Film Disco Polo Piosenki z filmu "Disco Polo" Piosenki z filmu "Disco Polo" Wszystko o filmie "Disco Polo" Piosenki z filmu "Disco Polo"
Film Disco Polo
EastNews
1/6
Film Disco Polo
EastNews

 

Już dziś o 21:30 stacja TVN pokaże hitowy film "Disco Polo" z 2015 roku w reżyserii Macieja Bochniaka z plejadą gwiazd - m.in. Joanną Kulig, Tomaszem Kotem, Dawidem Ogrodnikiem, Piotrem Głowackim, Aleksandrą Hamkało czy Iwoną Bielską. O czym jest film "Disco Polo"?

 

Dawid Ogrodnik ("Chce się żyć", "Jesteś Bogiem") i Piotr Głowacki("Dziewczyna z szafy") grają muzyków, którzy - napędzani młodzieńczą fantazją i marzeniami o sławie - zakładają zespół discopolowy. Joanna Kulig("Sponsoring") występuje w roli eterycznej wokalistki. Piosenki w zdecydowanej większości będą śpiewane przez aktorów. - czytamy z opisu dystrybutora. 

 

W naszej galerii - ciekawostki o filmie, a także piosenki, wykonane przez aktorów - m.in. Dawida Ogrodnika.

 

Zobacz: "Kogel Mogel" dziś w telewizji! Co się stało z Piotrusiem? Jakie wpadki w filmie znaleźli widzowie? Sprawdź!

2/6
Piosenki z filmu "Disco Polo"

 

W filmie "Disco Polo" nie mogło zabraknąć oczywiście prawdziwych gwiazd tej muzyki - m.in. Tomasz Niecika czy Radka Liszewskiego z zespołu "Weekend". Co ciekawe, propozycję występu w filmie odrzucił Marcin Miller z zespołu "Boys".

 

Zobacz także: Błędy w filmie Titanic - czy dostrzegliście te wpadki, m.in. kamerzystę odbijającego się w drzwiach?

3/6
Piosenki z filmu "Disco Polo"

 

W ciągu dwóch miesięcy od premiery film obejrzało aż 840 tysięcy widzów. Czy to dzięki roli Dawida Ogrodnika, który wzorował swoją postać na samym... Zenku Martyniuku? Zobaczcie, jak śpiewa Dawid!

 

Zobacz także: Alternatywne zakończenie "Titanica", czyli jak miał zakończyć się legendarny film5/6
Piosenki z filmu "Disco Polo"

 

Piotr Głowacki zagrał w filmie "Disco Polo" postać "Rudego". Krytycy ocenili jego rolę za jedną z najciekawszych! Potwierdzamy ;) 

 

6/6
Piosenki z filmu "Disco Polo"

 

A Tomasz Kot wcielił się w rolę trochę despotycznego i bardzo wymagającego właściciela wytwórni muzycznej, Daniela Polaka! Wypadł świetnie. 

 

Zobacz: Uważasz się za kinomana? Sprawdź, czy rozpoznasz polski film po jednym kadrze!