Maja Frykowska wyszła za mąż. Maja Frykowska i Michał Brzeziński wzięli ślub
ONS
Newsy

Maja Frykowska wyszła za mąż! Znamy szczegóły

Była skandalistka w końcu się ustatkowała

Maja Frykowska od prawie dwóch lat konsekwentnie nie pojawia się na wydarzeniach publicznych. Niegdyś najsłynniejsza polska celebrytka, na której błędach uczyły się wszystkie obecne gwiazdy, nagle zniknęła z show-biznesu i w zasadzie ciężko ją zobaczyć gdziekolwiek. Ostatni raz pojawiła się na czerwonym dywanie Festiwalu Filmowego w Cannes, gdzie nagrywała film. Przypomnijmy: Jest trailer filmu z Frykowską! Zagrała główną rolę

Okazuje się, że Frykowska aktualnie nie chce mieć nic wspólnego z dawnym życiem:

- Wielu ludzi ją skrzywdziło, ale teraz jest szczęśliwa. Jej życie uległo zmianie o 180 stopni. W zeszłym roku podjęła decyzję o definitywnym odejściu z polskiego show-biznesu i jest konsekwentna. - mówi informatorka AfterParty.pl.


Widać spokojne życie jej służy, bo Maja wyszła za mąż!:

- Ślub odbył się w USC obok Zamku Królewskiego w Warszawie, w obecności najbliższych. Aktorka powiedziała "tak" młodszemu o prawie pięć lat Michałowi B., z którym związana jest od ponad rok. Poznali się w Chrześcijańskim Kościele Reformacyjnym. Miłość, kościół, rodzina są dla niej obecnie najważniejsze - kwituje dla nas przyjaciółka Mai.


Mamy cichą nadzieję, że mimo ustatkowania się Maja nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Szczerze za nią tęsknimy, bo na jej tle aktualne celebrytki są po prostu bezbarwne. Tyle emocji widzom i czytelnikom co Frykowska nie dostarczyła już nigdy żadna z jej następczyń.

Przy okazji życzymy Mai wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia i trzymamy kciuki za spełnienie kolejnego marzenia - "Chcę mieć dziecko!".

 

Maja Frykowska dziewczyną szwajcarskiego milionera
Newsy
Maja Frykowska poznała milionera i wyjechała z Polski!
Tylko u nas - Gdzie mieszka i co planuje?

Ostatnio Maja Frykowska wycofała się z show-biznesu. Usunęła wszystkie oficjalne kanały komunikacji z fanami i znajomymi, spakowała walizki i na stałe wyprowadziła się z Polski. Taką informację zdradziła... jej babcia Ewa Maria Morelle , która udzieliła właśnie wywiadu Onet.pl. Ikona świata mody lat 60. została zapytana czy czasami nie tęskni za wnuczką. Morelle zdradziła, że chociaż nie utrzymuje z Mają kontaktów to współczuje jej, że w życiu nie miała najłatwiej . Stwierdza także, że "porzuciła show biznes". - Nie mam z nią w ogóle kontaktu. Nie wiem, co się u niej dzieje. Przeraża mnie to, że Frykowska jest inteligentną i fajną dziewczyną, a popełniła w życiu tyle błędów . Udział w tych reality show i operacje plastyczne. Widzę jednak, że chyba porzuciła show biznes, bo nigdzie jej nie widać . Z rozmowy wynika, że Maja Frykowska wyniosła się z Polski , bo "znalazła miłość życia": - I bardzo dobrze. Nie jest już taka młoda. Ma przecież 35 lat. Powinna wyjść za mąż i urodzić dziecko . Przypomnijmy, że pół roku temu, w wywiadzie również dla onet.pl, Maja zapewniała, że jest gotowa porzucić show-biznes dla miłości. Co więcej, zapewniała, że w jej życiu zapowiadają się zmiany, czyli wtedy musiało być już coś na rzeczy... - Mając do wyboru ekstra robotę i tego jedynego, nie zastanawiałabym się, co wybrać. Wybrałabym miłość i spełnienie . Nie myślę o starości. Żyję tym, co jest tu i teraz. Myśląc o przyszłości tracimy chwilę, a efekty tej chwili widzimy właśnie na starość. Mam jednak niecny plan, który spełnię do końca roku (śmiech), ale to tajemnica . Jak udało się ustalić Afterparty.pl, Maja od dłuższego czasu jest w związku ze szwajcarskim milionerem, a swoje życie dzieli pomiędzy Warszawą i Zurichem . To by tłumaczyło dlaczego w ostatnich miesiącach tak...

Maja Frykowska w ciąży. Ciąża Mai Frykowskiej
Akpa
Newsy
Maja Frykowska urodziła! Chłopiec czy dziewczynka?
Celebrytka zniknęła z mediów na 3 lata

Maja Frykowska zniknęła na kilka lat z show-biznesu. Gwiazda Big Brothera zrezygnowała z imprez, a w mediach pojawiała się sporadycznie w związku ze swoimi wyznaniami o wierze w Boga. Kilka miesięcy temu poślubiła swojego partnera Michała, z którym zaszła w ciąże. Przypomnijmy: Maja Frykowska jest w ciąży! Znamy szczegóły Okazuje się, że Maja jakiś czas temu została mamą! Jak informuje jastrzabpost.pl celebrytka urodziła córkę! Obecnie Maja przebywa na urlopie macierzyńskim, nie zrezygnowała jednak całkowicie z kariery. Już 17. kwietnia na ekrany kin wejdzie nowy film z udziałem Mai - "Ostatni klaps". Jest więc szansa, że Frykowska pokaże się na salonach pierwszy raz po porodzie. Gratulujemy! Zobacz: Maja Frykowska przerywa milczenie ze łzami w oczach: Mam dosyć tego życia Maja Frykowska w Cannes:

Maja Frykowska w ciąży. Ciąża Mai Frykowskiej
Akpa
Newsy
Maja Frykowska jest w ciąży! Znamy szczegóły
Który to już miesiąc?

W marcu jako pierwsi informowaliśmy Was o tym, że Maja Frykowska wyszła za mąż. Aktorka i córka znanego reżysera poślubiła swojego partnera Michała , z którym związała się ponad rok temu. Miłość i wiara w Boga sprawiły, że Frykowska zrezygnowała z show-biznesu, a w konsekwencji na wydarzeniach publicznych nie pojawiła się od sierpnia 2012 roku . Szansą na powrót była główna rola w filmie "Ostatni klaps", ale ostatecznie produkcja została wstrzymana. Przypomnijmy: Co się stało z filmem z Frykowską z Cannes? Ostatnio Maja udzieliła wywiadu, którego treść można uważać jako zapowiedź powrotu na salony. Tymczasem prawda jest zupełnie inna. - To kompletna bzdura! Media zrobiły z igły widły. Maja powiedziała, że czeka na premierę filmu ze swoim udziałem, a nie że wraca do show-biznesu. To zasadnicza różnica. Styczność ze ściankami to ostatnia rzecz na jaką ma ochotę, szczególnie, że jest już na innym etapie życia - mówi nam znajoma Frykowskiej To jednak nie najważniejsza informacja. Jak udało dowiedzieć się AfterParty.pl, Maja Frykowska jest w ciąży! - Razem z Michałem tworzą rodzinę idealną. Otworzyli wspólny biznes , który idzie im rewelacyjnie, kupili mieszkanie w centrum, a teraz ich rodzina powiększy się. W marcu wzięli cichy ślub, a miesiąc później Majka powiedziała najbliższym, że spodziewa się dziecka , ponieważ nie chciała, żeby informacja przedostała się do mediów. Jest obecnie w szóstym miesiącu ciąży, a jej mąż czule opiekuje się nią na każdym kroku . Tworzą parę idealną - tłumaczy nam dalej przyjaciółka gwiazdy W swoim ostatnim dużym wywiadzie sprzed dwóch lat Frykowska zdradziła, że "chce mieć dziecko" . Plany o macierzyństwie spełnią się już pod koniec roku, czego szczerze gratulujemy :) Zobacz: Maja Frykowska przerywa milczenie ze łzami w oczach (WIDEO)...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner