niebieski.jpg

Gwiazdy kochają kobalt

niebieski.jpg

Moda na kobalt trwa już kilku sezonów, ale w polskim show-biznesie ten trend ujawnił się dopiero teraz. Gwiazdy podczas ostatnich imprez coraz częściej pokazują się w ciemnoniebieskich kreacjach i wszystko wskazuje na to, że to dopiero początek.

Słynąca ze świetnego gustu, Małgorzata Kożuchowska z okazji na dzień otwarty w TVP przyszła w prostej kobaltowej sukience, do której dla kontrastu założyła czerwone obcasy w najmodniejszym fasonie peep toe. Aktorka postawiła na prostotę i zrezygnowała z dodatków. Po raz kolejny udowodniła, że zasługuje na miano ikony stylu.

Aleksandra Szwed zdecydowała się na grzeczną sukienkę bez dekoltu o ciekawej, nieco sztywnej fakturze. Trafnie połączyła ją ze szpilkami ozdobionymi złotymi paskami i zrezygnowała już z dodatków.  Jak widać, nie trzeba wiele, aby robić wrażenie.

Dorota Williams zrobiła furorę pokazując się na Balu Charytatywnym TVN u boku Łukasza Jemioła w kobaltowej sukni jego projektu. Kreacja z odważnym rozcięciem, odsłaniającym nogi, idealnie podkreśliła figurę stylistki, a szpilki w rockowym stylu nadały całości charakteru.

Która z gwiazd  najlepiej się prezentuje w kobalcie?
 

Tak wyglądały Małgorzata Kożuchowska, Aleksandra Szwed i Dorota Williams w kobaltowych krecjach:

Przeładuj

Metamorfozy uczestniczek "Hotel Paradise"! Która z nich przeszła największą przemianę?

zobacz 01:27