Rafał Maślak z ojcem Tomaszem

Fanki proponują seks ojcu Rafała Maślaka! Bardzo ostra reakcja Mistera: "Pieprz*** nimfomanki!"

Rafał Maślak z ojcem Tomaszem

Rafał Maślak opublikował ostry wpis na swoim Facebooku. O co poszło? Jakiś czas temu Mister Polski pokazał zdjęcie z ojcem Tomaszem z planu sesji zdjęciowej dla jednej z marek modowych. To sprowokowało niektóre fanki do składania... niemoralnych propozycji dla Rafała i jego ojca. Niektóre z nich Maślak zaprezentował na swoim Facebooku.

 

Rafał Maślak publikuje wiadomości od fanek

Rafał Maślak i jego ojciec mogą budzić ogromne zainteresowanie. Obaj są bardzo przystojni, ale również bardzo ułożeni. Dlatego też Mistera bardzo zaskakują takie wiadomości, jakie wciąż dostaje od swoich fanek. Zwłaszcza, że większość brzmi podobnie - każda chce przespać się z Misterem lub jego ojcem. Niektóre idą o krok dalej - chcą... "trójkącika". Propozycje są jednak jeszcze ostrzejsze. Rafał jest wstrząśnięty:

CO ZA PIEPRZONE NIMFOMANKI...  W szołbiznesie jestem od 2 lat i myślałem, że już mnie nic nie zaskoczy. Do wczoraj i….dzisiaj. Wrzuciłem zdjęcie z tatą z sesji zdjęciowej, którą robiliśmy dla marki PAWO i zapytałem tylko, czy tata nadaje się na modela ? Odpowiedzi pod postem ok, wiele osób wyraziło swoje zdanie, wyszło, że bardziej tata Tomasz nadaje się, niż ja :-) Przyjmuje to na klatę, każdy ma prawo do własnego zdania. Jednak wiadomości, które zaczęły przychodzić do mnie na priv na FB i instagram nie mogę zostawić bez komentarza. Te słowa kieruję do AUTOREK WIADOMOŚCI dla mojego taty (sorki, za słownictwo, ale chyba inaczej nie da się do niektórych dotrzeć !) PIEPRZONE NIMFOMANKI !  Sprowadziłyście mojego tatę do roli obiektu seksualnego, który chciałybyście tylko posiąść i zostawić. Nie interesuje Was nawet, co mój ojciec ma do powiedzenia i jakim jest człowiekiem ! Marzycie tylko o tym, aby nabić się na jego pal, aby was porządnie wygrzmocił i mnie zaprosić do trójkąta ! Puknijcie się w te puste łby i zastanówcie, co piszecie ! Myślicie, że mój tata poleci na takie puste laski, które w głowach zamiast mózgu mają wióry i tak bardzo są gościnne w kroku ? - pisze Mister Polski.

Rafał Maślak nie daje za wygraną. Nie chciał opublikować tożsamości tych fanek, ponieważ zazwyczaj są to mężatki, ew. mają partnerów i dzieci. Jest mu żal rodzin, którzy żyją w nieświadomości, że niektóre panie potrafią wypisywać takie rzeczy:

Współczuję tylko Waszym mężom, chłopakom, że żyją w nieświadomości, jakie ziółka mają w domu. Mogłem pokazać Wasze profile - może miałybyście nauczkę na przyszłość i najadły się tylko wstydu !
Pierwszą wiadomość dostałem od mężatki, która na swoim insta zamieszcza rodzinne zdjęcia z mężem i dzieckiem. Pal Twojego męża Ci nie wystarcza, że chcesz się nabijać jeszcze na mojego tatę ? Nie wstyd Ci kobieto pisać takie wiadomości ? Druga wiadomość od dziewczyny, na oko 20-letniej, która widać, że jest w związku z chłopakiem, mają dużo wspólnych fotek, ale marzy o trójkącie. Zapytaj swojego chłopaka, może przyprowadzi ojca i spełnisz swoje fantazje o trójkącie - ojciec, syn i Ty ! Trzecia wiadomość, którą Wam pokazałem jest od dziewczyny o statusie: wolna. Ok, jesteś w potrzebie, brakuje Ci seksu, napisałaś. Tylko nie ten adres ! Nie pokazałem Wam wiadomości, w których panie ze szczegółami opisują, co by zrobiły mojemu tacie, bo wchodzą na mój profil również nieletni. Zawsze za zdradę odpowiada w związku facet. Tak się przynajmniej utarło, ale że niektóre z Was puszczają się na prawo i lewo, to już jest usprawiedliwione. Zawsze kozłem ofiarnym zostanie facet !

Co o tym sądzicie?

 

Zobacz: Udany związek i ciekawe życie seksualne - porady

 

Oto całe oświadczenie Rafała Maślaka.

Fanki proponują seks ojcu Maślaka

 

 

Rafał Maślak o nimfomankach

 

Rafał Maślak z ojcem, Tomaszem.

Rafał Maślak z ojcem Tomaszem

Więcej na temat Rafał Maślak
Przeładuj

Kuchnie gwiazd. Minimalizm u Siwiec, przepych u Przetakiewicz. A Szelągowska? Połączyła dwa nietypowe kolory

zobacz 00:55