Party Stories
Góral i Olga Kaczyńska w Dzień Dobry TVN
dziendobrytvn.pl
Newsy

Góral opowiedział o związku z Kaczyńską w DDTVN: Poznaliśmy się przez Facebooka

Olga pilnowała ukochanego w studiu

We wczorajszym odcinku czwartej edycji Top Model z programem pożegnał się Mateusz Jarzębiak. Popularny Góral odpadł z show tuż przed wielkim finałem, ale nie ma zbyt wiele powodów do zmartwień. Z pocieszeniem z pewnością przyszła jego nowa miłość. Przypomnijmy: Miłość Górala i Kaczyńskiej z Top Model kwitnie. Są PIERWSZE oficjalne zdjęcia pary

Aspirujący model pojawił się dziś rano w Dzień Dobry TVN, gdzie miał opowiedzieć o swoich wrażeniach z pobytu w Top Model i planach na przyszłość. Rozmowa szybko jednak zeszła na tematy prywatne i nic dziwnego - w studiu pojawiła się też Olga Kaczyńska. Góral wyznał, że poznał ukochaną za pośrednictwem Facebooka, a świetny kontakt sprawił, iż postanowili zostać parą. Zakochani byli niedawno w Zakopanem, gdzie powstała wyjątkowa sesja zdjęciowa.
 

My się poznaliśmy za pomocą Facebooka. Nie wiem czy do końca przez przypadek, czy było to specjalnie, ale Olga wysłała mi zaproszenie na Facebooku. Jeszcze dla pewności zapytałem, czy dobrze ją kojarzę, a potem zaczęliśmy pisać. Po pewnym czasie doszliśmy do wniosku, że świetnie się dogadujemy i rozumiemy, od słowa do słowa i jakoś tak wyszło. Ostatnio spędziliśmy tydzień w Zakopanem, trzeba było dziewczynie góry pokazać - przyznał


Góral pochwalił się też, że dostał propozycję pierwszego dużego kontraktu - model będzie prawdopodobnie reklamował buty.


Ostatnio zostałem mile zaskoczony, bo dostałem propozycję wystąpienia w kampanii reklamowej marki obuwniczej i powiem szczerze, że się nie spodziewałem, że to tak się potoczy. Bo nie ma jeszcze moich zdjęć na stronie agencji, a tu już jest telefon: "Mam kampanię dla ciebie", bardzo fajnie - wyznał podekscytowany.


Kibicujecie tej parze? Prowadzący DDTVN ujawnili, że Mateusz i Olga mieszkają od kilku tygodni razem, co rozwiązywałoby z kolei inną zagadkę.

Zobacz: Góral oszukał Magę? Mateusz zdradził dlaczego nie zamieszkali razem w stolicy

 

 

 

Pierwsze wspólne zdjęcia Mateusza i Olgi:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Mateusz Jarzębiak z Top Model doceniony za granicą
ONS
Newsy
Mateusz Jarzębiak z Top Model wyjeżdza za granicę. Jego kariera nabiera tempa
Pochwalił się też nowym ciałem

Mateusz Jarzębiak wzbudzał ogromne emocje w programie "top Model". Niestety, ulubieniec Joanny Krupy pożegnał się z show tuż przed finałem. Góral robił jednak wszystko, żeby o nim nie zapomniano. Wziął się ostro do pracy. Wystąpił w kampanii reklamowej jednej z obuwniczych firm i pojawiał się na pokazach mody. O modelu zrobiło się również głośno dzięki związkowi z Olgą Kaczyńska . Para od samego początku chętnie mówiła o swojej miłości, co nie wszystkim się podobało. Zobacz: Góral i Kaczyńska manifestują swoją miłość na portalach. Rusin: Po co wam to? Jarzębiak, któremu jury Top Model zarzucało, że nie ma figury modela, kilka miesięcy temu zaczął trenować na siłowni. Efektami ciężkiej pracy pochwalił się na Instagramie, gdzie wstawił zdjęcie bez koszulki. Góral pokazał wyrzeźbioną i sportową sylwetkę . Okazuje się, że efekty ciężkiej pracy chłopaka Kaczyńskiej doceniono także za granicą. Jak donosi jastrzabpost.pl Mateusz Jarzębiak dostał propozycję pracy w Stambule. Czy pojedzie z nim ukochana? - Na razie Góral będzie sam pracował w kilku projektach. Kontrakt podpisał na pół roku, ale będzie odwiedzał Olgę, a ona jego . Oboje walczą też o wspólną pracę w modelingu za granicą- mówi serwisowi osoba z otoczenia modela. Olga Kaczyńska z pewnością jest dumna ze swojego chłopaka. Zobacz jak po kilku miesiącach ćwiczeń wygląda Mateusz  Jarzębiak. Zobacz na Polki.pl: Olga Kaczyńska wygrała II edycję Top Model   Przystojny Góral z Top Model gwiazdą na wybiegu:

Olga Kaczyńska i Góral w DDTVN
ONS
Newsy
Góral i Kaczyńska manifestują swoją miłość na portalach. Rusin: Po co wam to?
Reakcja modelki natychmiastowa

Olga Kaczyńska i Góral spotykają się ze sobą do kilku miesięcy. Już na samym początku na ich profilach na Facebooku czy Instagramie pojawiała się cała masa zdjęć ze wspólnych wypadów, wakacji czy imprez. Nie spodobało się to aprobatą jurorów Top Model. Przypomnijmy: Rubik i Tyszka gorzko oceniają Olgę i Górala. Marcin: To jest żenujące. Nich się wezmą za pracę Niedawno Olga i Mateusz pojawili się w studiu Dzień Dobry TVN, gdzie opowiadali o swojej miłość. Kinga Rusin wypytywała o to, dlaczego tak chętnie chwalą się nią w mediach społecznościowych, wypomniała im również zdjęcia z sesji łóżkowej. Kaczyńska natychmiast się wytłumaczyła: Rusin : Zawojowaliście internet, przyznając się natychmiast publicznie do tego, że jesteście razem. Mateusz się zasępił... No tak było! Później jakieś sceny łóżkowe... Po co wam to? Tak się kochacie, że postanowiliście się dzielić tym całym światem? Olga: Jeśli komuś to przeszkadza na portalu, że ktoś inny jest szczęśliwy, to mi przykro, nikt nie musi być w moich znajomych. My się kochamy, my nie robimy tego na pokaz, ale nie chcemy tego chować, po prostu. Jakie to proste. Zobacz: Które gwiazdy wezmą ślub w 2015 roku? Góral twarzą marki obuwniczej:

Związek Górala i Olgi Kaczyńskiej
Facebook
Newsy
Pierwszy trudny wybór przed Góralem i Kaczyńską: Nie będzie łatwo, ale...
Olga poznała mamę ukochanego

Wielki finał czwartej edycji Top Model już w najbliższy poniedziałek. W finałowej trójce zabraknie niestety Mateusza Jarzębiaka , ale popularny Góral raczej nie ma powodów do zmartwień. Teraz bowiem kwitnie jego życie prywatne - model związał się z Olgą Kaczyńską , zwyciężczynią drugiej edycji show. Przypomnijmy: Kaczyńska przedstawiła Górala rodzicom. Pokazała ich wspólne zdjęcie Wszystko wskazuje na to, że rodzice modelki miło przyjęli potencjalnego kandydata na zięcia, a ten zrewanżował się ukochanej tym samym - Olga pochwaliła się bowiem na Instagramie zdjęciem ze spotkania z teściową. Zakochani poważnie traktują swój związek i już planują razem przyszłość. Jak udało się dowiedzieć AfterParty.pl, Mateusz i Olga starają się o wspólny zagraniczny wyjazd na kontrakt z agencji D'Vision.   Olga i Mateusz spędzają ze sobą każdą wolną chwilę, od kilku tygodni razem też mieszkają. Olga jest w Warszawie do stycznia, potem czeka ją kolejny wyjazd na zagraniczny kontrakt i teraz oboje starają się, aby pracować w tym samym miejscu. Nie będzie  łatwo, ale jest to możliwe - zdradza nam znajomy pary. Kibicujecie im? Zobacz: Góral opowiedział o związku z Kaczyńską w DDTVN: "Poznaliśmy się przez Facebooka"   Olga Kaczyńska i Mateusz Jarzębiak w górach:

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner