Marta Wierzbicka
Instagram

Gwiazda "Na Wspólnej" prezentuje figurę na nowych zdjęciach. Pokazała dużo więcej niż zwykle!

Marta Wierzbicka
Instagram

Marta Wierzbicka dzięki roli w "Na Wspólnej" zyskała ogromną sympatię widzów i popularność. Ale od czasu, gdy fani serialu poznali ją jako Olę Ziemiańską, przeszła wielką metamorfozę. Gdy zaczynała na ekranie miała 12 lat, a teraz... miesiąc temu skończyła 30! Trzeba przyznać, że wygląda chyba lepiej niż kiedykolwiek, co w całej krasie pokazała na ostatnich zdjęciach.

Marta Wierzbicka wróciła właśnie do regularnego uprawiania jogi, czym pochwaliła się na Instagramie. Dzięki temu mogliśmy zobaczyć sporo więcej, niż zazwyczaj.

Zobacz także: Marta Wierzbicka zmieniła fryzurę i mocno skróciła włosy, a fanki piszą o... ciąży i pierścionku

Marta Wierzbicka pokazała idealną figurę  

Instagrama Marty Wierzbickiej śledzi ponad 270 tys. osób. Często pokazuje na nich zdjęcia z sesji i kampanii, w których bierze udział, swoich licznych podróży, z pracy na planie, czy życia prywatnego. Widać na nich metamorfozę jaką przeszła. Od pewnego czasu obserwatorki jej profilu komentują, że bardzo zeszczuplała. Wiele uważa nawet, że za bardzo. Czy rzeczywiście?

O tym mogliśmy się przekonać z ostatnich zdjęć gwiazdy "Na Wspólnej", gdzie pokazała jak ćwiczy jogę i morsuje. W obcisłym kostiumie do ćwiczeń i stroju kąpielowym nic się nie ukryje. 

Wracam do jogi! Już zapomniałam ile dobrego dawała mi praktyka, wyciszenia, relaksu i pozytywnego myślenia - napisała i pokazała dwa zdjęcia:

 

Trzeba przyznać, że aktorka wygląda rewelacyjnie, co natychmiast znalazło swój wyraz w komentarzach, również słynnych koleżanek.

Jaka Ty zgrabna jesteś! - zauważyła Agnieszka Włodarczyk.

A inne komentujące wtórowały:

Figura perfekcyjna
jesteś Kobieto ogień
Super figura widzę że mimo covidu nie siedzisz w domu 

Rzeczywiście, strój do ćwiczeń podkreślił świetną figurę aktorki, co pokazała też na InstaStory:

Marta Wierzbicka, figura
Instagram

W Kościerzynie Wierzbicka spróbowała też modnego w tym roku morsowania.

Marta Wierzbicka morsuje
Instagram

Więcej na temat Marta Wierzbicka
Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39