Góral i Olga Kaczyńska w Dzień Dobry TVN
dziendobrytvn.pl

Góral opowiedział o związku z Kaczyńską w DDTVN: Poznaliśmy się przez Facebooka

Góral i Olga Kaczyńska w Dzień Dobry TVN
dziendobrytvn.pl

We wczorajszym odcinku czwartej edycji Top Model z programem pożegnał się Mateusz Jarzębiak. Popularny Góral odpadł z show tuż przed wielkim finałem, ale nie ma zbyt wiele powodów do zmartwień. Z pocieszeniem z pewnością przyszła jego nowa miłość. Przypomnijmy: Miłość Górala i Kaczyńskiej z Top Model kwitnie. Są PIERWSZE oficjalne zdjęcia pary

Aspirujący model pojawił się dziś rano w Dzień Dobry TVN, gdzie miał opowiedzieć o swoich wrażeniach z pobytu w Top Model i planach na przyszłość. Rozmowa szybko jednak zeszła na tematy prywatne i nic dziwnego - w studiu pojawiła się też Olga Kaczyńska. Góral wyznał, że poznał ukochaną za pośrednictwem Facebooka, a świetny kontakt sprawił, iż postanowili zostać parą. Zakochani byli niedawno w Zakopanem, gdzie powstała wyjątkowa sesja zdjęciowa.
 

My się poznaliśmy za pomocą Facebooka. Nie wiem czy do końca przez przypadek, czy było to specjalnie, ale Olga wysłała mi zaproszenie na Facebooku. Jeszcze dla pewności zapytałem, czy dobrze ją kojarzę, a potem zaczęliśmy pisać. Po pewnym czasie doszliśmy do wniosku, że świetnie się dogadujemy i rozumiemy, od słowa do słowa i jakoś tak wyszło. Ostatnio spędziliśmy tydzień w Zakopanem, trzeba było dziewczynie góry pokazać - przyznał


Góral pochwalił się też, że dostał propozycję pierwszego dużego kontraktu - model będzie prawdopodobnie reklamował buty.


Ostatnio zostałem mile zaskoczony, bo dostałem propozycję wystąpienia w kampanii reklamowej marki obuwniczej i powiem szczerze, że się nie spodziewałem, że to tak się potoczy. Bo nie ma jeszcze moich zdjęć na stronie agencji, a tu już jest telefon: "Mam kampanię dla ciebie", bardzo fajnie - wyznał podekscytowany.


Kibicujecie tej parze? Prowadzący DDTVN ujawnili, że Mateusz i Olga mieszkają od kilku tygodni razem, co rozwiązywałoby z kolei inną zagadkę.

Zobacz: Góral oszukał Magę? Mateusz zdradził dlaczego nie zamieszkali razem w stolicy

 

 

 

Pierwsze wspólne zdjęcia Mateusza i Olgi:

Przeładuj

"Love Island": Jak rodzice Julii zareagowali na Dominika? "Tak, już szepnęli mi, że to bardzo..."

zobacz 02:48