Maja Frykowska otworzyła własny biznes
ONS

Maja Frykowska już nie wróci na salony. Wiemy jaki biznes otworzyła z mężem

Maja Frykowska otworzyła własny biznes
ONS

Maja Frykowska przez wielu określana jest mianem pierwszej polskiej celebrytki i ciężko się z tym nie zgodzić. Po jej głośnym udziale w Big Brotherze, to właśnie o niej mówiło się najwięcej i przez lata wzbudzała ogromne kontrowersje. Jakiś czas temu jednak przeszła ogromną przemianę duchową i w niczym nie przypomina dawnej Frytki, jak zwykło się o niej pisać. Przypomnijmy: Maja Frykowska przerywa milczenie ze łzami w oczach: "Mam dosyć tego życia"

Jeśli ktoś miał jeszcze nadzieję, że Maja wróci z hukiem do show-biznesu i znów będzie podbijać salony, niestety będzie musiał obejść się smakiem. Frytka jest obecnie skupiona na swoim życiu prywatnym, z dala od zgiełku salonów. Jak udało się dowiedzieć AfterParty.pl, Frykowska otworzyła wraz z mężem Michałem firmę, która wynajmuje i sprzedaje luksusowe samochody. Biznes jest niezwykle dochodowy i udało nam się ustalić, że firma działa od sierpnia 2013 roku. Zarobione pieniądze Maja zdążyła już spożytkować na pierwszą inwestycję.
 

Maja już dawno zrezygnowała z pracy w show-biznesie. Teraz najważniejsze są dla niej rodzina i religia. Jej mąż ma głowę do biznesu, a ona ma sporo kontaktów, które nawiązała jeszcze w czasach kiedy była w tej branży. Na zyski ze sprzedaży aut nie może narzekać, są one na tyle duże, że właśnie kupiła mieszkanie w centrum Warszawy - zdradza w rozmowie z nami osoba z otoczenia Frykowskiej.


Będzie wam jej brakowało na salonach?

Zobacz: Maja Frykowska wyszła za mąż! Znamy szczegóły


Maja Frykowska na lotnisku:

Przeładuj

Czy Agnieszka Kaczorowska zdecydowała się na karmienie piersią? Wiemy!

zobacz 01:23