Już jutro fanów programu "The Voice Senior" czekają ogromne emocje! Finaliści z drużyn Andrzeja Piasecznego, Urszuli Dudziak, Alicji Majewskiej oraz Marka Piekarczyka, staną do walki o zwycięstwo w całym talent show!

Kto okaże się najlepszym głosem w Polsce i zdobędzie 50 tys. złotych oraz wakacje marzeń o wartości 30 tys. złotych? Poznajcie zasady i finalistów!

Zobacz także: Urszula Dudziak nie pojawi się w kolejnej edycji "The Voice Senior"? Wiemy!

The Voice Senior hitem TVP2

Program "The Voice Senior" okazał się prawdziwym hitem Telewizji Polskiej. Już pierwszy odcinek tego muzycznego talent show przyciągnął przed telewizory 4 mln widzów, o czym poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych, Jacek Kurski! Kolejne odcinki programu również miały rekordową widownię, a śpiewający seniorzy rozkochali w sobie polską publiczność!

28 grudnia zostanie wyemitowany ostatnia, finałowa odsłona "The Voice Senior". Koniecznie sprawdźcie, co się będzie działo! 

Finałowe starcie "The Voice Senior" będzie podzielone na dwa etapy. W pierwszym zobaczymy występy dwojga uczestników z drużyny każdego trenera. Potem każdy z jurorów zdecyduje, który śpiewający senior z jego drużyny poradził sobie lepiej i przejdzie do ścisłego finału. Po kolejnych występach pozostałej czwórki uczestników okaże się, kto dostanie tytuł Najlepszego Głosu w Polsce wśród seniorów i zdobędzie 50 tysięcy złotych oraz wakacje marzeń o wartości 30 tysięcy złotych. O tym kto wygra program, zadecydują widzowie w głosowaniu SMS. 

W ostatnim odcinku programu usłyszymy ośmiu uczestników. W drużynie Marka Piekarczyka pozostali Władysław Jarecki oraz Kazimierz Kiljan. Alicja Majewska zabrała ze sobą do finału Jadwigę Kocik oraz Janusza Sztybera. W drużynie Urszuli Dudziak w finale usłyszymy siostry Szydłowskie i Waldemara Wiśniewskiego, a Andrzej Piaseczny w swojej finałowej dwójce pozostawił Bogumiłę Kucharczyk-Włodarek oraz Mieczysława Pernacha. 

Wielki finał już w sobotę 28 grudnia o godzinie 20:05 w TVP2! 

Marta Manowska, Tomasz Kammel, Ida Nowakowska na planie The Voice Senior
Jan Bogacz / TVP

 

Więcej na temat The Voice Senior