Maja Frykowska wyszła za mąż. Maja Frykowska i Michał Brzeziński wzięli ślub
ONS

Maja Frykowska od prawie dwóch lat konsekwentnie nie pojawia się na wydarzeniach publicznych. Niegdyś najsłynniejsza polska celebrytka, na której błędach uczyły się wszystkie obecne gwiazdy, nagle zniknęła z show-biznesu i w zasadzie ciężko ją zobaczyć gdziekolwiek. Ostatni raz pojawiła się na czerwonym dywanie Festiwalu Filmowego w Cannes, gdzie nagrywała film. Przypomnijmy: Jest trailer filmu z Frykowską! Zagrała główną rolę

Okazuje się, że Frykowska aktualnie nie chce mieć nic wspólnego z dawnym życiem:

- Wielu ludzi ją skrzywdziło, ale teraz jest szczęśliwa. Jej życie uległo zmianie o 180 stopni. W zeszłym roku podjęła decyzję o definitywnym odejściu z polskiego show-biznesu i jest konsekwentna. - mówi informatorka AfterParty.pl.


Widać spokojne życie jej służy, bo Maja wyszła za mąż!:

- Ślub odbył się w USC obok Zamku Królewskiego w Warszawie, w obecności najbliższych. Aktorka powiedziała "tak" młodszemu o prawie pięć lat Michałowi B., z którym związana jest od ponad rok. Poznali się w Chrześcijańskim Kościele Reformacyjnym. Miłość, kościół, rodzina są dla niej obecnie najważniejsze - kwituje dla nas przyjaciółka Mai.


Mamy cichą nadzieję, że mimo ustatkowania się Maja nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Szczerze za nią tęsknimy, bo na jej tle aktualne celebrytki są po prostu bezbarwne. Tyle emocji widzom i czytelnikom co Frykowska nie dostarczyła już nigdy żadna z jej następczyń.

Przy okazji życzymy Mai wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia i trzymamy kciuki za spełnienie kolejnego marzenia - "Chcę mieć dziecko!".