Ilona Felicjańska doradza Agnieszce Kotulance
ONS

Felicjańska zachęca Kotulankę do wyjścia z nałogu. Sama przez wiele lat walczyła z alkoholizmem

Ilona Felicjańska doradza Agnieszce Kotulance
ONS

W mediach już od dłuższego czasu pojawiają się niepokojące artykuły o problemach w życiu Agnieszki Kotulanki. Gwiazda, którą widzowie pokochali za rolę w serialu "Klan" według doniesień prasy zmaga się z nałogiem alkoholowym. Niestety przez swoje problemu aktorka musiała pożegnać się z wielkim hitem TVP. Zobacz: W "Klanie" wielka żałoba. Z serialu odchodzi kultowa postać


Koledzy z serialu kilka razy próbowali pomóc Kotulance, niestety bez skutku. Okazuje się, że szansy na wyjście z nałogu nie widzi także Ilona Felicjańska, która również musiała zmierzyć się z alkoholizmem. Była modelka w rozmowie z Faktem przyznała, że nie można pomoć komuś, kto nie chce pomocy.


- Nie da się pomóc komuś, kto tej pomocy nie szuka i sam jej nie chce. Mam nadzieję, że Agnieszka wyjdzie z tego, bo mój przykład pokazuje, że można. Mam bardzo dużą wiedzę na temat uzależnienia. Każdego dnia rozmawiam z ludźmi na ten temat i można wyjść z tej choroby. Można się dzięki tej chorobie nauczyć innego życia i znaleźć szczęście, ale trzeba tego chcieć - stwierdziła Felicjańska.Miejmy nadzieję, że przykład Ilony Felicjańskiej pomoże aktorce wyjść z nałogu i wrócić do świata show-biznesu.

Zobacz: Stanisława Celińska przez alkoholizm była na dnie: "Byłam menelką. Chlałam. Zaniedbałam dzieci"
 

Zobacz na Polki.pl: Kiedy zaczyna się problem alkoholizmu

Felicjańska świętuje podpisanie kontraktu:

Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01