk, Maja Sablewska, Michał Piróg i Robert Biedroń. Zobaczcie ich nowe zdjęcia!
Podoba wam się taki sposób udzielania poparcia?

Zobacz na Polki.pl: Wendzikowska czy Jastrzębska - kto wygląda ładniej
 

Robert Biedroń popiera związki jednopłciowe


Michał Piróg popiera małżeństwa jednopłciowe


Karolina Korwin Piotrowska popiera małżeństwa jednopłciowe


Agnieszka Jastrzębska popiera małżeństwa jednopłciowe


Agnieszka Włodarczyk popiera małżeństwa jednopłciowe


Weronika Rosati popiera małżeństwa jednopłciowe

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Roman Polański
ONS
Newsy
Sąd Najwyższy wydał decyzję w sprawie ekstradycji Romana Polańskiego! Jest ostateczna!
Sąd Najwyższy wydał decyzję w sprawie ekstradycji Romana Polańskiego! Jest ostateczna!

Sąd Najwyższy zadecydował w sprawie Romana Polańskiego. Polski reżyser nie zostanie poddany ekstradycji. Troje sędziów oddaliło kasację prokuratora generalnego, który chciał, by sprawa została ponownie zbadana. Sędziowie uznali, że ekstradycja jest "niedopuszczalna prawnie". Decyzja Sądu Najwyższego w tej sprawie jest ostateczna. Samego  Romana Polańskiego nie było na rozprawie.    Zobacz też:  Roman Polański w sądzie! Co z ekstradycją reżysera? ZDJĘCIA   Chodziło oczywiście o sprawę w 1977 roku, kiedy to Polański został   uznany za winnego w sprawie gwałtu na 13-letniej dziewczynce .  Polański przyznał się winy i ramach ugody spędził 42 dni w zakładzie karnym. Ale przed ogłoszeniem wyroku w tej sprawie, opuścił USA, obawiając się, że sprawa pójdzie nie po jego myśli. Od tego czasu wymiar sprawiedliwości Stanów Zjednoczonych domagał się ekstradycji polskiego reżysera.    Roman Polański nie zostanie poddany ekstradycji. Decyzja Sądu Najwyższego jest ostateczna.

Nagie zdjęcia polskich gwiazd
ONS
Newsy
Jastrzębska zapytała gwiazdy o nagie zdjęcia. Bez ogródek przyznała się jedna
Reakcje były bezcenne

Niedawno za oceanem wybuch wielki skandal, kiedy to hakerzy wykradli nagie zdjęcia wielkich gwiazd i umieścili je w internecie. Od tego czasu temat ten ciągle wraca w mediach, gdzie toczy się żywa dyskusja w tej kwestii. Na jaw wyszły też nieznane fakty życia polskich sław. Okazało się, że nagie fotki w telefonie ma m.in. Agnieszka Szulim. Przypomnijmy:  Wojewódzki znalazł nagie zdjęcia Szulim. Agnieszka: Mam tego pecha, że... Temat ten postanowiła kontynuować Agnieszka Jastrzębska , która przepytała gwiazdy na urodzinach Party, czy mają podobne zdjęcia w swoich telefonach. Niektóre odpowiedzi były naprawdę zaskakujące. Jedną z osób, która szczerze przyznała się do posiadania nagich fotek jest Edyta Herbuś: Herbuś: To jest ten powód dla którego nie warto być globalną gwiazdą. Zdjęciami Herbuś hakerzy jeszcze długo się nie będą zajmować, ale mam dwa. Bezwstydnica. A Ty masz? Jastrzębska: Nie mam. (śmiech) Herbuś: Mogę Ci zrobić Jastrzębska: A to muszą być selfie (śmiech) Patricia Kazadi była mocno zaskoczona pytaniem: Aga, co to za pytanie w Dzień Dobry TVN? (śmiech). Nie, nie mam. - śmiała się artystka. Ada Fijał i Agnieszka Cegielska powiedziały, że nigdy takich sobie zdjęć nie robiły, z kolei Anna Wendzikowska przyznała, że jeśli sobie takie ma, to szybko ja kasuje, w przeciwieństwie do jej chłopaka: J a nie mam, bo ja kasuję na bieżąco. Ale nie mogę przekonać mojego chłopaka, żeby je kasował na bieżąco. Gorzej, jak zgubi telefon - mówi dziennikarka .  Spodziewaliście się tego po nich? Zobacz:  Jastrzębska zachwycona Lewandowską. Oberwało się za to Mannei  

Druga edycja programu Agnieszki Jastrzębskiej
ONS
Newsy
Program Jastrzębskiej hitem TVN. Zapadła decyzja w sprawie drugiej edycji
Zobaczymy kolejne zmagania kawalerów z matkami?

Program "Kto poślubi mojego syna?" wzbudzał kontrowersje już od momentu pierwszych informacji o tym, że pojawi się w jesiennej ramówce głównego pasma TVN. Ciężko się dziwić - format, w którym kobiety rywalizują o serce kawalerów pod czujnym okiem ich matek to gotowy przepis na udane reality-show. Jego prowadząca, Agnieszka Jastrzębska , zapowiadała, że będzie to prawdziwy hit i ani trochę się nie myliła. Przypomnijmy: Program Jastrzębskiej to hit! Mamy wyniki oglądalności Choć obecna edycja i cała jesienna ramówka nie dobiegła jeszcze końca, władze TVN już robią plany na wiosnę, weryfikując oglądalność i potencjał poszczególnych programów. Jastrzębska może mieć powody do zadowolenia - wszystko bowiem wskazuje na to, że wiosną zobaczymy drugą edycję "Kto poślubi mojego syna". Na oficjalnym profilu show na Facebooku pojawiło się ogłoszenie o castingu do kolejnego sezonu.   ZGŁOŚ SIĘ DO DRUGIEJ EDYCJI PROGRAMU !!! Wyślij swoje zgłoszenie na adres: ktoposlubimojegosyna@tvn.pl Napisz kilka słów o sobie. Podaj swój nr telefonu i prześlij swoje aktualne zdjęcia ( kawalerów prosimy o zdjęcie swoje i mamy ) Skontaktujemy się z Tobą ! - czytamy na profilu show. Będziecie oglądać drugi sezon programu Agnieszki? Zobacz: Jastrzębska opowiedziała o sukcesach swojego męża. Docenili go za granicą Metamorfoza Agnieszki Jastrzębskiej:

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner