Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
ONS
Newsy

HIT INTERNETU: Polacy nie wiedzą, gdzie na mapie leżą Wrocław i Gdańsk

Musicie to zobaczyć

Filip Chajzer początkowo był znany z tego, że jest aspirującym reporterem i synem słynnego prezentera telewizyjnego. Szybko jednak znalazł swoją niszę, dzięki której zyskał ogromną popularność. Jego specjalnością stały się ośmieszające innych materiały. Przypomnijmy: Blogerki i szafiarki wkręceni przez dziennikarza TVN

Chajzer ma niewątpliwie talent do humorystycznych reportaży, bo dziś w "Dzień Dobry TVN" zaprezentował widzom kolejny bezlitosny żart z ludzkiej niewiedzy. Kilka dni temu głośno było o teście przeprowadzonym w USA, podczas którego Amerykanie mieli zaznaczyć na mapie państwa europejskie. Efekt był komiczny - na miejscu Polski wpisywano Ukrainę, Węgry czy Austrię, nie wspominając o pozostałych krajach. Materiał był wyśmiewany na polskich forach internetowych i niektórych telewizjach.

Zobacz: Bezlitosny Chajzer znów ośmieszył blogerów


Filip postanowił sprawdzić jaki jest z kolei stan wiedzy naszych rodaków i przygotował konturową mapę Polski, z którą zaczepiał przypadkowych przechodniów i prosił o odpowiednie rozmieszczenie na niej polskich miast. Okazało się, że zatrzymane osoby miał z tym nie lada problem i np. Wrocław lądował na północy kraju!

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Filip Chajzer otrzymał nagrodę MediaTory 2013
ONS
Newsy
Chajzer wyróżniony za ośmieszające Polaków reportaże
Filip dostał prestiżową nagrodę

Tej jesieni Filip Chajzer wyrósł na niekwestionowaną gwiazdę "Dzień Dobry TVN" oraz pokazał, że praca reportera nie musi być nudna. Wszystko zaczęło się od jego materiału ośmieszającego polskich blogerów, który stał się prawdziwym hitem internetu. Później dziennikarz nakręcił jeszcze wiele filmików pokazujących absurdy polskiej rzeczywistości. Zobacz: Chajzer jest bezlitosny dla blogerów. Znowu ich ośmieszył Pomysłowość Chajzera i sposób w jaki podchodzi do powierzonych mu zadań została nagrodzona. Reporter "DD TVN" otrzymał nagrodę MediaTory w kategorii "AkumulaTor" podczas tegorocznej edycji konkursu organizowanego przez studentów dziennikarstwa z 19 największych polskich uczelni. Młodzi ludzie docenili niekonwencjonalne podejście Filipa do zawodu oraz to w jaki sposób "ładuje ludzi pozytywną energią". Tym samym Filip Chajzer znalazł się obok takich autorytetów w kwestii dziennikarstwa i publicystyki jak ks. Adam Boniecki czy Mariusz Szczygieł, którzy również zostali w tym roku wyróżnieni przez studentów. Oczywiście czekamy na kolejne materiały reportera "Dzień Dobry TVN", dla którego nie istnieją rzeczy niemożliwe. Filip Chajzer w pracy:

Filip Chajzer o kulisach swojej pracy
ONS
Newsy
Chajzer dzięki żartom z blogerów dostanie własny program?
Będziecie oglądać?

Ostatnie tygodnie to fala nowych hitów internetu, a jej głównym dostarczycielem okazało się poranne pasmo TVN czyli "Dzień Dobry TVN". Największą furorę zrobiły dwa materiały o blogerkach autorstwa Filipa Chajzera . Przypomnijmy: Filip Chajzer jest bezlitosny dla blogerów. Znowu ich ośmieszył Okazuje się, że dziennikarz dzięki poczuciu humoru i kreatywności wyrasta na nową gwiazdę w szeregach stacji TVN. Ogromny odzew po prześmiewczych reportażach o blogerach nie mógł bez pozostać bez odzewu włodarzy stacji, którzy widzą w Chajzerze ogromny potencjał. Jak donosi nowy numer magazynu "Party", Filip może nawet liczyć na swój autorski program! Jestem tylko małym trybikiem w dużej machinie, w której o wszystkim decydują duże tryby, siedzące dokładnie na trzecim piętrze. To od nich zależy, czy dostanę własny program. Nie ukrywam, że gdyby tak się stało, będę bardzo szczęśliwy - wyznał w rozmowie z "Party" Filip Chajzer. Zachwycony sukcesami syna jest również jego doświadczony ojciec, Zygmunt Chajzer . W rozmowie z magazynem zdradza nawet, że ma już pomysł na program, który mieliby poprowadzić razem. Mam fajny pomysł. Dwupokoleniowy program to byłoby coś - chwali się w rozmowie z "Party" ojciec Filipa. Z pewnością Filip Chajzer ma teraz swoje 5 minut. Kibicujecie mu? Zobacz: Chajzer o kulisach pracy w TVN: Robota dla dzieci z bogatych domów Komentarze znanych blogerek na temat kompromitującego materiału Chajzera:

Filip Chajzer o ściance w "Maglu Towarzyskim"
ONS
Newsy
Chajzer demaskuje pracę fotoreporterów: Wpierniczają catering
Reporter TVN zdradza kulisy show-biznesu

Filip Chajzer ogromną popularność zdobył po reportażu dla "Dzień Dobry TVN" wyśmiewającym modowych blogerów. Podczas kręcenia materiału dziennikarz pierwszy raz gościł na takiej imprezie i wszystko, co tam się działo było dla niego czymś nowym i fascynującym. Przypomnijmy: Filip Chajzer jest bezlitosny dla blogerów. Znowu ich ośmieszył Chajzer był w zeszłym tygodniu gościem "Magla Towarzyskiego". W rozmowie z Karoliną Korwin Piotrowską i Tomaszem Kinem reporter opowiedział o swoich przeżyciach związanych z pojawieniem się na pokazie mody. Duże wrażenie zrobiła na nim ścianka. - Byłem w szoku. Byłem na tym Fashion Weekendzie. Pierwszy raz byłem na takiej imprezie. To dla mnie zupełnie inny świat. Nie wiedziałem, że to tak działa. Myślałem, że przychodzą te gwiazdy i fotoreporoterzy mówią "chodź, stań tutaj, cykamy, cykamy". Myślałem, że oni ich tam ciągną na siłę. Byłem o tym przekonany, że to jest tak, że oni muszą tam stanąć. No bo jak nie staną, to fotoreporterzy będą niezadowoleni. Chajzer zdradził również, jak wygląda praca fotoreporterów na takich imprezach. - To jest tak, że nie ma fotoreporterów, bo wpierniczają catering. Przychodzi taka dziuńka cała w botoksie, staje i robi pozy. Robi te pozy do niczego, bo nie ma nikogo. Po prostu jak z psychiatryka. Potem jeden odrywa się od tego kotleta, cyka jej fotę. Przychodzi drugi, bo widzi, że ten robi a ten nie ma. Ja się pytam: "Kto to jest?", a on, że to jest jakiś Pająk - powiedział dziennikarz w "Maglu Towarzyskim". Filip Chajzer przeżywa właśnie swoje 5 minut w mediach, które być może według ostatnich doniesień zaowocuje własnym programem. W sumie przydałaby się w telewizji osoba z dystansem do show-biznesu i otaczającego nas świata, która w dowcipny, ale i inteligentny sposób demaskowałaby wszystkie absurdy polskiej rzeczywistości. Zobacz:...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner